17 Nisan 2014 Perşembe
   25.11.2013 20:12:32

Esra Erol Evlen Benimle Yeni Bölüm İzle - Fox Yayın Akışı Canlı İzle.

Esra Erol ile İzdivaç Programı Son Bölümü Yayın akışı Fox Canlı İzle.

 Evlilik programlarının bir numarası olan Esra Erol'la Evlen Benimle hafta içi hergün 16:30'da Fox Tv'de. Televizyondan canlı yayınlanan programı sitemizdende canlı olarak izleyebilirsiniz. Esra Erol'la Evlen Bemimle 25 Kasım Pazartesi izlemek için tıklayınız. 

'Evlenmek isteyenler ama eş bulamayanlar haydi Esra Erol'a' sloganıyla yola çıkan Esra Erol'la Evlen Benimle bugüne kadar bir çok kişinin izdivacına sahne oldu. Esra Erol'la Evlen Benimle'de gelen yarışmacılar, talipleriyle canlı yayında görüşüyor. Aralarında bir elektriklenme olan yarışmacalar eğer iki tarafta isterse bu görüşmelerini mutlu bir sonla sonlandırıyor. Esra Erol izlemek için tıklayınız. 

Kadınların ve erkeklerin izlemekten vazgeçemediği Esra Erol taliplerini arayanlar için muhteşem bir fırsat. Programda bir psikolog, bir avukat bulunuyor. Gelen adaylar öncelikle kendilerini tanıtıyor. Ne iş yaptıklarını nerede yaşadıklarını, neler hoşlandıklarını ve yuva kurmak için nasıl bir talip aradıklarını belirtiyorlar. Taliplerinin gelmesi durumunda canlı yayında birbirlerini tanıyorlar. Eğer iki tarafta evlilik için karar verirse canlı yayında nikah kıyıyorlar. 

ESRA EROL 25 KASIM İZLE:

ESRA EROL KİMDİR?

Sıcak ve rahat aile yuvasını bırakıp büyük şehire geldi. Önce dizilerde küçük roller oynadı. Zaman zaman işsiz kaldı. Ama hiç yılmadı. Sonunda daha 30 yaşına bile gelmeden ekranların kısa sürede ’Efsane’ haline gelen programlarından birini sunmaya başladı. Bu onun hayatının da dönüm noktası oldu. Son olarak da rekor ücretle gerçekleşen transferiyle gündeme geldi.

İşte orta halli bir ailenin kızı olan Esra Erol’un sakin bir kentte başlayıp pırıltılı dünyaya uzanan öyküsü

Esra Erol, beş çocuklu bir ailenin kızı olarak 1982 yılında dünyaya geldi. Babası Seyfi Bey polisti. Erol’un çocukluğu Kütahya’da geçti. Kız Meslek Lisesi’ni bitirdi, Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu.

Aslında tam da babasının kızı bir çocuktu Esra Erol. Seyfi Bey’in görev yaptığı karakolda geçirirdi günlerinin büyük bir bölümünü. Hatta okul ödevlerini bile orada yapardı. Kütahya Yeni Doğan Karakolu, Erol’un ikinci evi oldu uzunca bir süre. Fakat aklına televizyoncu olmayı koymuştu. Önce Kütahya’daki yerel kanallarda çalıştı. Sonra da ver elini İstanbul.

O dönemde amacı sadece 7 aylık bir spikerlik eğitimi almaktı. Ne var ki sonra bir daha memleketine dönmedi Erol. O dönemde ailesinden kopması da kolay olmadı Erol’un. Katıldığı bir TV programında Kütahya’dan İstanbul’a gelirken babasıyla yaşadıklarını gözyaşları içinde anlatmıştı Erol.

Babası "Ne yersin, ne içersin beni ilgilendirmez" deyince Erol da şevkinin kırıldığını anlatmıştı TV programında. Babası o sıralarda kızının kısa sürede pes edip evine döneceğini düşünüyormuş. Ancak beklediği olmamış. Esra Erol, İstanbul’a geldiğinde önceleri işler hiç de kolay yürümedi. Bir dönem işsiz de kaldı. Ama yine de Kütahya’ya dönmeyi aklının ucundan bile geçirmedi. O dönemde ailesinden ayrı kaldığı için ileride vican azabı duyup duymayacağının endişesini taşıdı sadece.

Sonra yavaş yavaş şansı dönmeye başladı Erol’un. Önce dizilerde küçük roller almaya başladı. 2004’te Kalp Gözü ve Cennet Mahallesi, bir yıl sonra Başkan ve Tuzak adlı TV filmlerinde oynadı. İstanbul’a geldiğinde Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı önce.

Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı. Ardından da staja başladı. Erol Kelebek’e verdiği bir röportajda ilk maaşının 100 milyon yani bugünün parasıyla 100 TL olduğunu anlatmıştı. Ama işinden memnun olmayıp çeşitli kanallarda çalıştıktan sonra sektör değiştirmeye karar verdi. Bir süre halkla ilişkiler alanında çalıştı.

O dönemde de kelimenin tam anlamıyla şans yüzüne güldü Esra Erol’un. Hayatını değiştiren Desti İzdivaç programını sunmaya başladı. O dönemde daha küçük bir kanal olan Flash TV’de çalışıyordu Erol.

Program öylesine büyük bir ilgi gördü ki, adı da yayınlandığı kanal da değişti bu arada Erol’un kazancı da şöhreti de arttı.

Önce Star TV’de Esra Erol’la İzdivaç adıyla yayınlandı. Kanal Erol’u o dönemde aylık 40 Bin TL maaşla transfer etti. Ama program izlenme rekorları kırınca Erol’un maaşı 120 Bin TL’ye çıktı.

Ardından Esra Erol’da Evlen Benimle adıyla atv’ye transfer oldu Erol.

Önümüzdeki sezon ise Fox TV’de sunacak programını Esra Erol. Bu transferi Twitter sayfasından takipçilerine duyurdu Erol. O alacağı ücreti açıklamadı ama TV kulislerinde aylık 500 Bin TL alacağı konuşuluyor

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!