Esra Erol canlı izle, Esra Erol izle, Esra Erol 19 Kasım 2013 izle

Esra Erol izle, Esra Erol canlı yayın izle, Esra Erol son bölüm izle, Esra Erol 19 Kasım izle, Esra Erol tek parça izle, Esra Erol HD izle, Esra Erol 19 Kasım canlı yayın ile sitemizde.

  Ekranların sevilen programı Esra Erol'la Evlen Benimle izlemek için tıklayınız. Esra Erol'un yeni bölümleri her gün sitemizde yayınlanmaktadır. Esra Erol'un bu akşamki programını izlemek için tıklayınız. 19 Kasım Esra Erol izlemek için tıklayınız. Esra erol'un yeni bölümleri burada...

Esra Erol'da duygu seli!

Fox TV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da duygusal anlar yaşandı. Gelin adayı Elif, paravan açılınca karşısında aylardır görmediği annesini görünce şoke oldu.

 

Esra Erol'da neler yaşandı? 

Gelin adayı Yağmur'a günlerdir çiçek gönderen talibi Hasan Bey yarışmaya tek aday olarak katılınca her şey ortaya çıktı. Yağmur ve Hasan'ın program dışında görüşüp ayrıldıklarını öğrenen Esra Erol adeta çılgına döndü. Erol yaptıkları hareketin yanlış olduğunu söyleyip "Biz günlerdir heyecanla gelip gelmeyecek mi diye bekliyoruz. Her şey olmuş bitmiş en son bizim haberimiz oluyor. Bir tek gerizekalı biziz. Gerçekten ben kendimi gerizekalı gibi hissediyorum" diyerek gelin ve damat adayına tepkisini dile getirdi.

 


YORUMLAR