Esra Erol 4 Aralık 2013 izle - Sürpriz talip ortalığı karıştırdı!

Fox Tv canlı izle, Esra Erol İle Evlen Benimle 4 Aralık canlı izle,Esra Erol İle Evlen Benimle izle, Esra Erol İle Evlen Benimle hd izle, Esra Erol izle, Esra Erol yeni bölüm izle, Esra Erol 4 Aralık izle.

  Esra Erol'la Evlen Benimle yine evlendirmeye devam ediyor. Hafta içi hergün FOX TV'de yayınlanan programı sitemizden takip edebilirsiniz. Esra Erol'un 4 Aralık ÇARŞAMBA günü yayınlanan bölümünü izlemek için tıklayınız. 

Esra Erol'la Evlen Benimle 4 Aralık bölümünde Tolga Bey kendisine uygun bir eş bulabilecek mi? 27 yaşında üniversite mezunu Zeliha Hanım gelen talibine ne cevap verecek? 42 yaşındaki Halil Bey, 1 evlilik yaptı özel güvenlik görevlisi. Kendisine gelen talipleri değerlendiren Halil Bey'e bugün talip gelecek mi?

Esra Erol izle, Esra Erol yeni bölüm izle, Esra Erol son bölüm izle, Esra Erol 04 Aralık izle, Esra Erol canlı yayın izle, Esra Erol  online izle, Esra Erol tek parça izle, Esra Erol tek part izle, Esra Erol Fox TV izle, Esra Erol'la Evlen Benimle 04 Aralık izle, Esra Erol seyret, Esra Erol online seyret, Esra Erol tek parça seyret, Esra Erol'la Evlen Benimle tek link izle, Esra Erol'la Evlen Benimle 04 Aralık izle, Esra Erol'la Evlen Bemimle HD izle, Esra Erol izlemek için tıklayınız. Esra Erol'la Evlen Bemimle Fox TV izle. 

ESRA EROL 04 Aralık İZLE:

ESRA EROL KİMDİR?

Sıcak ve rahat aile yuvasını bırakıp büyük şehire geldi. Önce dizilerde küçük roller oynadı. Zaman zaman işsiz kaldı. Ama hiç yılmadı. Sonunda daha 40 yaşına bile gelmeden ekranların kısa sürede ’Efsane’ haline gelen programlarından birini sunmaya başladı. Bu onun hayatının da dönüm noktası oldu. Son olarak da rekor ücretle gerçekleşen transferiyle gündeme geldi.

İşte orta halli bir ailenin kızı olan Esra Erol’un sakin bir kentte başlayıp pırıltılı dünyaya uzanan öyküsü

Esra Erol, beş çocuklu bir ailenin kızı olarak 1982 yılında dünyaya geldi. Babası Seyfi Bey polisti. Erol’un çocukluğu Kütahya’da geçti. Kız Meslek Lisesi’ni bitirdi, Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu.

Aslında tam da babasının kızı bir çocuktu Esra Erol. Seyfi Bey’in görev yaptığı karakolda geçirirdi günlerinin büyük bir bölümünü. Hatta okul ödevlerini bile orada yapardı. Kütahya Yeni Doğan Karakolu, Erol’un ikinci evi oldu uzunca bir süre. Fakat aklına televizyoncu olmayı koymuştu. Önce Kütahya’daki yerel kanallarda çalıştı. Sonra da ver elini İstanbul.

O dönemde amacı sadece 7 aylık bir spikerlik eğitimi almaktı. Ne var ki sonra bir daha memleketine dönmedi Erol. O dönemde ailesinden kopması da kolay olmadı Erol’un. Katıldığı bir TV programında Kütahya’dan İstanbul’a gelirken babasıyla yaşadıklarını gözyaşları içinde anlatmıştı Erol.

Babası "Ne yersin, ne içersin beni ilgilendirmez" deyince Erol da şevkinin kırıldığını anlatmıştı TV programında. Babası o sıralarda kızının kısa sürede pes edip evine döneceğini düşünüyormuş. Ancak beklediği olmamış. Esra Erol, İstanbul’a geldiğinde önceleri işler hiç de kolay yürümedi. Bir dönem işsiz de kaldı. Ama yine de Kütahya’ya dönmeyi aklının ucundan bile geçirmedi. O dönemde ailesinden ayrı kaldığı için ileride vican azabı duyup duymayacağının endişesini taşıdı sadece.

Sonra yavaş yavaş şansı dönmeye başladı Erol’un. Önce dizilerde küçük roller almaya başladı. 2004’te Kalp Gözü ve Cennet Mahallesi, bir yıl sonra Başkan ve Tuzak adlı TV filmlerinde oynadı. İstanbul’a geldiğinde Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı önce.

Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı. Ardından da staja başladı. Erol Kelebek’e verdiği bir röportajda ilk maaşının 100 milyon yani bugünün parasıyla 100 TL olduğunu anlatmıştı. Ama işinden memnun olmayıp çeşitli kanallarda çalıştıktan sonra sektör değiştirmeye karar verdi. Bir süre halkla ilişkiler alanında çalıştı.

O dönemde de kelimenin tam anlamıyla şans yüzüne güldü Esra Erol’un. Hayatını değiştiren Desti İzdivaç programını sunmaya başladı. O dönemde daha küçük bir kanal olan Flash TV’de çalışıyordu Erol.

Program öylesine büyük bir ilgi gördü ki, adı da yayınlandığı kanal da değişti bu arada Erol’un kazancı da şöhreti de arttı.

Önce Star TV’de Esra Erol’la İzdivaç adıyla yayınlandı. Kanal Erol’u o dönemde aylık 40 Bin TL maaşla transfer etti. Ama program izlenme rekorları kırınca Erol’un maaşı 120 Bin TL’ye çıktı.

Ardından Esra Erol’da Evlen Benimle adıyla atv’ye transfer oldu Erol.

Önümüzdeki sezon ise Fox TV’de sunacak programını Esra Erol. Bu transferi Twitter sayfasından takipçilerine duyurdu Erol. O alacağı ücreti açıklamadı ama TV kulislerinde aylık 500 Bin TL alacağı konuşuluyor.


YORUMLAR