Esra Erol 24 Şubat canlı yayın izle / Fox TV - 24 Şubat

Ekranların sevilen yüzü Esra Erol yepyeni bölümüyle haftaya bomba gibi giriyor. Esra Erol 24 Şubat izlemek için tıklayınız.

Esra Erol izle 24 Şubat -  Ekranların sevilen yüzü Esra Erol yepyeni bölümüyle haftaya bomba gibi giriyor. Son programında hababam sınıfı ekibini konuk eden Esra Erol, bugün yayınlanacak olan yeni bölümünde izleyicilerine büyük sürprizler hazırladı. Esra Erol'un 24 Şubat Pazartesi günü yayınlanan programını sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz. Esra Erol'un yeni bölümünü ' ESRA EROL 24 ŞUBAT İZLE  ' linkinden tıklayarak izleyebilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki linklerdende bugün yayınlanan programı takip edebilirsiniz. 

HABABAM SINIFI ESRA EROL'DA

Hababam sınıfı Esra Erol'a katıldı! Esra Erol'da bugün herkesi şaşkınlığa düşüren anlar yaşandı. Efsane film Hababam Sınıfı oyuncuları hep birlikte Esra Erol'la Evlen Benimle programına konuk oldu. Esra Erol 24 Şubat programını izlemek için tıklayınız.

Ünlü sunucu Esra Erol, Hababam Sınıfı ekibini konuk etti ve lise günlerine döndü.

esra erol izle,esra erol 20 şubat izle, esra erol frikikleri izle, esra erol seksi izle

Efsane film Hababam Sınıfı'nın hayattaki oyuncuları, hep birlikte "Esra Erol'la Evlen Benimle" programına konuk oldu. Esra Erol ise programda giydiği liseli kıyafetleriyle herkesi şaşırttı.

   Esra Erol 24 Şubat izle, Esra Erol yeni bölüm izle, Esra Erol son bölüm canlı yayın izle, Esra Erol son bölüm izle, Esra Erol 24 şubat tek parça izle, Esra Erol full hd izle, Esra Erol 24 şubat canlı yayın izle, Esra Erol canlı izle, Esra Erol fox tv izle, Esra Erol FOX TV canlı izle, Esra Erol naklen izle…

Evlenmek isteyip bir türlü kısmetini bulamayanları buluşturan Esra Erol, 24 Şubat Salı günü yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Hafta içi her gün saat 16:30’da yayınlanan Esra Erol, televizyonları başında izleyenleri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Erkek ve Bayan adayların programa başvurusunu kabul ettikten sonra programa çıkaran Esra Erol, adayları birbiriyle tanıştırmaya devam ediyor. Adayların birbirinden etkilenmesi sonrasında canlı odada çay içmeye veya yemek yemeye gönderiyor.

ESRA EROL İZLE
ESRA EROL 24 ŞUBAT İZLE 
ESRA EROL CANLI İZLE – F
OX TV
ESRA EROL NAKLEN İZLE

Flash Tv, Atv ve Fox ekranlarında yayınlanan milyonları televizyon başına kilitleyen çöpçatanlık programı kurucusu Esra Erol programında evlendirmeye devam ediyor. Her gün talipleriyle buluşan adaylar mutluluğun kapısını aralamaya çalışıyor. Ancak kimi zaman oluyor kimi zaman olmuyor.

Esra erol ölümden döndü, Esra Erol bebeğini düşürdü, esra erol evlendi, Esra Erol hamile sürekli alıştık artık Esra Erol ile ilgili haberleri duymaya. Zaten tüm özel hayatını ekranların önünde yaşıyor Esra Erol… Esra Erol facebook, Esra Erol twitter ve Esra Erol instagram sayfaları da çok aktif…

ÜNLÜ İSİM TALİBİNİ ARIYOR!

Esra Erol’la Evlen Benimle programına damga vuran olay ise dün oldu. Esra Erol’un dün yayınlanan programına ünlü bir oyuncu katıldı. Herkesin severek izlediği Hababam Sınıfı filminin Kalem Şakir’i, programda kendisine hayırlı bir kısmet arıyor.. Tayfun bey, istediği adayın çok fazla şişman ve ya çok fazla zayıf olmasını istemediğini söyledi. Ekranları başındaki herkesin merakla izlediği Esra Erol’da bakalım Tayfun Bey, aradığı gelin adayını bulabilecek mi?

esra erol izle, esra erol canlı izle, esra erol 18 şubat izle

ESRA EROL 24 ŞUBAT TALİBİNİ ARAYAN ADAYLAR:

DİLEK HANIM: 22 Yaşında olan Dilek Hanım, Malatya’da yaşıyor. Bugüne kadar 1 evlilik yapan ve 1 çocuğu olan Dilek Hanım kendisiyle uyumlu olacak ve çocuğunu kabul edecek bir beyefendi arıyor.

MUSTAFA BEY: 34 yaşında olan Mustafa Bey, Fransa’da yaşıyor. İnşaat şirketi olan Mustafa Bey, daha önce hiç evlenmemiş, Mustafa Bey’in hiç çocuğu yok ve talibinin kendisiyle birlikte Fransa’ya yerleşmesini istiyor.

AYŞE HANIM: 48 Yaşında olan Ayşe Hanım, Giresun'da yaşıyor. Daha önce 1 evlilik yapan Ayşe Hanım, mutluğu bulmak için hayırlı bir kısmet arıyor. 

 


YORUMLAR