Eskişehirli cani Can Aksoy kediye işkence yaptı, görüntüsünü paylaştı

Facebook'ta öldürdüğü kedinin videosunu paylaşan Eskişehirli caniye sosyal medyadan tepki yağdı. C.A.'nın paylaştığı kedi işkence videosu hayvanseverleri ayağa kaldırdı.

 Facebook'ta öldürdüğü kedinin videosunu paylaşan Eskişehirli caniye sosyal medyadan tepki yağdı. C.A.'nın paylaştığı kedi işkence videosu hayvanseverleri ayağa kaldırdı.
Eskişehir'de üniversite öğrencisi C.A.'nın, yatağına pisleyen kediyi 20 kiloluk damacanayla ağır şekilde yaraladığı iddia edildi. C.A.'nın Facebook hesabına yüklediği videoda yaralı kedinin son anları görülürken, gencin "Sen daha ölmedin mi?" sözleri duyuluyor. Başta hayvanseverler olmak üzere bir çok kişiyi ayağa kaldıran görüntüler sosyal medyada hızla yayıldı ve C.A.'nın okuduğu Osmangazi Üniversitesi'nin rektörlüğü telefon yağmuruna tutuldu. Aynı zamanda Twitter ve Facebook üzerinden imza kampanyaları başlatıldı. Olayın giderek yayılmasının ardından C.A.'nın Facebook hesabı kapatıldı. Öte yandan C.A. ile iletişime geçen bir sosyal medya kullanıcısının yayınladığı konuşmaların birinde C.A.'nın kediyi evde o şekilde bulduğunu ve tıpçı bir arkadaşına göndermek için videoya çektiği söylediği iddia edildi.


YATAĞINA PİSLEDİĞİ KEDİYİ ÖLDÜRDÜ Üniversite öğrencisi olan C.A.'nın, yatağına pisleyen kediyi 20 kiloluk damacanayla ağır şekilde yaraladığı iddia edildi. C.A.'nın Facebook hesabına yüklediği videoda yaralı kedinin son anları görülürken, gencin "Sen daha ölmedin mi?" sözleri duyuluyor.

Kedi Katili Can Aksoy Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında? Can Aksoy, can aksoy kimdir, Mustafa can aksoy eskisehir osman gazi, mustafa can aksoy hangi bölümde okuyor, mustafa can aksoy kaç yaşında, mustafa can aksoy kedi, mustafa can aksoy nereli? kediyi neden öldürdü?

 Eskişehir’de Can Aksoy isimli bir öğrenci beslediği kedisini öldürüp videoya çekti. Kedi Katili Can Aksoy izle - Kedi öldüren çocuk serbest bırakıldı! Başta hayvan severler olmak üzere bir çok kişiyi ayağa kaldıran görüntüler sosyal medyada hızla dağıldı ve Can Aksoy'un okuduğu Osmangazi Üniversitesi'nin rektörlüğü telefon yağmuruna tutuldu. Bu arada Twitter ve Facebook üzerinden imza kampanyaları başlatıldı. Olayın gittikçe dağılmasının hemen peşinden Can Aksoy'un Facebook hesabı kapatıldı. Diğer taraftan Can Aksoy ile iletişime geçen bir sosyal medya kullanıcısının yayınladığı konuşmaların birinde Can Aksoy'un kediyi hanede o şekilde bulduğunu ve tıpçı bir arkadaşına göndermek için videoya çektiğini söylediği öne sürüldü.

Can Aksoy Serbest Bırakıldı

Diğer yandan Bartın Emniyet Müdürlüğü ekiplerince göz altına alınan şahıs şaşırtıcı bir şekilde birkaç saat içinde 300 TL karşılığı serbest bırakıldı.

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ'NDEN AÇIKLAMA

Sosyal paylaşım ve çeşitli iletişim sitelerinde yayınlanan, Üniversitemiz Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü hazırlık sınıfı öğrencisi M.Can AKSOY’un, hayvan haklarını ihlal eden ve bizleri derinden üzen video görüntülerini, nefretle kınıyoruz. Yapılan fiil ile ilgili olarak, söz konusu öğrenci hakkında gerekli inceleme ve soruşturma başlatılmış olup fiilin, Üniversitemiz Disiplin Yönetmeliği çerçevesinde en ağır şekilde cezalandırılması konusundaki hassasiyetimizi kamuoyuyla paylaşıyoruz.

Gençlerimizin, insani bir takım değerlere bağlı ve etik kurallar çerçevesinde yetiştirilmeleri konusunda, toplumda her kesimin gerekli hassasiyeti ve özeni göstermesi hepimizin ortak arzusudur.

Sosyal medya Mustafa Can Aksoy isimli caninin yaptıklarını sert bir dille eleştirdi. İlk etapta hayvan sevenler tarafından yoğun eleştirilere maruz kalan Mustafa Can Aksoy’a tepkiler çığ gibi büyüdü. Öyle ki Mustafa Can Aksoy twitterde tt oldu. Bu olayların ardından takipçilerimiz tarafından Mustafa Can Aksoy Kimdir, Mustafa Can Aksoy nereli, Mustafa Can Aksoy kaç yaşında, Mustafa Can Aksoy hangi bölümde okuyor, kedi katili mustafa can aksoy resimleri, can aksoy resimleri, Mustafa Can Aksoy Osman Gazi Ünversitesi hangi bölüm şeklinde sorular aldık. Siz değerli takipçilerimizin sorularını yanıtsız bırakmamak adına. Bizde kediye yaptığı vahşetle tt olan Mustafa Can Aksoy kimdir bilgilerini sizlere paylaşıyoruz.

Mustafa Can Aksoy Kimdir?
Kedi Katili Can Aksoy Kimdir, Resimleri Nereli, Kaç Yaşında?Mustafa Can Aksoy 1994 Bartın doğumlu 20 yaşında bir üniversite öğrencisidir. Eskisehir Osman Gazi üniversitesinde eğitim almaktadır. Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü Öğrencisidir.Yeni bilgilerle sayfamız sık sık güncellenecektir. Mustafa Can Eskişehir de ikamet etmektedir.
Yukarıda belirtilen bilgiler sosyal medya da yer alan bilgilerin toplanması sonucunda oluşturulmuştur. Konuyla ilgili Osmangazi Üniversitesinin yapmış olduğu açıklamada Üniversitemiz Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü hazırlık sınıfı öğrencisi M. Can Aksoy diye belirtmesi elde ettiğimiz bilgileri kanıtlar niteliktedir.
Sosyal Medya Mustafa Can Aksoy’un yaptıklarına sessiz kalmamak adına yorumlarla, twetlerle destek oldu.

TEPKİ YAĞDI Başta hayvanseverler olmak üzere bir çok kişiyi ayağa kaldıran görüntüler sosyal medyada hızla yayıldı ve C.A.'nın okuduğu Osmangazi Üniversitesi'nin rektörlüğü telefon yağmuruna tutuldu. Aldığı tepki ile sosyal medyada gündem olan C.A.'nın Twitter hesabı da deşifre edildi. Twitter adresinde birbirinden ilginç fotoğraflar paylaşan C.A., vahşet içerikli yüzlerce de video paylaşmış.
Can Aksoy Serbest Bırakıldı
Diğer yandan Bartın Emniyet Müdürlüğü ekiplerince göz altına alınan şahıs şaşırtıcı bir şekilde birkaç saat içinde 300 TL karşılığı serbest bırakıldı.

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ'NDEN AÇIKLAMA
Sosyal paylaşım ve çeşitli iletişim sitelerinde yayınlanan, Üniversitemiz Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü hazırlık sınıfı öğrencisi M.Can AKSOY’un, hayvan haklarını ihlal eden ve bizleri derinden üzen video görüntülerini, nefretle kınıyoruz. Yapılan fiil ile ilgili olarak, söz konusu öğrenci hakkında gerekli inceleme ve soruşturma başlatılmış olup fiilin, Üniversitemiz Disiplin Yönetmeliği çerçevesinde en ağır şekilde cezalandırılması konusundaki hassasiyetimizi kamuoyuyla paylaşıyoruz. Gençlerimizin, insani bir takım değerlere bağlı ve etik kurallar çerçevesinde yetiştirilmeleri konusunda, toplumda her kesimin gerekli hassasiyeti ve özeni göstermesi hepimizin ortak arzusudur.


YORUMLAR