Erkan Tan - Savcı Sayan Kon Tv protestosu izle

Konya'nın yerel bir televizyonuna konuk olarak katılan CHP MYK Eski Üyesi Savcı Sayan, Samanyolu TV Ankara Temsilcisi Abdullah Abdulkadiroğlu ve tv8 Ankara Temsilcisi Erkan Tan ilginç bir protestoya imza attı.

GazeteA24.com » medya » Erkan Tan - Savcı Sayan Kon Tv protestosu izle

Kon TV'de yayınlanan bir programda konuklar, program sunucusunu protesto etti.

Kon TV'de Sinan Burhan'ın sunumuyla ekranlara gelen 'Yarına Dair Yeni Sözler ' programı konuklar tarafından protesto edildi. Kon TV Ankara Temsilcisi Sinan Burhan'ın çiftçiler ile ilgili yaptığı yorumlar programın konukları tarafından ayakta 1 dakika sessiz kalınarak protesto edildi.

Kon TV'de ekranlara gelen 'Yarına Dair Yeni Sözler ' programının konukları CHP MYK Eski Üyesi Savcı Sayan, Samanyolu TV Ankara Temsilcisi Abdullah Abdulkadiroğlu ve tv8 Ankara Temsilcisi Erkan Tan idi.

KONUKLARDAN SESSİZ PROTESTO

Programda Türkiye'deki çiftçilerin konumu ile ilgili başlayan fikir ayrılığı programın ilerleyen dakikalarında büyüdü. Programın sunucusu ve Kon TV Ankara Temsilcisi Sinan Burhan'ın, 'Çiftçi halinden memnun ' sözleri üzerine konuklar ve Sinan Burhan fikir ayrılığına düştü. Konuklar Sinan Burhan'ın o sözlerini bir dakika ayakta sessiz kalarak protesto etti.

Sinan Burhan ise konukların sessiz protestosunu fırsata çevirerek kendini savundu.

İŞTE O ANLAR:


YORUMLAR