Emir’in Yolu Final Bölümü fragmanı izle, Show Tv'de Emirin Yolu Final bölümü EMİR'İN YENİ FERİHASI Hazal mı?, fragmanı hd izle, fragmanı seyret,

Emir'in Yolu dizisinden hayranlarına müjdeli haber! Çağatay Ulufoy elveda demeden gitmeyecek!,28.12.2012, hd izle, seyret, full hd izle, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle,

04.01.2013 20:06

    Emir’in Yolu Final Bölümü izleyecilerin yoğun istek üzerine son kez final bölümü yayınlanacağı bilgisi verildi.Emirin Yolu dizisinin yapımcısı Fatih Aksoy izleyicilerin bu kadar yoğun istek haberini duyunca final bölümünün çekileceğini söylendi.

Emir’in Yolu Final Bölümü İzle son bölümüyle rating üstüne rating rekoru kırınca final bölümü çekmekten başka birşey yapamadılar.İzleyiciler bu dizinin hiç bitmemesini istiyorlardı.

Emir’in Yolu Final İzle Show Tv ekranlarında son kez final bölümüyle gelicek olan Emir’in Yolu dizisinin oyuncuları final bölümü için tek tek arandığı duyuruluyor.

Emir’in Yolu Final bölümünün tarihi henüz bir netlik kazanmamıştır.En yakın bir sürede dizinin final bölüm tarihi açıklanacaktır.

Show Tv MedYapım şirketi sevilen dizi Emirin Yolu Final bölümü ile veda edecektir.

 Emir'in Yolu henüz yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı ve Show Tv'nin sitesinde Emir'in Yolu ile ilgili ne bir haber ne de yeni bir fragman var. İzleyicilerin aklına yayından kalktı mı sorusu takıldı. Adını Feriha Koydum dizisinin kadrosu ve isminin değişmesiyle yeni bir dizi haline gelen Emir'in Yolu izleyicisini toplamayı başarmıştı ama ne olduysa teklemeye başladı. 21 Aralık'ta yayınlanması gereken yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Bakalım yarın herhangi bir açıklama gelecek mi Show Tv'den..

EMİR'İN YOLU SETİNDEN EĞLENCELİ ANLAR - FOTO GALERİ

EMİR'İN YENİ FERİHASI BELLİ OLDU - FOTO GALERİ

ADINI FERİHA KOYDUMDA BİR İLK - FOTO GALERİ

ADINI FERİHA KOYDUM - KAMERA ARKASI 


YORUMLAR
  • eda 2013-01-04 21:20:30

    Yalan söylediler, final yok, artık hiç bişey yok. Gönül isterdiki Çagatay ile Gizem devam etsin ama bu sadece bir mucıze olsa olur. Çok güzel dizidi. Çok üzdünüz izleyciyi.