Emir'in Yolu 4. Bölüm izle 16 Kasım 2012, Show TV

16.11.2012, Emir'in Yolu 4. Bölüm hd izle, Emir'in Yolu 4. Bölüm seyret, full hd izle, Yeni bölüm izle, son bölüm izle,

 Emir ve Güneş arasında savaş başlıyor!
Emir, beklenmedik karşılaşmanın Güneş’in bir oyunu olduğunu düşünürken Güneş, duygularını bastırarak Emir’in karşısında bir kez daha dik durmayı başarır. Gecenin sürprizleri ise bitmek bilmez. Yavuz’un baskını Güneş’e zor anlar yaşatırken Emir ise Yavuz’un aklına ilk şüphe tohumunu eker. Öte yandan Güneş’in Yavuz’un kardeşi olduğunu öğrenen Hande, onu işten çıkarmaya kararlıdır. Açılış gecesinde yaşananların ardından Can, Emir’in iş teklifini kabul eder.

Koray, Hande’nin varlığına alışmaya çalışırken Pınar, Koray’a hissettiği duygularla savaşır. Hande ise Güneş ve Emir arasında neler olduğunu öğrenmenin peşine düşer. Yavuz’un yurt dışından dönen ortağı Engin, Güneş’le ilgilenmeye başlar. Güneş’le konusunda endişeleri olan Yavuz, Engin’in kardeşine olan ilgisine sıcak bakar. Güneş’in oyun oynadığına inanan Emir, onu kışkırtmak için her fırsatta Hande’nin ofisine gelirken, Güneş’in dik duruşu artık sabrını zorlamaya başlar.

Güneş’ten bir türlü beklediği tepkileri alamamak içten içe Emir’in kafasını karıştırır. Karşılıklı gerilen sinirler büyük ve tehlikeli bir patlamaya gebedir.


YORUMLAR