Ehliyet sınavı yarın yapılacak. Sınavda neler sorulacak. Ehliyet sınavı 13 nisan giriş yerleri

Milli Eğitim Bakanlığı MEB, Ehliyet Sınav Yerlerini ve Ehliyet Sınav Giriş yerlerini resmi sitesinden duyurdu. 2013 yılının üçüncü ehliyet sınavı olan 13 Nisan Ehliyet sınavı giriş yerleri.

13 nisan 2013 ehliyet sınavı sonunda sorular ve cevaplar açıklanır açıklanmaz sizlerle paylaşacağız. 

2013 yılının üçüncü ehliyet sınavı olan 13 Nisan Ehliyet sınavı için sınav giriş merkezlerinin hangi okullarda olacağı bu hafta içerisinde açıklanması bekleniyordu.

Milli Eğitim Bakanlığı MEB, Ehliyet Sınav Yerlerini ve Ehliyet Sınav Giriş yerlerini resmi sitesinden duyurdu.

13 Nisan'da Ehliyet sınavına girecek sürücü adaylarının heyecanla beklediği açıklama yapıldı.

Ehliyet sınav yerleri meb.gov.tr'den açıklandı. Ehliyet sınav yerlerini öğrenmek isteyen sürücü adayların TC Kimlik Numaralarını girerek sorgulama yapması gerekiyor.

EHLİYET SINAV YERLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Ehliyet Sınavı 13 Nisan Cumartesi günü yapılacak. Ehliyet sınavları saat 11.00'de başlayacak.

Sınava hazırlık aşamalarını tamamlamak üzere olan adaylara bizim küçük tavsiyemiz de önceki yıllarda çıkmış olan ehliyet sınav sorularını çözmeleri yönünde olacaktır.

Zira müfredat aynı olduğundan Milli Eğitim Bakanlığı soruları da genellikle önceki sınavlarla benzer olabiliyor.

Sınav yerlerinin açıklanmasının ardından adayları okulları ziyaret ederek sınava girecekleri merkezleri önceden görmeleri sınav günü zorluk yaşamamaları açısından yararlarına olacaktır.

MEB tarafından bu yıl 7 kez düzenlenecek olan ehliyet sınavında iki sınavı geride bıraktık. Yeni sürücü adayları kayıtlarını yaptırdıktan sonra 3. sü 13 Nisan'da yapılacak olan ehliyet sınavına hazırlanmaya başladılar.  


YORUMLAR