Ehliyet Sınavı sonuçları (MEB) Ehliyet sınavı soru ve cevap anahtarı indirmek için tıklayınız...

15 Aralık 2012 Ehliyet sınav soruları ve cevaplarını bekleyen adaylar sınavda 50 trafik, 40 motor ve 30'da ilk yardım sorusu olmak üzere toplam 120 soruyu cevaplamak için ter dökmüşlerdi

 15 Aralık Ehliyet Sınav Soruları ve cevapları için bekleyişte olan adaylara müjdeli haber MEB'den geldi. 15 Aralık Ehliyet sınavına geçtiğimiz Cumartesi giren adaylar o günden beri soruların cevapların açıklanması için gözlerini MEB resmi sitesine çevirmişti.15 Aralık 2012 Tarihli Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayı Sınavı Soru ve Cevapları açıklandı...

15 Aralık Ehliyet Sınavı Soruları ve Cevapları 18 Aralık 2012'de MEB Tarafından Açıklandı.İşte 15 Aralık Ehliyet Sınav Soruları ve Cevapları...

Ehliyet Sınav Sonuçları anasayfasına dönmek için ehliyet sınav soruları linkini tıklayın.
15 Aralık 2012 Tarihli Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Ehliyet Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı

A1-A2 Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı
B Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı
C-D-E Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı
F-G Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı

15 Aralık 2012 Ehliyet sınav soruları ve cevapları için mutlu haber 18 Aralık'ta MEB resmi sitesinden adaylara duyuruldu.15 Aralık ehliyet sınavı soruları ve cevapları açıklandı. 15 Aralık 2012 ehliyet sınav sonuçları ise 1 Ocak 2013 Salı günü açıklanması bekleniyor... ...

15 Aralık 2012 Ehliyet sınav soruları ve cevaplarını bekleyen adaylar sınavda 50 trafik, 40 motor ve 30'da ilk yardım sorusu olmak üzere toplam 120 soruyu cevaplamak için ter dökmüşlerdi. Ve 10 Aralık 2011 Ehliyet sınavnı atlatan adaylar sınav sorularını ve cevapların açıklanması için 3 gün beklediler ve sorular açıklandı.

15 Aralık 2012 Ehliyet Sınav soruları ve cevaplarını kontrol eden adaylarda hedef 3 alanda da 70 barajını aşmaktı. 14 Nisan Ehliyet Sınav soruları cevaplarında adayların trafik sorularının her 2 motor sorularının her biri 2.5 ve ilk yardım sorularının her biri ortalama 3.3 ile çarpılıyor. Ve sınavda yanlışlar doğruyu götürmüyordu.

 

 

Bugün birçok sürücü adayı için en heyecanlı günlerden biriydi. 15 Aralık 2012 Ehliyet sınavı bugün yapıldı. Milli Eğitim bakanlığı, tüm yurtta eş zamanlı olarak ehliyet sınavını yaptı ve sürücü adayları bu sınavda ter döktü. Sınavda trafik, motor ve ilk yardım derslerinden sorular yer aldı. Ehliyet sınavına giren binlerce sürücü adayı şimdi, ehliyet sınav soruları ne zaman yayınlanacak diye soruyorlar.

15 Aralık Ehliyet sınav sorularının ne zaman yayınlanacağı konusunda açıklama yapmak istedik.

Sevgili sürücü adayları, ehliyet sınav soruları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından her zaman olduğu gibi bu sefer de sınavdan 3 gün sonra açıklanacaktır. Yani 15 Aralık ehliyet sınavı soruları ve cevap anahtarına en geç 18 Aralık 2012 Salı günü ulaşabileceksiniz.


Sizler için 15 Aralık 2012 tarihli ehliyet sorularını bu sayfadan da yayınlayacağız. 15 Aralık ehliyet sınav soruları tıkla indir bu sayfada yer alacak.

Şu ana kadar yapılan ehliyet sınavlarında MEB'in 3 günden önce açıkladığına hiç tanık olmadık. Haliyle bu sınavda ehliyet sınav sorularının 3 gün sonra yayınlanmasını bekliyoruz.

Sınav soruları açıklanana kadar sizler aşağıdaki yorum kutucuğu aracılığıyla çıkan ehliyet sınav sorularını hatırladıklarınızı paylaşabilir, sorular sorabilirsiniz. Ehliyet sınav soruları açıklandığında sizler için, anında bu sayfayı güncelleyerek duyuracağız.


YORUMLAR