E okul VBS giriş paneli için tıklayın, E okul 4.,5.,6.,7.,8. sınıf karne notu hesapla

E okul veli bilgilendirme sistemi ile öğrenci devamsızlığı ve karne notlarını öğrenin.

E OKUL HAKKINDA TÜM ARAMALAR

E okul okul veli bilgilendirme sistemi, e okul vbs, e okul öğrenci girişi sistemi, e okul öğretmen, e okul, ders notları, e okul meb, e okul öğrenci bilgilendirme sistemi gibi bir çok arama kriterinin cevabı buradan öğrenebilir ve giriş yapabilirsiniz.

e okul veli bilgilendirme sisteminde okul yöneticileri ya da öğretmenler tarafından öğrencilere yada velilere ulaştırmak istenilen duyurulara kolaylıkla vereceğimiz olan linkle ulaşabilirsiniz. Bireysel bazda ya da toplu duyurular, Ders Programı : Ders programı, ders başlangıç ve bitiş saatleri, derslere giren öğretmen bilgileri haftalık ders programı, Devamsızlık Bilgileri : Dönem içinde özürlü ve özürsüz devamsızlıklar, Not Bilgileri : Öğrencinin okulda aldığı sınav, proje ve performans belirlemeye yönelik çalışmalarla ilgili puanlar, Sınav ve Proje Bilgileri : Öğrencinin hangi dersten ne zaman sınav olacağı ve projesini teslim edeceği tarihler yer almaktadır. 

Okullarda son yazılılar da hemen hemen son ermiş durumda. Notlar e-okul veli bilgilendirme sistemine girilmeye başlanmış durumda. Karnelerin alınmasına sadece 10 gün kaldı, öğrencileri takdir teşekkür hesaplama heyecanı sardı. 

E OKUL GİRİŞ PANELİ İÇİN TIKLAYIN

Biz de e okul sitesi olarak öğrencilerimize kolayca online takdir teşekkür hesaplaması yapabilmeleri için takdir teşekkür hesaplama robotu aşağıya ekledik. 4. sınıf, 5. sınıf, 6. sınıf, 7. sınıf, 8. sınıf online takdir teşekkür hesaplaması yapmak isteyen öğrenciler aşağıda linkleri kullanarak açılan sayfada takdir teşekkür hesaplaması yapabilirler. 

Sevgili çocuklar temennimiz herkesin takdir teşekkür belgesi alması; ancak başarısız olan öğrencilerin üzülmelerine gerek yok. Bir sonraki dönemde mutlaka daha iyisini yapacaksınız. İşte online takdir teşekkür hesaplama robotu:

e okul 4.5 sınıf hesaplama robotu için 

e okul 5.sınıf hesaplama robotu için 

e okul 6.sınıf hesaplama robotu için 

e okul 7.sınıf hesaplama robotu için 

e okul 8.sınıf hesaplama robotu için

Lise Düzeyi hesaplama robotu için

E OKUL VBS GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ

 


YORUMLAR