E okul karne notlarını görüntüleme, E okul öğrenci devamsızlıklarını görüntüleme, E okul ile veliler bilgileniyor

E okul sayesinde veliler daha aktif bir şekilde çocuklarını takip ediyor.

E-Okul Veli Yönetim Bilgi Sistemi ilkokul ortaokul lise e okul karne devamsızlık sonuçları

E okul Haberi Önemli : E-okul veli bilgilendirme sistemi 2012 2013 eğitim öğretim yılı 1. dönem karne notlarının girilecek olması münasebetiyle , özellikle dönem sonuna doğru sistemde kısa vadeli kesintiler oluşabilecektir ancak en kısa sürede tekrar aktif hale gelebilecek arızalardır bunlar.

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş İçin Tıklayın

E Okul Ne Demektir

E okul , öğretmen öğrenci ve veli arasında bilgi aktarımını sağlayan ; Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü (Eğitek) tarafından sistematik olarak yürütülen bir otomasyon silsilesidir.

E Okul Sistemi Neden Çöker ?

Öğrencilerimizin sitemize en çok yönelttikleri sorulardan biri de budur. Sevgili çocuklar , e-okul denilen sistem mevcut Milli Eğitim Bakanlığı sunucularında çalışmaktadır. Takdir edersiniz ki, aynı sunucular üzerinde çalışan ve MEB’e bağlı binlerce site ve otomasyon sorgu sisteminin olduğunu düşünürsek , kimi zaman yoğunluktan dolayı sistemin çökmesini anlayışla karşılayacaksınız.

Eokulegitim Sitenizde e-Okul ile İlgili Haberler Yer Alacak mı ?

Evet, sitemiz alanında uzman editörler tarafından yönetilen ve anlık haberleri, bilgileri son sürat takipçilerine ulaştıran profesyonel bir yapıya sahiptir. Sizlere gerek facebook sayfamız üzerinden gerekse sitemizden e-okul ile ilgili son dakika gelişmelerini iletmeye devam edeceğiz.

E Okul , Eokul Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş Haberleri 

E okul ile ilgili olarak aklınıza takılan sorularınızı ve yorumlarınızı güzel Türkçemizin yazım kurallarına uygun olarak aşağıdan yazabilirsiniz. Sizlere uzman editörlerimiz tarafından mutlaka bir geri dönüş sağlanacaktır. Sorunsuz bir e okul veli bilgilendirme sisteminin olması dileğiyle hoşçakalın …

  


YORUMLAR