E - Okul Takdir Teşekkür Hesaplama, E - Okul Karne Notları

E - Okul Veli bilgilendirme sistemi ileöğrencilerimiz ve velilerimiz e okul sistemi üzerinden giriş yapacaklardır.

E - Okul Veli bilgilendirme sistemi ileöğrencilerimiz ve velilerimiz e okul sistemi üzerinden giriş yapacaklardır. E - Okul VeliBilgilendirme Sistemi 2012 - 2013 Eğitim öğretim yılında okullarımızın İlkokul ve Ortaokul diye ayrılmasıyla iki kısma ayrılmıştır. E - Okul Veli Bilgilendirme sistemi ile e - okul karne notlarınıöğrencilerimiz sistem üzerinden görebilmektedir.

E - Okul Karne Notları
E - Okul karne notları sistem üzerinden öğrenci kimlik bilgisi , öğrenci numarası ile giriş yapılmaktadır. E - Okul sistemi üzerinden öğrenci velilerimiz öğrencilerimizin karne notlarını ve yazılı sonuçlarını görebilmektedir.

E - Okul Devamsızlık Bilgileri
E - Okul devamsızlık bilgileri e - okul sistemi üzerinden görüntülenebilmektedir. E - Okul devamsızlıkbilgilerini öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz sistem üzerinden öğrenci tc kimlik numaraları ve öğrencinumaraları ile görebilmektedir.

E - Okul Takdir Teşekkür Hesaplama

E - Okul sistemi üzerinden öğrencilerimiz notlarını hesaplayarak takdir ve teşekkür belgelerini görebilirler. E - Okul Takdir Teşekkür Hesaplama sistemi yine Polis Haber sitemizde yer alacaktır.
2012 - 2013 Eğitim Öğretim yılı birinci dönem sonu 25 Ocakta bitiyor. E - Okul sistemi üzerinden yaklaşık 14 milyon öğrenci karne alacaktır. 


YORUMLAR