Duygu Çetinkaya ve Fatmagül Fakı'nın ve arkadaşlıkları kısa sürdü

Duygu Çetinkaya ile Fatmagül Fakı, Survıvor adasında arkadaşlık kurmuştu. Ancak İstanbul’da bu arkadaşlık yürümedi....

GazeteA24.com » magazin » Duygu Çetinkaya ve Fatmagül Fakı'nın ve arkadaşlıkları kısa sürdü

Duygu: Fatmagül'le iki farklı insanız!

Duygu Çetinkaya ile Fatmagül Fakı, Survıvor adasında arkadaşlık kurmuştu. Ancak İstanbul'da bu arkadaşlık yürümedi. 

Duygu Çetinkaya, artak Fatmagül ile görüşmeyeceklerini açıkladı.İşte Çetinkaya'nın AKŞAM'a verdiği röportajdaki sözleri:

"Fatmagül’le herhangi bir kavgamız söz konusu değil. Adadayken belli bir dönem çok güzel bir arkadaşlığımız oldu. Döndükten sonra da bu arkadaşlığımız bir müddet devam etti ancak fikir ve bakış açısı olarak farklı iki insan olduğumuzu ve ortak paylaşımlarımızın olamayacağını gördük. Bu yüzden de görüşmeme kararı aldık. Ben onu hâlâ çok seviyorum ve her zaman başarılı olmasını istiyorum. Çünkü bunu hakettiğimi düşünüyorum."

İlgili Galeriler:

Elendiğini öğrenen Duygu " Evimi bıraktım gittim, kiramı istiyorum" diyerek duygusal ortamı dağıttı. Murat ve Duygu birbirlerine sarılıp vedalaştıklarında ise gözyaşlarını tutamadılar.

 

İşte fotoğraflar ile Duygu Çetinkaya ve hayat hikayesi:

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Gönüllüler adasında yarışacak isimlerden bir diğeri de Duygu Çetinkaya oldu. Dünyanın en zor yarışmasında Gönüllüler adasında yarışacak ünlü isim Survivor Duygu Çetinkaya oluyor. Gönüllüler adasında yer almasının yanı sıra birçok projede yer alan bir tanınan bir oyuncudur.

Duygu Çetinkaya, 13 Ocak 1986 tarihinde dünyaya gelmiştir ve yarışmaya katıldığı anda 27 yaşındadır. Survivor Duygu Çetinkaya, Denizli'de doğmuştur fakat babasının asker olması sebebiyle birçok şehirde yaşamak durumunda kalmıştır. Daha önce Ankara, İzmir, İstanbul, İskenderun, Erdek ve Gölcük gibi illerimizde yaşamıştır...

Survivor'da deniz keyfi

 

Survivor Duygu klip kızı çıktı!


YORUMLAR
A24 en çok okunan haberler