Düğün Dernek full izle, Düğün Dernek full hd izle

Düğün Dernek tamamını izle, Düğün Dernek tek part izle.

 DÜĞÜN DERNEK İZLE 

"Orta Anadolu'daki bir köy düğününde dünyanın çivisi çıkar ve planlanan evlilik sürprizler doğurmaya başlar."
BKM yapımı komedi filmi olan Düğün Dernek'in yönetmeni ve senaristi de İşler Güçler dizinin yönetmeni Selçuk Aydemir. Filmin çekimleri Sivas ve İstanbul'da gerçekleştirildi. Komedi türündeki filminin başrolünü Ahmet Kural ve Murat Cemcir paylaşıyor. Filmde ayrıca; Rasim Öztekin, Devrim Yakut, Barış Yıldız, İnan Ulaş Torun, Şinasi Yurtsever ve Açelya Samyeli Danoğlu oynuyorlar. Dört yakın arkadaşın kafa kafaya verip imece usülü bir düğün yapmaya çalışması ve bu süreçte beklenmedik durumlarla karşılaşmasını anlatıyor.

Filmin Galası Büyük İlgi Gördü
Kanyon Cinemaximum Sinemaları'nda gerçekleştirilen filmin galasına, sanat ve cemiyet dünyasından birçok isim katıldı. Galaya katılan isimlerden bazıları: Dilek Sabancı, Işın Karaca, Yüksel Aytuğ, Ayşe Özyılmazel, Ebru Cündübeyoğlu, Sinemis Candemir, Murat Serezli, Sinan Albayrak, Büşra Pekin, Perihan Savaş ve Alper Kul'du.
Film aynı anda 225 salonda birden gösterime girdi

Düğün Dernek - Entarisi Dım Dım Yar - TIKLA İZLE

Vizyon Tarihi: 06 Aralık 2013

Yapımı: 2013 - Türkiye
Tür: Aile , Komedi
Yönetmen: Selçuk Aydemir
Oyuncular: Ahmet Kural , Murat Cemcir , Rasim Öztekin , Devrim Yakut , Barış Yıldız
Senaryo: Selçuk Aydemir
Yapımcı: Necati Akpınar

Yılın en şenlikli düğünü ‘Düğün Dernek' filmi galası yapıldı. Senaryosu ve yönetmenliği Selçuk Aydemir'e ait olan BKM Yapımı Düğün Dernek'in galası dün akşam Kanyon Cinemaximum Sinemaları'nda gerçekleşti. Düğün Dernek 6 Aralık Cuma günü sinemaseverlerle buluşacak.

Düğün Dernek
Başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Devrim Yakut, Barış Yıldız, İnan Ulaş Torun, Şinasi Yurtsever'in paylaştığı filmin galasına medya, sanat ve cemiyet dünyasından ünlü isimler katıldı. 

AHMET KURAL BİN 100 ADET NAZAR BONCUĞU DAĞITTI

Filmin oyuncuları kırmızı halı seremonisi sırasında heyecanlarını dile getirdiler. Ahmet Kural gazetecilerin karşısına 1100 adet renkli nazar boncuğu ile çıktı ve nazar boncuklarını önce rol arkadaşlarına ardından basın mensuplarına hediye etti. Oyuncuların kırmızı halıdan geçişinin ardından gala gösterimi başladı.

FİLMİN KONUSU SİVAS'TA GEÇİYOR

Galadan sonra basının sorularını yanıtlayan filmin ekibine konusu Sivas'ta geçende geçen şiveli konuşmalar hakkında çokça soru yöneltildi. Oyuncular çalışırken çok zorlanmadıklarını belirtirken, filmin senaryo yazarı ve yönetmeni olan Selçuk Aydemir de Sivas'lı olmasının büyük avantaj sağladığını belirttiler. Aydemir, tüm oyuncularına kendisine ve projesine inandıkları için teşekkür etti.

İŞLER GÜÇLER NASIL BİR DİZİYDİ?

 Ahmet, oyunculuk serüvenine baş rolle başlamış ama kariyeri boyunca bir daha hiç baş rol oynayamamış, eski günlerinin özleminde bir oyuncudur.

İşler Güçler Genel Konu:

Ahmet, oyunculuk serüvenine baş rolle başlamış ama kariyeri boyunca bir daha hiç baş rol oynayamamış, eski günlerinin özleminde bir oyuncudur. Murat, geç girdiği sektörde bütün yeteneğine ve çalışkanlığına rağmen bir türlü hak ettiği saygıyı göremediğini düşünmektedir. Sadi'yse gümrük memurluğunu bırakıp oyuncu olmaya gelmiş ve bir daha memuriyete dönmemek için gözünü karartmış, her şeyi yapabilecek birisidir. 3 kafadar arkadaş çareyi filmi finanse edecek parayı biriktirip, kendi filmlerinin yapımcısı olmakta bulurlar. Sırf para kazanmak için "Meslek Hikayeleri" isimli belgeselin sunuculuğunu kabul ederler. Ama işler hiç de planladıkları gibi gitmez.


YORUMLAR