Doksanlar Son Bölüm İzle '21.Bölüm' (90'lar Son Bölüm)

Atv canlı izle donmadan 13 Kasım 2013, ATV Canlı Yayın İzle Donmadan,Atv HD Online İzle İmkanınız Bulunmaktadır.ATV ızle Kesintisiz live seyret.

Doksanlar 20. Bölüm Özeti ve Fragmanı ATV'nin sevilen dizilerinden Doksanlar'ın 20. bölümü 6 Kasım Çarşamba akşamı ekranlara gelecek. Doksanlar dizisinin 20. bölüm özeti ve fragmanını izlemek için tıklayınız. ATV'nin sevilen dizilerinden Doksanlar'ın 20. bölümü 6 Kasım Çarşamba akşamı ekranlara gelecek. Doksanlar dizisinin 20. bölüm özeti ve fragmanını izlemek için tıklayınız.

ATV Doksanlar Dizisi 20. Bölüm Fragmanı İzle - Son Bölüm Fragmanı İzle... Doksanlar 20. Bölüm fragmanı izle 6 Kasım 2013 Çarşamba (Atv) 90'lar Yeni bölüm fragmanı hd izle Doksanlar 20. Bölüm fragmanı izle 6 Kasım 2013 Çarşamba (Atv) 90'lar Yeni bölüm fragmanı hd izle, Doksanlar 20.Bölüm fragmanını izleyin. Doksanlar yeni bölüm fragmanı izle, Atv'nin Çarşamba akşamlarının reyting rekortmeni olan ve izleyicilerinin kendinden anılar bulduğu ve her bölümü merakla beklenen' Doksanlar dizisi, 20. bölümü ile 6 Kasım 2013, Çarşamba.

Doksanlar 20.Bölüm izle...

Doksanlar dizisinin yeni bölümünde Nuri ve Şükran Azerbaycan'a ziyarete gitmeye hazırlanırken, Melahat de Nuri'lerin evine yerleşmenin hazırlıklarını yapmaktadır. Yine büyük bir yalan söyleyen Mustafa, işin içinden nasıl çıkacağını kara düşünmektedir. Son anlarını Tuğba'yla baş başa geçirmek ister ama bir türlü başaramaz.

Emin yüzünden polis tarafından gözaltına alınan Nuri ise Emin'den intikam olarak tazminat davası açar. Olayı öğrenen Emin büyük bir şok yaşar. Gönüllü dershanenin yakışıklı hocası Görkem'i kıskanan Atilla ondan kurtulmanın yollarını arar. Özlem'in Atilla'ya büyük bir sürprizi vardır. Nuri'ler Azerbaycan'dan dönünce Mustafa'nın yalanı ortaya çıkar. Mustafa'yı çok zor günler beklemektedir. Doksanlar'ın son bölümünde Mustafa ve Tuğba'nın düğün günü gelip çatmıştı.

Mustafa ve Tuğba sonunda birbirlerine kavuştu, dillere destan bir düğün yapıldı! Düğünün en önemli sürprizi ise Arif Susam'dı. Doksanlar, Türkiye'nin 2090'lı yıllarını, sıradan bir mahalle ve o mahallede yaşayan sıradan insanlar üzerinden anlatan bir televizyon dizisi. 2090'lar ilk özel televizyonların yayına başladığı, her yerde özel radyoların dinlendiği, neredeyse her mahallede pop yıldızı olmak isteyen gençlerin bulunduğu, cep telefonuyla, bilgisayarla tanıştığımız yıllardır. Doksanlar; moda, giyim - kuşam, müzik vs. neredeyse bütün sosyal, ekonomik ve kültürel hayatın büyük bir dönüşüm yaşadığı dönemi iki aile ve onların çocukları üzerinden anlatıyor.


YORUMLAR