Doksanlar 1.BÖLÜM izle, 90'lar birinci bölüm tek parça izle, Doksanlar o kadar da komik çıkmadı - İZLE

DOKSANLAR birinci bölüm izle HD ... Mint Prodüksiyon'un yapımcılığını üstlendiği 90'lı yılları konu alan "Sokakta oynayan son çocukların dizisi" başladı.. 26 Haziran Çarşamba , tek parça, tek link, hd, full,ATV

Seyirci doksanları pek beğenmedi... Seksenler ile mukayese edildiğinde performansı doksanlar seyirciye 'yapmacık' geldi. Buna rağmen dün akşam reytinglerde birinci sıraya çıkan doksanlar izleyici tarafından merakla bekleniyordu. Dizinin başlangıç saatini sabırsızlıkla bekleyen Seksenler tutkunları birbirlerini sosyal medyadan haber verdiler. Hakan Peker'in Bir Efsane'ydi şarkısıyla sıkı bir giriş yapan Doksanlar, Aşkın Nur yengi'nin şarkısına da yer verdi. 

90'lı yılların yaz aylarında başlayan hikaye, bir kaç yıl önce birbirlerine küsmüş olan Bekir ve Nuri adında iki kardeşi konu alır. Bu iki kardeşin eşleri de bu küslükten dolayı birbirleriyle konuşmamaktadır. Gün geçtikçe küslüğün şiddeti artıyor, iki kardeş birbirlerinin yüzlerini bile görmek istemiyordur. Nuri'nin büyük oğlu Mustafa'nın nişanına Bekir'in gidip gitmeyeceği mahallede büyük merak konusudur... Beri yandan sosyal medyanın, arkadaşlık sitelerinin, cep telefonlarının olmadığı o günlerde gençlerin gündemini oluşturan en önemli şey, yine kuşkusuz aşklardır...

Doksanlar dizisinin Seksenler gibi çok sevilip sevilmeyeceği merakla bekleniyor.

Atv'de başlayan yaz dizisi doksanlar, alardır tanıtımı yapılan ama bir türlü yayınlamayan bir diziydi. Doksanlar sonunda neredeyse yaz bitecekken yayınlanmaya karar verdi ve Atv'de ekrana geldi.

DOKSANLAR BİRİNCİ BÖLÜM İZLE:

Dede oğlunun nişana gitmesini sağlayabilecek mi? Bekir Tuncay bakalım yıllardır küs olduğu kardeşinin oğlunun nişanına gidecek mi?

90'lı yılların unutulmayan çizgi filmleri - FOTO GALERİ

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Doksanlar Dizisi Oyuncuları

Arif Erkin
Mustafa Tuncay
Geleneksel bir aile reisi... Nuri ve Bekir Tunay kardeşlerin babası. Dediğim dedik, ailede sözü geçen, oğullarına karşı katı ama torunlarına karşı yumuşak sevecen bir dede...

Renan Bilek
Bekir Tuncay
Küçük kardeş, Sevinç ile 20 yıla yakındır evli. Özlem ve Zeynep'in babası. Mahallede dürüstlüğü, iyi niyeti, prensipli duruşuyla sevilen sayılan, "Işini bilmeyen" memur. Abisi Nuri'nin para hırsı ve düzen adamı kimliğiyle barışamıyor. Bir kaç yıldır abisine küs.

Deniz Oral
Nuri Tuncay
Bekir'in abisi, 1980'lerin yeni zenginlerinden, sonradan görme bir müteahhit. Para kazanma hırsı yüzünden en başta kardeşiyle arası bozulmuş. Oğulları Mustafa ve Emre'nin de kendisi gibi olması için büyük baskı yapıyor. Itiraf etmese de en büyük üzüntüsü kardeşinin kendisine küs olması.

Esra Dermancıoğlu
Şükran Tuncay
Nuri'nin karısı. Ailenin ve mahallenin en havalı kadını. Kocası Nuri'nin müsaade ettiği kadar gösterişi, lüksü sever. En büyük hedefi Papatyalar'dan biri olmak. Mahalledeki lakabı Papatya Şükran. En büyük sıkıntısı ise oğlunun nişanlısı Tuğba.

YORUMLAR