Doksanlar 17.Bölüm izle, Doksanlar 17.Bölüm tek parça izle, Doksanlar 17.Bölüm full izle

Doksanlar izle, Doksanlar 17.Bölüm hd izle, Doksanlar 17.Bölüm son bölüm, Doksanlar 17.Bölüm 16 Ekim 2013 izle.

Doksanlar 16.bölüm özeti yeni bölüm fragmanı izle... Kimimizin çocukluğunun kimimizin gençliğinin geçtiği 90'lı yılların anlatıldığı dizide mahalleli bu bölümde bilgisayar ile tanışıyor, bakalım 16. bölümde daha neler olacak... Nuri ve Şükran'ın düğünden sonra Altınoluk'a yerleşeceğini zanneden Melahat Hanım, Tuğba'yı da ikna edip en kısa zamanda düğün yapmak ister! Düğün işinin aceleye gelmesini istemeyen Nuri ve Şükran'ı ikna etmek ise her zamanki gibi Mustafa'ya düşer!

Bin bir yalan Mustafa, düğün hazırlıklarını hızlandırmak için öyle bir yalan söyler ki, bu sefer işin içinden çıkması oldukça zordur. Öte yandan kına gecesi için hazırlıklar başlar ve mahallede dillere destan bir kına gecesi tertiplenir. Nuri'nin yazıhaneye aldığı bilgisayar mahallenin en önemli olayı haline gelirken, ilk defa bilgisayarla tanışan doksanlar mahallesi komik görüntülere sahne olur.  

Nuri ve Şükran'ın düğünden sonra Altınoluk'a yerleşeceğini zanneden Melahat Hanım, Tuğba'yı da ikna edip en kısa zamanda düğün yapmak ister! Düğün işinin aceleye gelmesini istemeyen Nuri ve Şükran'ı ikna etmek ise her zamanki gibi Mustafa'ya düşer! Bin bir yalan Mustafa, düğün hazırlıklarını hızlandırmak için öyle bir yalan söyler ki, bu sefer işin içinden çıkması oldukça zordur. Öte yandan kına gecesi için hazırlıklar başlar ve mahallede dillere destan bir kına gecesi tertiplenir. Nuri'nin yazıhaneye aldığı bilgisayar mahallenin en önemli olayı haline gelirken, ilk defa bilgisayarla tanışan doksanlar mahallesi komik görüntülere sahne olur.

Doksanlar 15. Bölüm özet...

İzleyenleri geçmişe götüren 90'lı yılların izlerini taşıyan Doksanlar yeni bölümleriyle ATV 'de seyircisiyle buluşmaya devam ediyor.  Yayınladığı ilk bölümden itibaren büyük ilgi gören Doksanlar 15. bölümüylede seyircisine farklı tatlar yaşatacak. Atilla Özlem'in gizemli kız olduğunu öğrendiği günden itibaren Özlem'e oyun oynamaya başlar. Ama Atilla ava giderken avlanır ve Dilara'nın olanaları Özlem'e anlatmasıyla Atilla ve Özlem'in arasındakiler farklı bir boyut kazanır. Emin ise amacına ulaşmış ve Bakkal Lütfü ile Sakal arasındaki sırrı öğrenerek defineye ortak olmuştur.


YORUMLAR