Dizi İzle Muhteşem Yüzyıl 131.bölüm fragmanı izle 9 Nisan Muhteşem Yüzyıl'da finale doğru

Final Bölümü Ne zaman yayınlanacak? Hürrem Sultan diziye ne zaman veda ediyor? Muhteşem Yüzyıl 131. fragmanı yayınlandı mı?.. Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm fragman izle.

 Star TV ekranlarının fenomen dizisi Muhteşem Yüzyıl 131. bölüm fragmanı yayınlandı mı. Muhteşem Yüzyıl 9 Nisan  tarihinde ipler geriliyor. Muhteşem Yüzyıl'da taht savaşı iyice kızışıyor ve silahlar çekiliyor!Bir yanda Sultan Süleyman ve Şehzade Selim ; diğer tarafta Hürrem Sultan ve Şehzade Beyazıt. Geçen hafta final yapan olan Merhamet dizisinde Irmak karekterini canlandıran Yasemin Allen, artık Muhteşem Yüzyıl'da rol alıyor.

Muhteşem Yüzyıl 131.Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı

MUHTEŞEM YÜZYIL 129.BÖLÜM 1. FRAGMANI - TIKLA İZLE

Muhteşem Yüzyıl Aşk-ı Derun131. Bölüm izle..9 Nisan 2013 Çarşamba, 02.04.14 , Muhteşem Yüzyıl 131. Bölüm  full izle. Muhteşem Yüzyıl 131. Bölümseyret. Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle tıkla dizi izle... Muhteşem Yüzyıl 131. BölümÜ izle, Muhteşem Yüzyıl fragmanı tek parça izle, Muhteşem Yüzyıl son bölüm fragmanı  izle, fenomen dizi Muhteşem Yüzyıl yeni bölümü ile tıkla dizi izle Star Tv dizi izle.

Muhteşem Yüzyıl Aşk-ı Derun seyircisine bu sezon veda ediyor.. Mart ayı gibi bitmeyi planlayan diziyi hayranları şimdiden özledi. Türkiye dizi tarihine Hürrem karakterini kazandıran dizi gerçek olaylardan esinlenerek çekildi. Anlatım dizi kimi zaman sert bir dille eleştirilse de seyircisi onu hiç yalnız bırakmadı ve hep reytinglerde üst sıraya taşıdı. Hatta bir kesesinde dizinin hayranlarının hatırlayacağı üzere Brad Pitt'in Muhteşem'in bir bölümünde oynayacağı bile konuşulmuştu.

Hürrem Süleyman Özel Klip:

Hürrem'in Yeni Ninnisi Özel Klip:

Güzel oyuncu Muhteşem Yüzyıl'da Aras Bulut İynemli'nin canlandırdığı Şehzade Beyazid'in eşi Fatma Haseki Sultan olarak izleyici karşısına çıkıyor. Üç şehzade, iki de sultan annesi Fatma Haseki Sultan yeni bölümlerde ekrana gelecek. Süleyman payitahta geri döndü ve  Hürrem ile  

Süleyman yıllar sonra karşı karşıya gelmişti! Atmaca, Bayezıt’a sadakat yemini ediyor. Bayezıt’ın istikbali için iki düşman Atmaca ve Rüstem bir araya geliyor. Süleyman, Rüstem Paşa hakkında kararını veriyor. Bayezıt, Düzmece Mustafa isyanını bastırmak için emir alıyor. Selim’in tuzağına düşen Bayezıt, isyana destek olmakla suçlanıyor. Hürrem oğlunu korumak için Süleyman’ı karşısına alıyor!

Muhteşem Yüzyıl'da Merve Boluğur hareme girdi Twitter onu konuştu - FOTO GALERİ

Hürrem oğulları arasında bir tercih yapmamak için direnirken, Süleyman taht varisini açıklıyor! Süleyman, Bayezıt’ı huzuruna çağırıyor. Şehzade Mustafa gibi ölüme yürümek istemeyen Bayezıt, Süleyman’a isyan mı ediyor? Süleyman kendisine isyan ettiğine inandığı oğlu hakkında ne karar veriyor? Süleyman yıllar sonra payitahta döner. Yaşadıkları acıların ardından Hürrem ve Süleyman için bu karşılaşma hiç kolay olmayacaktır. Hürrem, Nurbanu’nun Selim’i kışkırttığının farkındadır. Nurbanu’yu sert bir dille uyarır. Huricihan, Bayezıt için Hürrem’le yakınlaşmaya çalışırken, Nurbanu sarayda yeni bir müttefik kazanır. Bayezıt, Düzmece Mustafa isyanını bastırmak için Edirne’ye gider. Selim’in kurduğu tuzağa düşen Bayezıt, isyana destek vermekle suçlanır. Oğlunun kendisine isyan ettiği düşüncesiyle çılgına dönen Süleyman, Bayezıt’ı huzuruna çağırır. Bayezıt, Süleyman’ın huzuruna çıkmakta tereddüt eder. Oğlunun akıbeti için endişelenen Hürrem ise Bayezıt için Süleyman’la karşı karşıya gelir. Süleyman’ın Bayezıt hakkında verdiği karar Bayezıt’ı bir yol ayrımına sürükler. Mustafa gibi kaderine razı mı olacak yoksa kaderini kendisi mi yazacak?

      Nurbanu Sultan , Sümbül'e Şehzade Selim ile birlikte gitmek için Cümbül'e rüşvet teklif eder. Sümbül'ü tavladığını düşünen Nurbanu aslında yanılıyordur. Sümbül Ağa son anda Nurbanu'nun yardımsı Valeria'yı Manisa'ya gönderilecek cariyeler içerisinde seçer. Valeria yıllarca Prenses Cecilia'nın yerinde olmak istemiş ama olamamış. Şimdi işler değişmiş. bu sefer Cecillia yardımcısı Valeri'nın yanında olmak istemektedir

 

ADINI NURBANU KOYDUM

Afife Nûr-Banû Valide Sultan yani Osmanlı yazılışıyla نور بانو سلطان, son bir hamle yapar. Bu hamle ya onun ölümüne neden olacaktır ya da kurtuluşuna. Gider ve kendini Hürrem sultan'nın ayaklarına atar. Ona yalvarır. Hürrem de bu kızı çok sever. Ve sonsuz sadakat karşılığı onu Manisaya yollayacağını söyler. ve Cecillia'nın ismini Nurbanu olarak değiştirir. Bakalım Nurbanu Sultan manisa'da Şehzade Selim'i nasıl tavlayacak?

 

Muhteşem Yüzyıl 128 bölüm izle mek isteyenler Muhteşem Yüzyıl 128 bölüm fragmanları ile yeni bölüme hazırlık yaptılar. Muhteşem Yüzyıl da bu hafta neler olacak diye merak edenlerdenseniz eğer Muhteşem Yüzyıl 128 bölüm fragmanı izle mediyseniz Muhteşem Yüzyıl youtube ve Muhteşem Yüzyıl facebook sayfalarından veyahut Gazetea24.com da bulunan fragmanları izlemenizi ivedilikle öneriyoruz.

 Muhteşem Yüzyıl da bu hafta Huricihan Sultan ile Kara Ahmed Paşa ölüyor. Huricihan’ın ölümü Nurbanu Sultan ın elinden Kara Ahmed Paşa nın ölümü ise Kanuni Sultan Süleyman ın elinden oluyor.

Dizi de Şehzade Mustafa, Şehzade Cihangir ve Şehzade Mustafa nın şehzadesi Mehmet in ölümü ile kan kokusu sarayı sarmıştı. Bu bölümde de sarayda kan kokusu var.

Ayrıca Hürrem Sultan artık Şehzadeleri arasından biri tercih etmek zorunda. Galiba bu tercihte şehzade Beyazıt oluyor. Şehzade Beyazıt bu bölümde aslında en büyük acılardan birini daha yaşayacak biricik sevdiceği ölecek.

 MUHTEŞEM YÜZYIL İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Muhteşem Yüzyıl oyuncuları

 


YORUMLAR