Dizi izle - Kurtlar Vadisi Pusu 222.Bölüm Fragmanı izle / 17.04.2014

Kurtlar Vadisi Pusu 222.Bölüm Fragmanı yayınlandığı andan itibaren sitemizde yer alacaktır.

Kurtlar Vadisi Pusu 222.Bölüm Fragmanı yayınlandığı andan itibaren sitemizde yer alacaktır.

Kurtlar Vadisi Pusu 221.Bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu fragman izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanı izleKurtlar Vadisi Pusu fragman izle, Kurtlar Vadisi Pusu özet izle ,Kurtlar Vadisi Pusu'da neler olacak? Kurtlar Vadisi Pusu 221.bölüm özet ve fragman İZLE / 10 Nisan2014 - Atv Türkiye’de rekorları alt üst eden dizi Kurtlar Vadisi Pusu 221.bölüm ile ATV’de kendi saatinde, kendi gününde ekranlara gelecek. Kurtlar Vadisi Pusu 221.bölümde neler olacağını heyecanla bekliyorsanız doğru yerdesiniz. Yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu fragmanında en çok dikkat çeken sahne Polat Alemdar’ın ‘artık Cahit’le görüşme vakti geldi’ sözüydü. Polat Alemdar Cahit’le görüştüğünde, Cahit’in tepkisi ne olacak? Abdülhey gibi o da Polat Alemdar’a sırtını dönüp gidecek mi yoksa Tapınakçıların içerisinde kalıp Polat Alemdar’la birlikte savaşmaya devam edecek mi? En çok merak edilen konular Kurtlar Vadisi Pusu 221.bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

Kurtlar Vadisi Pusu, geçtiğimiz hafta yayınlanmadı. Zira Vadi'nin yerine Kurtlar Vadisi Filistin yayınlandı. 10 Nisan 2014 Perşembe günü Vadi kendi saatinde izleyenleri ile buluşacak. 

En son yayınlanan 220. bölümde Abdülhey ve Akif pusuya düşmüş ve bomba yerleştirilmiş bir evde kapana kısılmışlardı. Patlayan kulübeden ikili sağ çıkabilecek mi?

Dişçinin yeni bir yöntemiyle beyni yıkanan Şamil ise kardeşi sandığı kişiyle bir araya gelir. KGT ile ilgili bildiklerini Raskoln'ün adamına anlatacak mı?

İstanbul'un yer altı camiasını ele geçirmek isteyen Baltazar ile sözde ortağı Pusat çatışmaya girer. Baltazar çatışmada vurulur.

Yeni anayasa çalışmalarını yakından takip eden Polat, heyetle görüşme yapar. 

Ve Armagedon'un güzel kötü kadını Marge, Amerika'ya dönmeden önce istediğini yapıp Elif'i alabilecek mi?

KURTLAR VADİSİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI- 221. BÖLÜM  

Kurtlar Vadisi hiç bir yerde yayınlanmayan kamera arkası fotoğrafları:

dizi izle

POLAT ALEMDAR BUNU DA ATLATIR

Bu arada Cahit ile yüzleşmeye hazırlanan Polat Alemdar hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşacaktır. Cahit'in karşısına çıkan Polat Alemdar tam göğsünden vurulur. Geceye damga vuran bu sahneyle ilgili sır perdesi ise önümüzde hafta aydınlanacak. İşte o sahne;

polat alemdar / kurtlar vadisi / valley of wolfs

KURTLAR VADİSİ PUSU NASIL BİR DİZİ?

CNN Türk'te haftaiçi her gece "Burada Laf Çok" programını sunan, Posta Gazetesi televizyon eleştirmeni Mesut Yar'dan Vadi hakkında enfes tespitler geldi. Mesut Yar, Kurtlar Vadisi Pusu hakkındaki düşüncelerini maddeler halinde şöyle özetledi:

Efendi bir dizidir "Kurtlar Vadisi" (atv). Mesela dizi içinde hitap şekli olarak en çok "efendim" kullanılır. Sonra "abi, usta vesaire"...

 Kurtlar Vadisi Pusu, Kurtlar Vadisi Pusu fragman izle Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölüm

Centilmen bir dizidir "Kurtlar Vadisi". İngilizce'den devşirme bu kelimenin anlamını İngilizce manasıyla verir. Adam ağırlıklıdır. 
Kadınlar gelir ve giderler...

Meraklı bir dizidir "Kurtlar Vadisi". Memleketin manşetlerini yakından takip eder. Bir yıl iç politika, öteki yıl diplomasi, bir sonraki yıl adli işler filan. Ama günlerin önemini göz ardı etmez; Sevgililer Gününde aşk kokan bir bölümle "unutmadık" mesajını verir...

Kurtlar Vadisi'nin 'cool delikanlısı' Abdulhey, Orhan Gencebay'dan 'Beni Böyle Sev' adlı şarkıyı başarıyla söylemişti.

Kamera arkasında neler oluyor?

Kurtlar Vadisi Pusu 221. bölüm fragmanı:


YORUMLAR