Dila Hanım yeni bölüm fragmanı izle. Dila Hanım son bölüm fragmanı izle.. Dila Hanım 17 Mayıs 2013

Dila Hanım 32. bölüm izle, Dila Hanım 32. bölüm fragmanını izlemek için tıklayınız. Peki Dila Hanım 32. bölümde neler yaşanacak? İşte ayrıntılar..Dila Hanım 32. Bölüm fragmanı izle 17 Mayıs 2013,

  Dila Hanım dizisinin 32.bölüm fragmanı bu hafta ekranlara gelecek yeni bölümünü izleyicisine tanıttı.

 Dila Hanım bir süre ekranlarda yayınlanmadı fakat yayın hayatına kaldığı yerden yani 32.bölümünden devam ediyor.

Dizi ekibi tarafından derlenen bir fragmanla yeni bölümünün tanıtımı yapılan dizi 17 Mayıs 2013 Cuma günü Star ekranlarında seyircisinin karşına geçecek.

Dila Hanım dizisi kendi seyirci kitlesini oluşturan dizilerden biri...

Star ve Euro Star ekranlarında yayınlanan dizi Dila Hanım 32.bölümü ile 17 Mayıs 2013 Cuma günü yeni bölümü ile yayınlanacak.

Hatice Şendil ve pek çok ünlü oyuncunun yer aldığı başarılı dizi heyecanlı bir bölümle ekranları başındaki seyircilerin karşısına geçmeye hazırlanıyor.

 Star tv izlemek için tıklayınız. Merakla beklenen Dila Hanım 17 Mayıs günü Star tv'de ekrana gelecek. İşte Dila Hanım 32. bölüm fragmanı izle Atv dizi izle.

Dila Hanım 32.bölüm fragmanı haftanın beklenen fragmanlarından biriydi. Dila Hanım başarılı oyuncu kadrosu ve ekranlardaki farklı kurgulardan biri olması sebebiyle ilgiyle izlenen ve merak uyandıran diziler arasında. Dila Hanım 32.bölümün fragmanı merak edenler, seyredemeyenler veya yeniden seyretmek isteyenler için aşağıdan izlenebilir.

Yılın en istikrarlı dizilerinden Dila Hanım yepyeni fragmanı:

 

Dila Hanım Genel Konusu:

Sarıgöl’de yaşayan iki büyük aile Barazoğulları ve Selamoğulları’nın kaderleri Barazoğlu İhsan ve eşi Dila’nın kasabaya yerleşmeleri ile yeniden yazılacaktır. İhsan Barazoğlu ve Dila’nın mutlu evliliği talihsiz bir olayla gölgelenir.

Barazoğullarının reisi Seyit Bey, arsasını Selamoğlu Ailesi'nin dürüst ve saygıdeğer ismi Rıza’ya satmak için anlaşınca ailenin küçük oğlu Azer kavga çıkartır. Senelerdir Rıza’ya kin besleyen Azer’in silah çekmesi ile kavga başka bir boyuta taşınırken araya giren İhsan vurulur. İhsan, arkasında seven bir kadın ve düşmanlık bırakarak bu dünyadan ayrılır. İhsan Bey'in eşi Dila Hanım, silahlı kavgada eşini vuran Karadağlı Rıza'yı öldürmeye yemin eder. Dila, bir rastlantı neticesi, hiç tanımadığı Rıza'yla tanışır. Ona eşinin katili olduğunu bilmeden büyük bir aşk ile bağlanır. Rıza da Dila Hanım'a büyük bir aşk beslemektedir. Rıza, Dila’nın kim olduğunu öğrendiğinde kimliğini gizleme yolunu seçer. Rıza bir taraftan İhsan’ın ölümünden dolayı vicdan azabı çekerken diğer taraftan giderek aşık olduğu Dila’nın intikam hırsı ile karşı karşıyadır. Dila’dan gerçek kimliğini gizlemiş olması ve aralarında günden güne büyüyen aşk, olayı daha da içinden çıkılmaz bir hale sokacaktır.

Mağrur ve güçlü Dila Hanım, gururlu ve kendisine güvenen Karadağlı Rıza'ya karşı aşkının mı peşinden gidecektir yoksa kinin mi? Sevgi, kin ve düşmanlığa, Azer ve Kahya Canip’in entrikalarına, geleneklerin, törelerin baskılarına rağmen bu aşk yeşerebilecek midir?

 


YORUMLAR