Dila Hanım yani bölümü izle, 15 Şubat 2013, yeni bölüm izle, son bölüm hd izle, STAR, Azer Dila'nın Rıza'ya yazığı mektubu ele geçirir....Dila Hanım 21. Bölüm izle

15.02.2013,Dila Hanım 21. Bölüm hd izle,Dila Hanım 21. Bölüm seyret,Dila Hanım 21. Bölüm full hd izle,Dila Hanım Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

15.02.2013 21:20

  Dila ve Rıza'yı nikah masasında bekleyen sürpriz!

Dila'nın Rıza'ya yazığı mektubu ele geçiren Azer, yasak aşkı ispatlayan bu mektubu en kısa zamanda babasına göstermeye kararlıdır. Fakat daha önce gizlice sattığı topraklar sebebiyle kendi başı da büyük bir derde girmek üzeredir.

Ailesinin geleceği ile ilgili endişe duyan Seyit Bey bütün dengeleri alt üst edecek bir adım atar.

Bütün olumsuz gelişmelere rağmen evlenmeye kararlı olan Rıza ile Dila nikah için gün alır. Fakat nikah masasında onları büyük bir sürpriz beklemektedir.

 Dila Hanım 21.bölüm özeti

Çok sevdiği atının ölümünün arkasında kimin olduğunu tahmin eden Dila öfke içindedir. Dila bu işin hesabını sormak için harekete geçer.

Rıza annesinin yaptıklarını öğrenince çok önemli bir karar alır.

Dila’nın Rıza’ya yazığı mektubu ele geçiren Azer, yasak aşkı ispatlayan bu mektubu en kısa zamanda babasına göstermeye kararlıdır. Fakat daha önce gizlice sattığı topraklar sebebiyle kendi başı da büyük bir derde girmek üzeredir.

Metin’in işlerinin kötü gitmesi Gurbet’in tehlikeli bir oyun oynamasına sebep oluyor.

Ailesinin geleceği ile ilgili endişe duyan Seyit Bey bütün dengeleri alt üst edecek bir adım atıyor...

Fatma hâlâ peşinde olan Azer’den kurtulabilmesi için kendisine sadece bir kişinin yardım edebileceğine inanmaktadır. Ama yardım isteği hiç beklenmedik bir biçimde son bulur.

Bütün olumsuz gelişmelere rağmen evlenmeye kararlı olan Rıza ile Dila nikah için gün alır. Fakat nikah masasında onları büyük bir sürpriz beklemektedir.

Dila Hanım 20.bölüm 'geçen hafta'nın özeti
Rıza’nın kendisi için hazırladığı büyük sürpriz Dila’yı çok mutlu eder. İkisi sonuçları ne olursa olsun en kısa zamanda evlenmeye karar verirler!

Azer, Sultan’ın karnındaki çocuğun kimden olduğunu öğrenmeye kesin kararlıdır; Bunun için araştırmaya başlar..

Torun sevinci yaşayan Seyit Bey, kutlama için bir yemek veririyor, fakat bu kutlama büyük bir faciayla sona erecektir...

Rıza ile Dila’yı ayırmak için her yolu deneyen Melike Hanım’ın eline hiç beklemediği anda büyük bir koz geçer.
Aynı amaç için uğraşan Azer de boş durmamaktadır. O da Dila ile Rıza’nın ilişkisini babasına ispatlayacak bir kanıt bulur.

Aleyhlerindeki bütün bu gelişmelerden habersiz olan Dila ile Rıza nikah masasına oturmaya hazırdır.
Fakat Azer’in bulduğu kanıt da Seyit Bey’in eline geçmek üzeredir.

Olaylar kimsenin beklemediği bir biçimde gelişecektir...

 

 

 


YORUMLAR