Dila Hanım izle, Dila Hanım son bölüm izle, Dila Hanım 36. Bölüm izle

Dila Hanım tek parça izle, Dila Hanım HD izle, Dila Hanım dizisi izle, Dila Hanım canlı izle.

Dila Hanım 36. Bölüm... Dila Hanım Yeni bölümü ile 20 Eylül Cuma günü Star Tv ekranlarında. Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Hatice Şendil'in oynadığı, kendi adaletini kendi sağlayan, sözü kanun yerine geçen ağaların ve beylerin hüküm sürdüğü Sarıgöl’de, bu düzene tek başına karşı koymaya çalışan, ölen eşinin ardından adalet arayan genç, şehirli Dila’nın ve imkansız aşkı Rıza Bey’in hikayesi....   Dila Hanım 36.Bölüm izle, 20 Eylül Cuma Hatice Şendil ve Erkan Petekkaya başrollerde.. Dila Hanım 36. Bölüm fragmanı izle. Dila Hanım 36. Bölüm bütün fragmanı seyret. Dila Hanım 36. Bölüm bütün fragmanı izle STAR TV dizi izle...

Star TV’nin sevilerek izlenen ‘Dila Hanım’ dizisi yeni sezonda da yayınlanmaya devam ediyor. Dila Hanım Yeni sezonda yayınlanma tarihi henüz belli olan dizi 13 Eylül akşamı ekranlara geleceği duyurulmuşken yapılan bir değişiklikle 20 Eylül Cuma akşamı ekranlara yeniden merhaba diyecek. Dila Hanım 13 Eylül Cuma akşamı yayınlaması beklenilen dizinin 20 Eylül Cuma gününe ertelenme nedeni ise henüz bilinmiyor.Dila Hanım dizisinin başrollerinin Erkan Petekkaya ve Hatice Şendil paylaşıyor. Yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği dizi hayranları tarafından merakla bekleniyor. Öyle görünüyor ki bu sezonda da Dila Hanım izleyicilerini birbirinden heyecanlı bölümler bekliyor. 

Dila Hanım 36.Bölüm izle...

Dila Hanım 36. Bölüm Yeni Sezon Bu Akşam Başlıyor! Dila Hanım yeni sezona başlıyor. Dila Hanım 36. bölüm bu akşam Star ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor. Dila Hanım'dan bu akşam neler oluyor? Dila Hanım yepyeni bölümleriyle bu akşam Star ekranlarında... Nihat Durak’ın yönettiği, başrollerinde Erkan Petekkaya ve Hatice Şendil’in rol aldığı Dila hanım yeni sezonun ilk bölümüyle ekrana gelecek. Heyecanın giderek yükseldiği diziye bu sezon Görkem Mertsöz, Billur Duru katıldı.Arzu’nun santaj cd’si karşısında Dila ne yapacak?

Arzu ‘nun santaj cd ‘si Dila’nın eline ulaşır. Rıza ise her şeyden habersizdir. Bu durum Dila ile Rıza arasında soğuk rüzgârlar estirir.
Rıza ‘nın kızı Melis Adana’da ki yeni yaşamına alışmak istemez ve Rıza’ya zor günler yaşatır.

Kaçırılan Arzu öldürülecek midir?

Azer ile Sultan arasında ki sular durmak bilmez. Dila ve Canan’ın İstanbul’dan arkadaşı Suat Adana’ya gelir. Rıza bu durumda hoşlanmaz. Dila’yı zor günler beklemektedir. Canan ile Rıza ‘ nın masum yalanı ne gibi gelişmelere sebep olacak?
Dila ‘ nın annesinin ölümü ardında ki sır perdesi her geçen gün aralanmaktadır. Serdar ‘ın hapishane’de yaşadığı şok ve intikam duygusu Rıza ‘ nın başına çok işler açacaktır.
Dila Hanım Yeni sezona  13 Eylül akşamı başlayacakken yapılan bir değişiklikle 20 Eylül Cuma akşamı ekranlara yeniden merhaba diyecek.

Dila Hanım 13 Eylül Cuma akşamı yayınlaması beklenilen dizinin 20 Eylül Cuma gününe ertelenme nedeni ise henüz bilinmiyor.Dila Hanım dizisinin başrollerinin Erkan Petekkaya ve Hatice Şendil paylaşıyor.

Yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği dizi hayranları tarafından merakla bekleniyor. Öyle görünüyor ki bu sezonda da Dila Hanım izleyicilerini birbirinden heyecanlı bölümler bekliyor.

Erkan Petekkaya ve HAtice Şandil'in başrollerini paylaştığı ve vakt-i zamanından Kadir İnanır ile Türkan Şoray'ın oynadığı sinema filminden günümüze uyarlanan "Dila Hanım" yeni bölümü bu akşam yayınlanıyor.

Dila Hanım 36.Bölüm fragmanı 

İLGİLİ KELİMELER

Dila Hanım sezon finali, son bölüm, 36. Bölüm full hd izle,Dila Hanım 36. Bölüm seyret,07 Haziran 2013 Dila Hanım 36. Bölüm hd izle,yeni bölüm hd izle,son bölüm hd izle,canlı izle,full hd izle,tek parça izle,fragman, Dila Hanım 36. Bölüm full hd izle,Dila Hanım 36. Bölüm seyret,07 Haziran 2013 Dila Hanım 36. Bölüm hd izle,yeni bölüm hd izle,son bölüm & Hatice Şendil - Erkan Petekkaya fotoğrafları 


YORUMLAR