Dila Hanım dizisi 25.bölüm 2. fragmanı seyret & Kamera Arkası Fotoğrafları

DilaHanım 25. son bölüm fragmanı izle, Dila Hanım 25. bölümde bu akşam Melike Hanım’ın yeni planı Rıza ile Dila’yı bir kez daha karşı karşıya getiriyor!

Dila Hanım dizisi izle Dila Hanım 25. bölüm 2. fargmanı çıktı, Dila Hanım 25. yeni bölüm özeti, DilaHanım 25. son bölüm fragmanı izle, Dila Hanım 25. bölümde bu akşam Melike Hanım’ın yeni planı Rıza ile Dila’yı bir kez daha karşı karşıya getiriyor! Dila Hanım 25. bölümü yine heyecan dolu olacak, Dila Hanım 25. yeni bölümü ile bu akşam 20.00'de Star Tv ekranlarında olacak.

Dila Hanım 25.Bölüm Fragmanı:

22 Mart Cuma

Dila Hanım 25.Bölüm 2. Fragmanı:

 Beklenen an geldi ve sonunda Rıza Dila’yı kurtarmayı başardı.Ancak bu ikilinin düşmanları boş durmayacak gibi gözüküyor 

 Dila Hanımgeçtiğimiz haftanın özeti:

Dila Hanım 24. bölümde Dila'yı kurtarmak için harekete geçen Rıza bir kez daha Azer ile karşı karşıya gelecektri. Azer’in imza attığı büyük hata, Rıza'yı adeta çılgına çevirir. Sultan yaptığı kötülüğün meydana çıkması ile son bir gayret ile kurtulmaya çalışır. Fakat bu zorlu durumdan kurtulmasına hiç hesap etmediği birisi mani olacaktır. Dila Hanım 24. bölümde Dila’nın kaçırılmasıyla ilgili olarak haksız yere annesini suçlayan Rıza’yı çok bir süreç beklemektedir.

Sarıgöl’de yaşayan iki büyük aile Barazoğulları ve Selamoğulları’nın kaderleri Barazoğlu İhsan ve eşi Dila’nın kasabaya yerleşmeleri ile yeniden yazılacaktır. İhsan Barazoğlu ve Dila’nın mutlu evliliği talihsiz bir olayla gölgelenir.

 Barazoğullarının reisi Seyit Bey, arsasını Selamoğlu Ailesi'nin dürüst ve saygıdeğer ismi Rıza’ya satmak için anlaşınca ailenin küçük oğlu Azer kavga çıkartır. Senelerdir Rıza’ya kin besleyen Azer’in silah çekmesi ile kavga başka bir boyuta taşınırken araya giren İhsan vurulur. İhsan, arkasında seven bir kadın ve düşmanlık bırakarak bu dünyadan ayrılır. İhsan Bey'in eşi Dila Hanım, silahlı kavgada eşini vuran Karadağlı Rıza'yı öldürmeye yemin eder. Dila, bir rastlantı neticesi, hiç tanımadığı Rıza'yla tanışır. Ona eşinin katili olduğunu bilmeden büyük bir aşk ile bağlanır. Rıza da Dila Hanım'a büyük bir aşk beslemektedir. Rıza, Dila’nın kim olduğunu öğrendiğinde kimliğini gizleme yolunu seçer. Rıza bir taraftan İhsan’ın ölümünden dolayı vicdan azabı çekerken diğer taraftan giderek aşık olduğu Dila’nın intikam hırsı ile karşı karşıyadır. Dila’dan gerçek kimliğini gizlemiş olması ve aralarında günden güne büyüyen aşk, olayı daha da içinden çıkılmaz bir hale sokacaktır.

Mağrur ve güçlü Dila Hanım, gururlu ve kendisine güvenen Karadağlı Rıza'ya karşı aşkının mı peşinden gidecektir yoksa kinin mi? Sevgi, kin ve düşmanlığa, Azer ve Kahya Canip’in entrikalarına, geleneklerin, törelerin baskılarına rağmen bu aşk yeşerebilecek midir?

Dila Hanım Oyuncuları:

Erkan Petekkaya ...Rıza Selamoğlu
Hatice Sendil ...Dila Barazoğlu
Engin Senkan ...Seyit Barazoğlu
Hülya Darcan ...Melike Selamoğlu
Necip Memili ...Azer Barazoglu
Ali Düsenkalkar ...Canip
Yonca Cevher ...Sultan Barazoğlu
Oktay Gürsoy ...Metin
Özlem Tokaslan ...Hayriye
Yesim Gül Aksar ...Eren
Hüseyin Soysalan ...Haydar
Ayfer Dönmez ...Fatma Selamoğlu
Asuman Bora ...Gurbet
Ece Ozdikici ...Hülya
M. Sitare Akbaş  ...Yasemin
Güzin Alkan ...Mürvet


YORUMLAR