Dila Hanım 52.Bölüm fragmanı izle, Dila Hanım 52.Bölüm fragmanı - 10 Ocak

Dila Hanım 52.Bölüm fragmanı hd izle, Dila Hanım 52.Bölüm fragmanı tek parça izle.

   Rıza ve Dila hapishanede Serdar'ın söylediklerinin şokundadır. Dila ikinci kez sarsılır,Rıza'nın işi gittikçe zorlaşır.

Melike Dila'dan özür dilemek için çiftiliğe Dila'nın yanına gider ama Melike'yi bir sürpriz beklemektedir.Dila Rıza'dan ayrılmıştır ve çiftiği terk etmeye kararlıdır.
Azer'in çiftlik çalışanlarıyla arası açılmıştır.Bu durum Azer'le Fatma'nın arasınıda açmaktadır. Fatma Azer'in eski Azer olmasını istemez .Çalışan köylüler Dila'nın gitmesini istemez. 
Nihat Durak'ın yönettiği, başrollerinde Erkan Petekkaya ve Hatice Şendil'in rol aldığı Dila hanım yeni sezonun ilk bölümüyle ekrana gelecek.
Heyecanın giderek yükseldiği diziye bu sezon Görkem Mertsöz, Billur Duru katıldı.

Dila Hanım izle

Arzu'nun santaj cd'si karşısında Dila ne yapacak?

Arzu 'nun santaj cd 'si Dila'nın eline ulaşır. Rıza ise her şeyden habersizdir. Bu durum Dila ile Rıza arasında soğuk rüzgârlar estirir. 
Rıza 'nın kızı Melis Adana'da ki yeni yaşamına alışmak istemez ve Rıza'ya zor günler yaşatır.

Kaçırılan Arzu öldürülecek midir?

Azer ile Sultan arasında ki sular durmak bilmez.
Dila ve Canan'ın İstanbul'dan arkadaşı Suat Adana'ya gelir. Rıza bu durumda hoşlanmaz. Dila'yı zor günler beklemektedir.
Canan ile Rıza ' nın masum yalanı ne gibi gelişmelere sebep olacak?
Dila ' nın annesinin ölümü ardında ki sır perdesi her geçen gün aralanmaktadır.

Dila Hanım 51. Bölüm Fragmanı (3 Ocak Cuma)
 


 Serdar 'ın hapishane'de yaşadığı şok ve intikam duygusu Rıza ' nın başına çok işler açacaktır.

    Dila hanım 49.bölüm fragmanı izle, Dila Hanım tek parça izle, Dila Suat’la evleniyor Rıza hayranları isyanlara geliyor.Dila Hanım izle, Dila Hanım fragmanı canlı izle, Dila hanım 49.bölüm izle, Dila Hanım tek parça izle, Dila Hanım son bölüm ile ilgili tüm videolar ve fragmanlar burada.

Dila Hanım 48. bölüm izle: Rıza'nın hapisten kaçtığı Dila Hanım tek parça izle kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız haberin sonunda paylaştığımız "Dila Hanım İzle"linkini kullanabilirsiniz. Dila Hanım son bölümde Dila Suat’la evleniyor Rıza hayranları isyanlara geliyor. İşte Dila Hanım tek parça izle ve son bölümle ilgili detaylar...

Dila Hanım yeni bölüm fragmanı, Dila hanım 48.bölüm HD, Dila Hanım full izleDila Hanım son bölüm ile ilgili tüm videolar, Dila hanım fragman, Show Tv Ekranlarının fenomen dizisi, Dila Hanım'da aksiyon ve heyecan dinmek bilmiyor. Dizinin hayranları yeni bölümü büyük sabırsızlıkla bekliyorlar.

Dila Hanım canlı izle linkleri haberimizin detayında yer almaktadır. Dila Hanım yeni bölüm fragman izle, , Dila Hanım full izle, Dila Hanım son bölüm izle, Show Tv Ekranlarının fenomen dizisi, Dila Hanım'da aksiyon ve heyecan dinmek bilmiyor.

 

DİLA HANIM 50. BÖLÜM fragmanı 

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği, başrollerini Erkan Petekkaya, Hatice Şendil, Hülya Darcan gibi isimlerin paylaştığı Dila Hanım yeni bölümüyle Cuma akşamı Show TV’de izleyicileriyle buluşacak

Dila Hanım Son 48. Bölüm Özeti: Suat Rıza'yla uğraşmaya devam etmektedir. Ceza evinde olan, Rıza Dila’nın Suat’la evleneceğini öğrenir ve duyduklarına inanamaz şok içindedir.. Rıza öfkesini kontrol edemez. Dila olanlara inanamaz ama Rıza’nın hapisten çıkması için tek çıkışı Suat’la evlenmek olarak görmektedir.

 Dila Hanım Son bölüm Özeti

Son bölümde işlenen konular çerçevesinden Melike yaptıkları için çok pişman olmuştur, kendini affettirmek için Dila'nın yanına gidecektir. Arzu'nun göndermiş olduğu videodan dolayı Rıza'ya çok kızgın olan Dila, tüm yaşanılanları ve anıları gerisinde bırakara İstanbul'a gitme kararı alır. Bavulunu toplamış ve arkasına bakmadan evden ayrılırken Rıza bir anda çıkıverir Dila'nın karşısına ve gitme diye ona yalvarmaya başlar.

Azer gün geçtikçe kin kusmaktadır. Sultan’nın açığını yakalamştır.. Sultan Azer’e gerçeği anlatır. Canan yaptığı hatanın farkındadır ve Dilaya kendini nasıl affettireceğini düşünmektedir.

Canan Suat’ın açığını bulmak için geçmişini araştırmaktadır. Bulduğu bilgiler Dila’yı Suat’tan uzak tutmaya yetecek mi? Azer'se intikam peşindedir. Efe’yi dağ evine götürmüş işkence yapmaktadır. Azer gözü dönmüş bir canavara dönüşmüştür çünkü ihanete uğradığını düşünmekte ve bunun bedelini ağır ödetecektir. Devamı 48. bölümde sakın kaçırmayın.

Dila Hanım dizisi heyecan dolu gelişmelerin yaşanacağı yep yeni bölümüyle. 13 Aralık Cuma saat 20.00’de SHOW TV’de yeniden ekranlarda olacak.

Dila Hanım yeni bölümleriyle Show Tv ekranlarında tüm hızıyla devamediyor. Hatice Şendil ve Erkan Petekkaya’nın başrollerinde yer aldığı dizinin yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği ‘Dila Hanım’ın yeni bölümleri ile sizlerle olacak.

Çekimleri Adana’da gerçekleştirilen dizi, Dila Hanım tüm hızıyla devam ediyor. Dila hanım 48. Bölüm fragmanını sayfamızdan takip edebilirsiniz. Dila Hanım saat: 20:45′te ekrana geliyor.

Dila Hanım 13 Aralık Cuma akşamı Show Tv'de sizlerle olacak. Dila Hanım 48.Bölüm fragmanı yayınlandığında sayfamızdan seyredebilirsiniz..

 


YORUMLAR