Dila Hanım 46. bölüm izle, Dila Hanım son bölüm fragmanı izle, Rıza her şeyi anlatmaya karar verir, Dila hanım son bölüm izle

Dila hanım 45. bölümüyle yine izleyenleri ekran başına topladı siz de Dila Hanım son bölümünü ve Dila Hanım 47. bölümünü haberimizin detayından izleyebilirsiniz.

 Dila Hanım 46. bölümünü buradan izleyebilirsiniz. Dila Hanım 47. bölüm fragmanını izleme yeri burası. Ekranların en çok sevilen dizilerinden olan Dila hanım 45. bölümüyle yine izleyenleri ekran başına toplayacak. Show TV'de Cuma akşamlarının vazgeçilmez olanı ve reyting canavarı Dila Hanım, 45. bölümüyle herkesi üzecek. 48. bölümde bitmesi beklenen Dila Hanım Adana'dan ayrılıp İstanbul'a gitmeye karar vermiştir. Rıza bey bin pişman olmutur. Melike ise Dila'dan af dilemeye gitmiştir. Dila hanım 45. bölüm izlemek için bizden ayrılmayınız.

 Dila Hanım Son bölüm Özeti

Son bölümde işlenen konular çerçevesinden Melike yaptıkları için çok pişman olmuştur, kendini affettirmek için Dila'nın yanına gidecektir. Arzu'nun göndermiş olduğu videodan dolayı Rıza'ya çok kızgın olan Dila, tüm yaşanılanları ve anıları gerisinde bırakara İstanbul'a gitme kararı alır. Bavulunu toplamış ve arkasına bakmadan evden ayrılırken Rıza bir anda çıkıverir Dila'nın karşısına ve gitme diye ona yalvarmaya başlar.

Tüm olaylar karşısısndan yan karakterlerin yıldırmaya çalıştığı ve bir nebze de olsa yılmış gibi görünen Dila, tüm yaşananlara inat kararlıdır ve Serdar'ın söyledikleri hala kafasında çınlıyordur. Son bölümlerde herkes Dila'nın üzerine gelmektedir. Rıza ise yıkılmış bir şekilde Dila'ya gidişini seyreder. Yaptıklarından binpişman olan Rıza kendi kendini yemektedir. Azer'in çiftliktekilerle ilişkisi de iyice bitmiştir. Dila Hanım yeni bölümünd de Azer ve sultan kavga etmeye devam ediyor. Dila ve Canan'ın ortak arkadaşı Suat Adana'ya gelmesi Rıza'yı daha da sinirlendirir. Rıza'yı çok zor zamanlar beklemektedir.  Dila Hanım yeni bölümleriyle Show Tv ekranlarında tüm hızıyla devamediyor. Hatice Şendil ve Erkan Petekkaya’nın başrollerinde yer aldığı dizinin yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği ‘Dila Hanım’ın yeni sezonda da sizlerle olacak.Çekimleri Adana’da gerçekleştirilen dizi, Dila Hanım tüm hızıyla devam ediyor. Dila hanım 46. Bölüm fragmanını sayfamızdan takip edebilirsiniz. Dila Hanım yeni sezonda saat: 20:45′te ekrana geliyor.. Dila Hanım 22 kasım Cuma akşamı Show Tv'de yayınlanacak olan 46.Bölümün fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Dila Hanım dizisinde Sultan’ın başı dertte mi? Sultan bu sefer Azer’den kurtulamaz.Azer Sultan’ın peşini bırakmaz dede'nin sırrını çözmüştür artık. Dila Hanım dizisinde Dila’yla Rıza'nın arasındaki sular durmak bilmez. Dila Hanım dizisinde Rıza Dila’yı ikna etmeye çalışır ama Dila razı olacak mıdır? Suat Rıza’nın peşini bırakmaz.Dila’nın kocasını Rıza’nın öldürdüğünü ispat etmeye çalışacaktır.

Dila Hanım dizisinde Canan’la Suat işbirliği yapıp bu olayı çözmeye Dila’yı da Rıza’dan kurtarmaya kararlıdırlar. Dila Hanım dizisinde Fatma'nın söylediği küçük yalan Azer’i çileden çıkarmaya yetecektir. Melis Dila’yla Rıza’nın konuşmasına kulak misafiri olmuştur.Melis gerçeği kabullenecek midir?


YORUMLAR