20 Nisan 2014 Pazar
   05.11.2013 16:33:01

Dila Hanım 43. bölüm izle, Dİla hanım son bölüm full izle, Dila Hanım 42. bölüm özet izle, Dila Hanım 43. bölüm HD izle

Dila Hanım 43.Bölüm fragmanı 8 Kasım izle, Dila Hanım 42. bölümü ile 8 Kasım Cuma Akşamı Show Tv'de, Dila Hanım 42.Bölüm Fragmanı İzle, İşte Dila Hanım 42. bölüm fragmanı ve detayları.

 Son Bölümde Neler Yaşandı?

Fatma Haydar'la Annesinin yakınlaşmasına dayanamaz her şeyi Rıza'ya anlatmaya karar verir. Rıza Fatma'nın anlattıklarına inanamaz sinir krizi geçirir. Rıza?nın Annesi Melike Hanım'la arası açılacak Haydara öfkesi büyük olacaktır.

Azer Sulta'nın peşini bırakmaz. Sultan'ın katil olduğunu ispat etmeye çalışmaktadır. Bütün deliller Sultan'nın suçlu olduğunu göstermektedir. Sultan bu sefer bu işten nasıl sıyrılacaktır? Suat Rıza?nın peşini bırakmaz Rıza'yı hapise attırmak için elinden gelen fazlasını yapacaktır. Dila bütün bu olanlara engel olamaz. Suat Rıza'yı hapise attıracak mıdır?

Kadir İnanır ve Türkan Şoray'ın başrollerini paylaştığı efsane yeşilçam filminin uyarlaması olan Dila Hanım yine çok konuşulacak bir bölümle ekranlara geliyor. Show tv'nin en çok izlenen dizilerinden olan Dila Hanım, 42. bölümünde neler olacak? Dila Hanım 1 Kasım 2013 Cuma günü akşam saat 20.00'de ekranlara gelecek. Başarılı dizinin başrollerinde Ali Kaptan olarak ünlenen Erkan Petekkaya ve Hatice Şendil'in paylaştığı dizi Star ekranlarında başlamış, ShowTV'ye geçmişti. Dila Hanım 42. bölümde neler olacak? İşte Dila hanım 42. bölüm fragmanı.

Dila Hanım 42. Bölüm izle. Dila Hanım 42. Bölüm full izle. Dila Hanım 42. Bölüm seyret. Dila Hanım son bölüm izle tıkla dizi izle... Dila Hanım 42. Bölüm izle, Dila Hanım tek parça izle, Dila Hanım son bölüm izle, fenomen dizi Dila Hanım yeni bölümü ile tıkla dizi izle Show Tv dizi izle. 

Dila Hanım'ın 42. bölüm özeti

Rıza'nın annesi Melike af dilemenin yollarını arar ama bunu nasıl yapacağını bilemez. Dila ise eline gelen esrarengiz kasetle şok olur. Kaseti arzu getirmiştir. Bu yüzden Rıza'ya öfkelidir. Öfkesi dinmeyen Dila, her şeyi toplayıp İstanbul'dan gitmek isteyecektir. Dila, Serdar'ın ona söylediği sözlerden ötürü oldukça üzgün ve yılgındır. Azer ise işçilerle arasını iyice bozmuş ve kendine düşman ettirmiştir. Canan, Dila'nın İstanbul'a gideceğini öğrendiği anda ona bir oyun oynamak ister. Fettan Canan, Dila'yı dağ evine çağırır ve onu engellemeye çalışır.

Dila Hanım 42. Bölüm izle. Dila Hanım 42. Bölüm full izle. Dila Hanım 42. Bölüm seyret. Dila Hanım son bölüm izle tıkla dizi izle... Dila Hanım 42. Bölüm izle, Dila Hanım tek parça izle, Dila Hanım son bölüm izle, fenomen dizi Dila Hanım yeni bölümü ile tıkla dizi izle Show Tv dizi izle...

Dila Hanım 42. Bölüm izle,Dila Hanım  dizisi bu akşam yeni bölümü ile sizlerle olacak.

Dila Hanım 42. Bölüm bu akşam saat 20:00'da sizlerle buluşuyor.

Peki Dila Hanım dizisinin bu haftaki yeni bölümün de neler yaşanacak? Diziye ait bölüm özetini ve fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz.

Dila Hanım 42. yeni bölüm 1.2. fragmanı izle - dizi izle... Dila Hanım 42. yeni bölüm 1.2. fragmanı izle - dizi izle. Dila Hanım 42. bölüm fragmanı izle - dizi izle.Merakla beklenen Dila Hanım Star tv'de ekrana gelecek. İşte Dila Hanım 42. bölüm fragmanı izle Atv dizi izle.  Star TV'den ani bir kararla Show TV geçen Dila Hanım gün değiştirdi. Show TV Dila Hanım dizisinin yeni tarihini belirledi.

DİLA HANIM SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Star TV'den ani bir kararla Show TV geçen Dila Hanım gün değiştirdi. Show TV Dila Hanım dizisinin yeni tarihini belirledi. Böylelikle Dila Hanım Show TV'de de zor bir güne atıldı. Geçtiğimiz sezon Gold Filmin Star TV için başlattığı dizi Kadir İnanır ve Türkan Şoray'ın oynadığı filmin dizi uyarlamasıydı.

Baş rollerinde Erkan Petekkaya ve Hatice Şendil'in oynadığı dizi ilk sezon reytingleri iyi olduğu için 2.sezona da başlamıştı. Bu sezon yine Starda başlayan dizi 22.00'a atılmış ve bitirilme korkusuna kapılıp Show TV'ye transfer olmuştu. Show TV'de yine Cuma günleri yayınlanacak. Böylelikle Dila Hanım Star TV'den ani bir kararla Show TV geçen Dila Hanım gün değiştirdi. Show TV Dila Hanım dizisinin yeni tarihini belirledi. Böylelikle Dila Hanım Show TV'de de zor bir güne atıldı. Geçtiğimiz sezon Gold Filmin Star TV için başlattığı dizi Kadir İnanır ve Türkan Şoray'ın oynadığı filmin dizi uyarlamasıydı.Baş rollerinde Erkan Petekkaya ve Star TV'den ani bir kararla Show TV geçen Dila Hanım gün değiştirdi.

 Show TV Dila Hanım dizisinin yeni tarihini belirledi. Böylelikle Dila Hanım Show TV'de de zor bir güne atıldı. Geçtiğimiz sezon Gold Filmin Star TV için başlattığı dizi Kadir İnanır ve Türkan Şoray'ın oynadığı filmin dizi uyarlamasıydı.Baş rollerinde Erkan Petekkaya ve Hatice Şendil'in oynadığı dizi ilk sezon reytingleri iyi olduğu için 2.sezona da başlamıştı. Bu sezon yine Starda başlayan dizi 22.00'a atılmış ve bitirilme korkusuna kapılıp Show TV'ye transfer olmuştu. Show TV'de yine Cuma günleri yayınlanacak.

  

Dila hanım, dila hanım 42.bölüm, dila hanım 42.bölüm fragmanı, dila hanım dizisi, dila hanım fragmanı, dila hanım izle, dila hanım son bölüm fragmanı, dila hanım yeni bölüm fragmanı seyret.

Kadir İnanir Dila Hanım Zeybek Sahnesi - TIKLA İZLE

Dila Hanım Son bölüm Özeti

Rıza'nın annesi melike, Dila'nın yanına gider ve tüm yaptıkları için ondan özürdiler. Dila Arzunun gönderdiği kaset yüzünden Rıza beye çok kızgındır herşeyi bırakıp istanbul'a gitmeye karar vermiştir. Çiftlikte herkesi toplayıp konuşur tam gidecekken Rıza gelir ona gitme diye ısrar eder, Serdar'ın onlara söyledği sözlerin şoku'nu hala atlatamamışlardır.

Dila ikinci kez yıkılmıştır ,Rıza'nın işi şimdi dahada çıkmaza girmiştir. Melike Dila'dan özür dilemek için yanına gider ama Melike'yi bir sürpriz bekliyordur. Sonunda, Dila Rıza'dan ayrılmıştır ve bu kez çiftiği kesin olarak terk etmeye karar vermiştir. Azer'in çiftlik'teki işçilerle ilişkisi iyce bozulmuştur.

Azer ile Sultan arasında ki sular durmak bilmiyor. Dila ve Canan’ın İstanbul’dan arkadaşı Suat Adana’ya gelir. Rıza bu durumdan pek hoşlanmaz. Dila’yı ve Rıza beyi çok zor günler beklemektedir. Canan ile Rıza ‘ dilayı dağ evine getirmek için masum bir plan yaparlar ve canan dilayı arayıp Rıza beni dağ evinde bıraktı gelip beni burdan al der. Dila dağ evine gider ve karşısına Rıza bey çıkınca çaok şaşırır. Devamı 42. bölümde.

Dila Hanım yeni bölümleriyle Show Tv ekranlarında tüm hızıyla devamediyor. Hatice Şendil ve Erkan Petekkaya’nın başrollerinde yer aldığı dizinin yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği ‘Dila Hanım’ın yeni sezonda da sizlerle olacak.Çekimleri Adana’da gerçekleştirilen dizi, Dila Hanım tüm hızıyla devam ediyor. Dila hanım 42. Bölüm fragmanını sayfamızdan takip edebilirsiniz. Dila Hanım yeni sezonda saat: 20:45′te ekrana geliyor.. Dila Hanım 01 kasımCuma akşamı Show Tv'de yayınlanacak olan 42.Bölümün fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!