Dila Hanım 42.Bölüm izle, Dila hanım dizisinin 42.bölüm 1 Kasım 2013 cuma tarihli yayını. Dila Hanım 42.Bölüm seyret

Dila hanım 25 ekim, dila hanım son bölümü canlı izle, dila hanım yeni bölümü indirmeden izle, dila hanım dizisi 42.bölümü tek parça izlesene.

Dila Hanım 42. yeni bölüm 1.2. fragmanı izle - dizi izle... Dila Hanım 42. yeni bölüm 1.2. fragmanı izle - dizi izle. Dila Hanım 42. bölüm fragmanı izle - dizi izle.Merakla beklenen Dila Hanım Star tv'de ekrana gelecek. İşte Dila Hanım 42. bölüm fragmanı izle Atv dizi izle.  Star TV'den ani bir kararla Show TV geçen Dila Hanım gün değiştirdi. Show TV Dila Hanım dizisinin yeni tarihini belirledi.

DİLA HANIM SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Star TV'den ani bir kararla Show TV geçen Dila Hanım gün değiştirdi. Show TV Dila Hanım dizisinin yeni tarihini belirledi. Böylelikle Dila Hanım Show TV'de de zor bir güne atıldı. Geçtiğimiz sezon Gold Filmin Star TV için başlattığı dizi Kadir İnanır ve Türkan Şoray'ın oynadığı filmin dizi uyarlamasıydı.

Baş rollerinde Erkan Petekkaya ve Hatice Şendil'in oynadığı dizi ilk sezon reytingleri iyi olduğu için 2.sezona da başlamıştı. Bu sezon yine Starda başlayan dizi 22.00'a atılmış ve bitirilme korkusuna kapılıp Show TV'ye transfer olmuştu. Show TV'de yine Cuma günleri yayınlanacak. Böylelikle Dila Hanım Star TV'den ani bir kararla Show TV geçen Dila Hanım gün değiştirdi. Show TV Dila Hanım dizisinin yeni tarihini belirledi. Böylelikle Dila Hanım Show TV'de de zor bir güne atıldı. Geçtiğimiz sezon Gold Filmin Star TV için başlattığı dizi Kadir İnanır ve Türkan Şoray'ın oynadığı filmin dizi uyarlamasıydı.Baş rollerinde Erkan Petekkaya ve Star TV'den ani bir kararla Show TV geçen Dila Hanım gün değiştirdi.

 Show TV Dila Hanım dizisinin yeni tarihini belirledi. Böylelikle Dila Hanım Show TV'de de zor bir güne atıldı. Geçtiğimiz sezon Gold Filmin Star TV için başlattığı dizi Kadir İnanır ve Türkan Şoray'ın oynadığı filmin dizi uyarlamasıydı.Baş rollerinde Erkan Petekkaya ve Hatice Şendil'in oynadığı dizi ilk sezon reytingleri iyi olduğu için 2.sezona da başlamıştı. Bu sezon yine Starda başlayan dizi 22.00'a atılmış ve bitirilme korkusuna kapılıp Show TV'ye transfer olmuştu. Show TV'de yine Cuma günleri yayınlanacak.

  

Dila hanım, dila hanım 42.bölüm, dila hanım 42.bölüm fragmanı, dila hanım dizisi, dila hanım fragmanı, dila hanım izle, dila hanım son bölüm fragmanı, dila hanım yeni bölüm fragmanı seyret.

Kadir İnanir Dila Hanım Zeybek Sahnesi - TIKLA İZLE

Dila Hanım Son bölüm Özeti

Rıza'nın annesi melike, Dila'nın yanına gider ve tüm yaptıkları için ondan özürdiler. Dila Arzunun gönderdiği kaset yüzünden Rıza beye çok kızgındır herşeyi bırakıp istanbul'a gitmeye karar vermiştir. Çiftlikte herkesi toplayıp konuşur tam gidecekken Rıza gelir ona gitme diye ısrar eder, Serdar'ın onlara söyledği sözlerin şoku'nu hala atlatamamışlardır.

Dila ikinci kez yıkılmıştır ,Rıza'nın işi şimdi dahada çıkmaza girmiştir. Melike Dila'dan özür dilemek için yanına gider ama Melike'yi bir sürpriz bekliyordur. Sonunda, Dila Rıza'dan ayrılmıştır ve bu kez çiftiği kesin olarak terk etmeye karar vermiştir. Azer'in çiftlik'teki işçilerle ilişkisi iyce bozulmuştur.

Azer ile Sultan arasında ki sular durmak bilmiyor. Dila ve Canan’ın İstanbul’dan arkadaşı Suat Adana’ya gelir. Rıza bu durumdan pek hoşlanmaz. Dila’yı ve Rıza beyi çok zor günler beklemektedir. Canan ile Rıza ‘ dilayı dağ evine getirmek için masum bir plan yaparlar ve canan dilayı arayıp Rıza beni dağ evinde bıraktı gelip beni burdan al der. Dila dağ evine gider ve karşısına Rıza bey çıkınca çaok şaşırır. Devamı 42. bölümde.

Dila Hanım yeni bölümleriyle Show Tv ekranlarında tüm hızıyla devamediyor. Hatice Şendil ve Erkan Petekkaya’nın başrollerinde yer aldığı dizinin yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği ‘Dila Hanım’ın yeni sezonda da sizlerle olacak.Çekimleri Adana’da gerçekleştirilen dizi, Dila Hanım tüm hızıyla devam ediyor. Dila hanım 42. Bölüm fragmanını sayfamızdan takip edebilirsiniz. Dila Hanım yeni sezonda saat: 20:45′te ekrana geliyor.. Dila Hanım 01 kasımCuma akşamı Show Tv'de yayınlanacak olan 42.Bölümün fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.


YORUMLAR