Dila Hanım 39.Bölüm izle, Dila Hanım 39.Bölüm tek parça izle, Dila Hanım 39.Bölüm full izle

Dila Hanım 39.Bölüm hd izle, Dila Hanım 39.Bölüm full izle, Dila Hanım 39.Bölüm online izle.

Dila Hanım 38. bölüm izle, Dila Hanım son bölüm izle, 04 Ekim 2013 Cuma Dila Hanım 38. bölüm izle, Dila Hanım son bölüm izle, Dila Hanım yeni bölüm izle, Dila Hanım tek parça izle, Dila Hanım full izle, Dila Hanım canlı izle, Dila Hanım star tv izle, Dila Hanım 38. bölüm fragmanı izle, Dila Hanım yeni sezon izle, 04 Ekim 2013 Cuma..  Dila Hanım 37. Bölüm Star'da Yayınlandı! Dila Hanım 38.Bölüm 04 Ekim Dila Hanım 37. bölüm dün akşam star ekranlarında yayınlandı. Dila Hanım 38. bölüm ne zaman? Dila Hanım son bölümde neler oldu? Dila Hanım hangi kanalda? Dila Hanım 39. bölüm fragmanı yayınlanmadı.

38.bölüm 1. fragman - Tıkla İzle

Dila gitmekten vazgeçecek mi?

Rıza ve Dila hapishanede Serdar'ın söylediklerinin şokundadır. Dila ikinci kez sarsılır,Rıza'nın işi gittikçe zorlaşır. Melike Dila'dan özür dilemek için çiftiliğe Dila'nın yanına gider ama Melike'yi bir sürpriz beklemektedir.Dila Rıza'dan ayrılmıştır ve çiftiği terk etmeye kararlıdır. Azer'in çiftlik çalışanlarıyla arası açılmıştır.Bu durum Azer'le Fatma'nın arasınıda açmaktadır. Fatma Azer'in eski Azer olmasını istemez .Çalışan köylüler Dila'nın gitmesini istemez.
Nihat Durak'ın yönettiği, başrollerinde Erkan Petekkaya ve Hatice Şendil'in rol aldığı Dila hanım yeni sezonun ilk bölümüyle ekrana gelecek. Heyecanın giderek yükseldiği diziye bu sezon Görkem Mertsöz, Billur Duru katıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arzu'nun santaj cd'si karşısında Dila ne yapacak?

Arzu 'nun santaj cd 'si Dila'nın eline ulaşır. Rıza ise her şeyden habersizdir. Bu durum Dila ile Rıza arasında soğuk rüzgârlar estirir.
Rıza 'nın kızı Melis Adana'da ki yeni yaşamına alışmak istemez ve Rıza'ya zor günler yaşatır.

Kaçırılan Arzu öldürülecek midir?

Azer ile Sultan arasında ki sular durmak bilmez. Dila ve Canan'ın İstanbul'dan arkadaşı Suat Adana'ya gelir. Rıza bu durumda hoşlanmaz. Dila'yı zor günler beklemektedir.

Canan ile Rıza ' nın masum yalanı ne gibi gelişmelere sebep olacak? 

Dila ' nın annesinin ölümü ardında ki sır perdesi her geçen gün aralanmaktadır. Serdar 'ın hapishane'de yaşadığı şok ve intikam duygusu Rıza ' nın başına çok işler açacaktır.

Dila Hanım 38. Bölüm özet...

Dila için ikinci bir darbe olur ve Rıza'nın işi daha zora girer. Melike, özür dilemek amacıyla çiftliğe, Dila'ya gider ancak Melike bir sürprizle karşılaşacaktır. Dila, Rıza'dan ayrılmış ve çiftliği terk edecektir. Dila Hanım 37. bölümde Azer'in çiftlik çalışanları ile arası bozuluyor. Bu sorun Azer ile Fatma'nın da arasının bozulmasına neden olmaktadır ki Fatma, Azer'in eski haline dönmesini istememektedir. Ayrıca Köylüler Dila'nın gitmesini istemiyorlar


YORUMLAR