18 Nisan 2014 Cuma
   05.10.2013 10:51:34

Dila Hanım 38. Bölüm Tek Paça hd izle Dila Hanım 38. Bölüm, Dila Hanım 4 EKİM 2013, Dila Hanım yeni bölümleri ne zaman neden Show TV'de

Star TV ekranlarında yayınlanan ve iyi de giden dizi Dila Hanım Show TV'ye geçti.. Dila Hanım Son Bölüm izle, Dila Hanım 38.Bölüm izle, & Setten en son fotoğraflar

Dila Hanım 38. bölüm izle, Dila Hanım son bölüm izle, 04 Ekim 2013 Cuma Dila Hanım 38. bölüm izle, Dila Hanım son bölüm izle, Dila Hanım yeni bölüm izle, Dila Hanım tek parça izle, Dila Hanım full izle, Dila Hanım canlı izle, Dila Hanım star tv izle, Dila Hanım 38. bölüm fragmanı izle, Dila Hanım yeni sezon izle, 04 Ekim 2013 Cuma..  Dila Hanım 37. Bölüm Star'da Yayınlandı! Dila Hanım 38.Bölüm 04 Ekim Dila Hanım 37. bölüm dün akşam star ekranlarında yayınlandı. Dila Hanım 38. bölüm ne zaman? Dila Hanım son bölümde neler oldu? Dila Hanım hangi kanalda? Dila Hanım 39. bölüm fragmanı yayınlanmadı.

Dila gitmekten vazgeçecek mi?

Rıza ve Dila hapishanede Serdar'ın söylediklerinin şokundadır. Dila ikinci kez sarsılır,Rıza'nın işi gittikçe zorlaşır. Melike Dila'dan özür dilemek için çiftiliğe Dila'nın yanına gider ama Melike'yi bir sürpriz beklemektedir.Dila Rıza'dan ayrılmıştır ve çiftiği terk etmeye kararlıdır. Azer'in çiftlik çalışanlarıyla arası açılmıştır.Bu durum Azer'le Fatma'nın arasınıda açmaktadır. Fatma Azer'in eski Azer olmasını istemez .Çalışan köylüler Dila'nın gitmesini istemez. 
Nihat Durak'ın yönettiği, başrollerinde Erkan Petekkaya ve Hatice Şendil'in rol aldığı Dila hanım yeni sezonun ilk bölümüyle ekrana gelecek. Heyecanın giderek yükseldiği diziye bu sezon Görkem Mertsöz, Billur Duru katıldı.

 

Arzu'nun santaj cd'si karşısında Dila ne yapacak?

Arzu 'nun santaj cd 'si Dila'nın eline ulaşır. Rıza ise her şeyden habersizdir. Bu durum Dila ile Rıza arasında soğuk rüzgârlar estirir. 
Rıza 'nın kızı Melis Adana'da ki yeni yaşamına alışmak istemez ve Rıza'ya zor günler yaşatır.

Kaçırılan Arzu öldürülecek midir?

Azer ile Sultan arasında ki sular durmak bilmez. Dila ve Canan'ın İstanbul'dan arkadaşı Suat Adana'ya gelir. Rıza bu durumda hoşlanmaz. Dila'yı zor günler beklemektedir.

Canan ile Rıza ' nın masum yalanı ne gibi gelişmelere sebep olacak? 

Dila ' nın annesinin ölümü ardında ki sır perdesi her geçen gün aralanmaktadır. Serdar 'ın hapishane'de yaşadığı şok ve intikam duygusu Rıza ' nın başına çok işler açacaktır.

Dila Hanım 38. Bölüm özet...

Dila için ikinci bir darbe olur ve Rıza'nın işi daha zora girer. Melike, özür dilemek amacıyla çiftliğe, Dila'ya gider ancak Melike bir sürprizle karşılaşacaktır. Dila, Rıza'dan ayrılmış ve çiftliği terk edecektir. Dila Hanım 37. bölümde Azer'in çiftlik çalışanları ile arası bozuluyor. Bu sorun Azer ile Fatma'nın da arasının bozulmasına neden olmaktadır ki Fatma, Azer'in eski haline dönmesini istememektedir. Ayrıca Köylüler Dila'nın gitmesini istemiyorlar

 Gold Film’in yapımcılığında Star TV’de ekrana gelen 'Dila Hanım' dizisi kanal değiştirdi! 'Dila Hanım'yeni bölümüyle Cuma akşamı saat 20:00′da Show TV’de izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

38.bölüm 1. fragman - Tıkla İzle

Başrollerini Hatice Şendil, Erkan Petekkaya ve Hülya Darcan gibi birbirinden başarılı isimlerin paylaştığı ve senaryosunu Deniz Akçay ve ekibinin kaleme aldığı “Dila Hanım” bundan böyle yayın hayatına yeni kanalı Show TV’de devam edecek.

Geçen sezon Show TV'den, Star TV'ye çok sayıda dizi transfer olmuştu. Bu kez tam tersi oldu.

Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Hatice Şendil'in başrol oynadığı dizi Dila Hanım jet transferle bundan böyle Show TV'de seyircisiyle buluşacak.

Kadir İnanir Dila Hanım Zeybek Sahnesi - TIKLA İZLE

 Dila Hanım izle, Dila Hanım son bölüm izle, Dila Hanım tek parça izle Dila Hanım 37.bölüm izle, Dila Hanım tek parça izle, Dila Hanım son bölüm izle, fenomen dizi Dila Hanım yeni bölümü ile tıkla dizi izle Star Tv dizi izle

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!