Dila Hanım 38. Bölüm fragman, Dila Hanım 38.Bölüm izle fragman, Dila Hanım 38.Bölüm Tek Part izle, Dila Hanım 38. Bölüm Tek Parça izle

Dila Hanım 38.Bölüm fragman izle 4 Ekim 2013, Dila Hanım, Dila Hanım izle, Dila Hanım Yeni Bölüm izle.

27.09.2013 23:04

Dila Hanım 37. bölüm fragmanı izle - Star tv dizi izle.Merakla beklenen Dila Hanım Star tv'de ekrana gelecek. İşte Dila Hanım 37. bölüm fragmanı izle Star Tv dizi izle. Dila Hanım 37. bölüm izle- dizi izle Dila Hanım 37. bölüm izlemek için tıklayınız. Peki Dila Hanım 37. bölümde neler yaşanacak? İşte ayrıntılar...Dila Hanım 37. yeni bölümüyle ekrana gelecek.Star tv dizi izle... 27 Eylül 2013 Cuma günü yayınlanacak olan Dila Hanım dizisinin 37. bölüm fragmanı ve özeti sayfamızda yerini almıştır.

Dila gitmekten vazgeçecek mi?

Rıza ve Dila hapishanede Serdar'ın söylediklerinin şokundadır. Dila ikinci kez sarsılır,Rıza'nın işi gittikçe zorlaşır. Melike Dila'dan özür dilemek için çiftiliğe Dila'nın yanına gider ama Melike'yi bir sürpriz beklemektedir.Dila Rıza'dan ayrılmıştır ve çiftiği terk etmeye kararlıdır. Azer'in çiftlik çalışanlarıyla arası açılmıştır.Bu durum Azer'le Fatma'nın arasınıda açmaktadır. Fatma Azer'in eski Azer olmasını istemez .Çalışan köylüler Dila'nın gitmesini istemez.
Nihat Durak'ın yönettiği, başrollerinde Erkan Petekkaya ve Hatice Şendil'in rol aldığı Dila hanım yeni sezonun ilk bölümüyle ekrana gelecek.

Star Tv Dila Hanım dizisi 37. bölüm fragmanı izle - dizi izle. Merakla beklenen Dila Hanım Star tv'de ekrana gelecek. İşte Dila Hanım 37. bölüm fragmanı izle Star Tv dizi izle.  Dila Hanım 37. Bölüm 27 Eylül Star Ekranlarında Dila, Rıza'yı Terk Ediyor! Dila Hanım 37. bölüm bu hafta star'da. Dila Hanım yeni bölümde neler oluyor? Dila Hanım 37. bölüm fragmanı yayınlandı. Dila Hanım 37. bölüm yine heyecan dolu geliyor... Star Tv ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Erkan Petekkaya, Hatice Şendil, Hülya Darcan, Engin Şenkar, Necip Memili'nin başrol oynadığı dizi Dila Hanım 27 Eylül Star tv ekranlarında saat 22:15'te.

Dila Hanım 37. Bölüm izle...


Rıza ve Dila hapishanede Serdar’ın söylediklerinin şokundadır. Dila ikinci kez sarsılır,Rıza’nın işi gittikçe zorlaşır.  Melike Dila’dan özür dilemek için çiftiliğe Dila’nın yanına gider ama Melike’yi bir sürpriz beklemektedir.Dila Rıza’dan ayrılmıştır ve çiftiği terk etmeye kararlıdı. Azer’in çiftlik çalışanlarıyla arası açılmıştır. Bu durum Azer’le Fatma’nın arasınıda açmaktadır. Fatma Azer’in eski Azer olmasını istemez .Çalışan köylüler Dila’nın gitmesini istemez.  

Star Tv ekranlarının merakla beklenen dizisi Dila Hanım bu akşam yeni sezona 37. bölüm ile giriş yapıyor. Dila Hanım dizisinin başrollerinin Erkan Petekkaya ve Hatice Şendil paylaşıyor. Yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği dizi hayranları tarafından merakla bekleniyor. Öyle görünüyor ki bu sezonda da Dila Hanım izleyicilerini birbirinden heyecanlı bölümler bekliyor. 

Rıza ve Dila hapishanede Serdar’ın söylediklerinin şokundadır. Dila ikinci kez sarsılır,Rıza’nın işi gittikçe zorlaşır. Melike Dila’dan özür dilemek için çiftiliğe Dila’nın yanına gider ama Melike’yi bir sürpriz beklemektedir.Dila Rıza’dan ayrılmıştır ve çiftiği terk etmeye kararlıdır. Azer’in çiftlik çalışanlarıyla arası açılmıştır.Bu durum Azer’le Fatma’nın arasınıda açmaktadır. Fatma Azer’in eski Azer olmasını istemez .Çalışan köylüler Dila’nın gitmesini istemez.

Dila Hanım 36. Bölüm özeti 

Arzu ‘nun santaj cd ‘si Dila’nın eline ulaşır. Rıza ise her şeyden habersizdir. Bu durum Dila ile Rıza arasında soğuk rüzgârlar estirir. Rıza ‘nın kızı Melis Adana’da ki yeni yaşamına alışmak istemez ve Rıza’ya zor günler yaşatır. Kaçırılan Arzu öldürülecek midir?


 


YORUMLAR