Dila Hanım 34.Bölüm fragmanı izle.. Dila Hanım yeni bölüm fragmanı izle.. Dila Hanım son bölüm fragmanı izle..

Dila Hanım yeni bölümde neler oluyor? Dila Hanım 33. bölümde nelr yaşandı? Dila Hanım 34. bölüm 31 mayıs cumaizle star tv ekranlarında.31.05.2013,Dila Hanım 33. Bölüm hd izle,Dila Hanım 33. Bölüm seyret,

 Dila Hanım 

Fatma’nın şikayetini geri almasıyla Azer serbest kalır.Rıza büyük hayal kırıklığı yaşar. Dila’nın tek çıkış yolu Azer'in hakim karşısında vereceği ifade olacaktır.
Selçuk, Rıza ile ilgili oyunlarına devam eder.Cezaevindeki adamının hedefi Rıza’nın canı olacaktır.Selçuk’un gizli yüzünü öğrenen Rıza karşı hamleyi planlamaya başlar.
Suç ortakları Raşit ve Sultan için çember daralmaktadır. Sultan’nın hedefi Raşit’den de kurtulmaktır.Rıza ve Selçuk’un geciken ölüm kalım hesaplaşması nefesleri kesecek.


Dila Hanım 33. bölümde Azer'i vurduktan sonra kaçan Rıza teslim olmaya karar verdi. Azer'in Jandarmalar tarafından tutuklandığını haber alan Rıza saklandığı yerden çıkıp teslim oldu.
Rıza hapse girdi. Dila ise Rıza'yı ziyarete gittiğinde ummadığı tepkilerle karşılaştı. Rıza Dila'ya neden öfkeneldi? Dila Hanım yeni bölümde Rıza hapisten çıkıcak mı?

Dila Hanım 34. Bölülmde:

Fatma’nın şikayetini geri alıyor.Şikayetini geri alan Fatma, Azer'in serbest kalamsına neden olur. Dila'nın ise Rıza'nın serbest kalamsını sağlayacak olan Azer'in hakim karşısında ifade vermesidir...
Selçuk'un hain planları Rıza'nın üzerinde devam etmektedir. Rıza'ya ceza evindede rahat yoktur.

 

 


YORUMLAR