Dila Hanım 24. Bölüm izle,Dila Hanım son bölümü tek parça izle, STAR TV, Dila Rıza'ya aşkını sineye mi çekecek?, FULL

08.03.2013,Dila Hanım 24. Bölüm hd izle,Dila Hanım 24. Bölüm seyret,Dila Hanım 24. Bölüm full hd izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle, full bölüm izle

    Dila Hanım Genel olarak Konusu şu şekildedir....

Sarıgöl’de yaşayan iki büyük aile Barazoğulları ve Selamoğulları’nın kaderleri Barazoğlu İhsan ve eşi Dila’nın kasabaya yerleşmeleri ile yeniden yazılacaktır. İhsan Barazoğlu ve Dila’nın mutlu evliliği talihsiz bir olayla gölgelenir.

Dila Hanım 24.Bölüm Fragmanı 

 

 

 

Barazoğullarının reisi Seyit Bey, arsasını Selamoğlu Ailesi'nin dürüst ve saygıdeğer ismi Rıza’ya satmak için anlaşınca ailenin küçük oğlu Azer kavga çıkartır. Senelerdir Rıza’ya kin besleyen Azer’in silah çekmesi ile kavga başka bir boyuta taşınırken araya giren İhsan vurulur. İhsan, arkasında seven bir kadın ve düşmanlık bırakarak bu dünyadan ayrılır. İhsan Bey'in eşi Dila Hanım, silahlı kavgada eşini vuran Karadağlı Rıza'yı öldürmeye yemin eder. Dila, bir rastlantı neticesi, hiç tanımadığı Rıza'yla tanışır. Ona eşinin katili olduğunu bilmeden büyük bir aşk ile bağlanır. Rıza da Dila Hanım'a büyük bir aşk beslemektedir. Rıza, Dila’nın kim olduğunu öğrendiğinde kimliğini gizleme yolunu seçer. Rıza bir taraftan İhsan’ın ölümünden dolayı vicdan azabı çekerken diğer taraftan giderek aşık olduğu Dila’nın intikam hırsı ile karşı karşıyadır. Dila’dan gerçek kimliğini gizlemiş olması ve aralarında günden güne büyüyen aşk, olayı daha da içinden çıkılmaz bir hale sokacaktır.

Mağrur ve güçlü Dila Hanım, gururlu ve kendisine güvenen Karadağlı Rıza'ya karşı aşkının mı peşinden gidecektir yoksa kinin mi? Sevgi, kin ve düşmanlığa, Azer ve Kahya Canip’in entrikalarına, geleneklerin, törelerin baskılarına rağmen bu aşk yeşerebilecek midir?

Dila Hanım, Dila Hanım 24.Bölüm, Dila Hanım 24.Bölüm Fragmanı izle, Dila Hanım Fragman, Dila Hanım Fragmanı izle, Dila Hanım Son Bölüm Fragmanı, Dila Hanım Star Tv, Dila Hanım Yeni Bölüm Fragmanı
Dila Hanım 24.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. Dila Hanım 24.bölümü ile 8 mart cuma akşamı Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

Dila Hanım yeni bölümüyle bir hafta gecikmeli olarak 8 Mart Cuma 20.00′de Star ekranlarında sizlerle buluşacak.

 


YORUMLAR