Devlet Bahçeli Erzurum mitinginde konuşuyor (Canlı yayın izle) .. MHP Erzurum mitingi canlı yayın izle.. Devlet Bahçeli konuşması canlı izle 22 Haziran 2013

Devlet Bahçeli konuşması canlı yayın izle, Erzurum Milli Değerleri koru ve yaşat mitingi canlı yayın izle, Bahçeli konuşmasını naklen izle.. 22 Haziran 2013

 Çözüm süreci konusunda sert çıkışlar yapan Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP ) Genel Başkanı Devlet Bahçeli , halkla bir araya gelmeye devam ediyor. Devlet Bahçeli , Milli Değerleri Koru ve Yaşat sloganıyla başlatılan 9 tematik mitingler kapsamında bugün Erzurumlularla buluşacak.


23 Mart'ta Bursa'daki Kuruluş mitingi ile Milli Değerleri Koru ve Yaşat temalı açık hava toplantılarını başlatan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yeni durağı Erzurum. İzmir'de Bayrak ve Adana'da da Vatan mitingleri ile vatandaşlarla buluşan Devlet Bahçeli 'nin Erzurum'da düzenlenecek Birlik mitingine de katılımın yoğun olması bekleniyor. Devlet Bahçeli ’nin önemli mesajlar vereceği Erzurum Birlik mitingi bugün saat 17.00'da Erzurum İstasyon Meydanı'nda düzenlenecek.

 Erzurum’da MHP'liler ve AK Partililer, bugün ve yarın gerçekleştirilecek mitingleri üzerlerindeki parti atkıları ve tişörtleriyle bekliyor.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) bugün düzenlenecek olan “Birlik Mitingi” için partililer atkı ve tişörtlerini giyerek meydana doğru akın ederken, AK Partililer ise yarın İstasyon Meydanı’nda düzenlenecek “Milli İradeye Saygı Mitingi" öncesi parti atkılarıyla Erzurum’un cadde ve sokaklarında turluyor. Bazen karşı karşıya gelen partililer, birlikte dostluk fotoğrafı çektiriyor.

Bu arada Erzurum’un bugün ve yarın ev sahipliği yapacağı mitingler öncesinde atkı ve tişört satıcılarının yüzü gülmeye başladı. Satıcılar, bu mitingleri değerlendirdiklerini ve işlerinin çok iyi olduğunu söyledi.


YORUMLAR