Denizlispor-Ş.Urfaspor maçı saat kaçta ne zaman oynanacak?

Cuma günü yola çıkacaklarını dile getiren Çetiner, Denizli’de de iyi bir oyun sergileyip puan veya puanlar alarak Şanlıurfa’ya dönmek istediklerini belirtti.

Şanlıurfaspor, PTT 1. Lig’in 32. haftasında deplasmanda oynayacağı Denizlispor maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

GAP Arena Stadyumu’ndaki idman öncesinde basın mensuplarına açıklamada bulunan teknik direktör Raşit Çetiner, Denizlispor’un ligdeki durumuna bakıldığında bu maçı çok istediklerini belirterek, “Bizde alabileceğimiz maksimum puanları alıp ligde kendimize daha iyi bir yer edinmek istiyoruz. Bu istikrarı ligin son maçına kadar sürdürmek istiyoruz. Aynı şekilde Denizli’nin istekleri doğrultusunda bizde oraya kazanmak için gidiyoruz. Alabileceğimiz maksimum puanları alıp bizi sevenleri mutlu etmek istiyoruz” dedi.

Çetiner, futbolcularının son haftalarda hem uyumsal açıdan, hem de fiziksel açıdan kendilerine olumlu cevap verdiklerini vurgulayarak, “Bu durum bizi de Şanlıurfaspor’u sevenleri de memnun ediyor. Özellikle son haftada kendi evimizde oynadığımız Rizespor maçının ilk yarısındaki performans çok ciddi bir şekilde bizi mutlu etti. Biz bunları geliştirerek ligin sonuna kadar götürmek istiyoruz. Tabi bu götürmek istediğimiz şeyi de 3 puanla kapatmak istiyoruz. İnşallah bunları beceririz, bu kapasitemiz var, her zaman olduğu gibi sporcu kardeşlerimize çok güveniyoruz” diye konuştu.

Cuma günü yola çıkacaklarını dile getiren Çetiner, Denizli’de de iyi bir oyun sergileyip puan veya puanlar alarak Şanlıurfa’ya dönmek istediklerini belirtti.

Teknik direktör Raşit Çetiner, Onur ve Bangura’nın sakat olduğunu ve bu iki futbolcunun durumunu maç saatine kadar bekleyeceklerini de aktararak, Kağan Timuçin Konuk’un cezasını tamamladığını, Serdar Özkan’ın da Denizlispor maçında cezası nedeniyle oynayamayacağına dikkat çekti.

SAMET BÜLBÜL: “ÖNÜMÜZDEKİ ÜÇ MAÇI DA KAZANMAK İSTİYORUZ”

Şanlıurfaspor’un genç futbolcularından Samet Bülbül ise, Denizlispor maçının hazırlıklarına devam ettiklerini belirterek, “Üç haftada yedi puan aldık. Denizlispor maçı da bizim için çok önemli. Önümüzdeki üç maçı da kazanmak istiyoruz” dedi.

KAĞAN KONUK: “GALİBİYET İÇİN ÇIKACAĞIZ”

Üç maçlık cezasını tamamlayan ve Denizlispor maçının kadrosunda yer alması beklenen Kağan Timuçin Konuk ise, hocasının kendisine görev vermesi halinde Denizlispor maçında oynayabileceğini ve elinden geleni yapacağını söyledi.

maç pazar günü saat 14'de
 


YORUMLAR