Deniz Yıldızı yeni bölüm izle, Deniz Yıldızı 784. Bölüm izle 25 Mart 2013, son bölüm izle,FOX, Yıldız, Elif, Pelin ne yapacak?

25.03.2013,Deniz Yıldızı 784. Bölüm hd izle,Deniz Yıldızı 784. Bölüm seyret,Deniz Yıldızı 784. Bölüm full hd izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle, full bölüm izle

 Deniz Yıldızı 784. Bölüm Özeti -- Bölüm Tarihi: 10/03/2013

Kaan Sarp’ın dolabında Yıldız’ın verdiği silahı görmüştür. Sarp’ın foyasını meydana çıkarmak ve silahı oradan almak için plan yapmıştır. Acaba bu plan ve sonuçları onları dönülmez bir yola mı sokacaktır? Melih Gizem’le, Banu Can’la nişanlanmıştır. Ancak birbirlerinden vazgeçemeyen ikili bundan sonra ne yapacaklardır?

Yıldız Elif’e Pelin’in kendisine yardım ettiğini, Elif’e ihanet ettiğini söylemiş ancak Elif inanmamıştır. Vicdan azabı çeken Pelin acaba tüm gerçekleri ve büyük sırrını açıklayacak mıdır? Levent kendisini sürekli reddeden Suna’ya başka bir taktik geliştirme kararı alır. Ondan uzak duracaktır. Acaba Suna buna dayanamayıp Levent’e gidecek midir?

 Sırlarla dolu hayatların hikayesi...
Gerçeklerin ortaya çıkmasıyla hesaplaşmalar, intikam planları başlıyor ve yeni sırlar, yeni oyunlar katılıyor Deniz Yıldızı’na. Pişmanlıklar, kırgınlıklar, kıskançlıklar, çatışmalar ve her şeyi alt üst eden aşklar... 


YORUMLAR