Deniz Yıldızı son bölümü izle,Deniz Yıldızı 764. Bölümü izle,Yeni bölüm izle, FOX TV,25 Şubat Pazartesi 2013,Banu ve Melih Vedat’ın istediği parayı verip bebeği alabilecekler mi?

25.02.2013,Deniz Yıldızı 764. Bölüm hd izle,Deniz Yıldızı 764. Bölüm seyret,Deniz Yıldızı 764. Bölüm full hd izle, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

 Vedat bebeğin yerini bildiğini ve para karşılığında onları bebeklerine kavuşturabileceğini söylemiştir. Banu ve Melih Vedat’ın istediği parayı bulup bebeklerine kavuşabilecekler midir? Volkan, Suna’nın kendisine iş konusunda yalan söylediğini öğrenmiş ve Suna’ya tepkisi ağır olmuştur. Kendini bu konuda haklı gören Volkan bundan sonra ne yapacaktır? Kaan Elif’in ameliyatıyla ilgili araştırmalarına devam etmektedir. Bunu gören Yıldız yine bir plan içine girer. Acaba Kaan’ın yaptığı araştırmaları engelleyecek bir yol bulabilecek midir? Tam düzeldi derken Elif ve Kaan’ın arası Yıldız yüzünden yeniden bozulur. Elif’in tekrar aralarının düzelebilmesi için Kaan’dan isteği ne olacaktır? Suna’ya olan aşkı ve ablası Özlem’in “oğlumu bul” baskısı altında bocalayan Levent, Banu ve Melih’ten önce bebeği bulabilecek midir?


YORUMLAR