Deniz Yıldızı son bölümü izle, Deniz Yıldızı 779. Bölüm izle 18 Mart 2013, Yeni bölüm izle, FOX TV,Banu-Melih cephesinde nelere yol açacaktır?

18.03.2013,Deniz Yıldızı 779. Bölüm hd izle,Deniz Yıldızı 779. Bölüm seyret,Deniz Yıldızı 779. Bölüm full hd izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle, full bölüm izle

 Deniz Yıldızı 779. Bölüm Özeti   Bölüm Tarihi: 18/03/2013 

Kaan yaşadığı pişmanlığın etkisiyle Yıldız’a onunla birlikte olamayacağını söylemiş, Yıldız ise çekip gitmiştir. Yıldız’ın peşine düşen Kaan hangi kötü sürprizle karşılaşacaktır? Melih’in Gizem’le nişanlanma kararını duyan Tarık gelir. Tarık aynı zamanda torununu da görmek istemektedir. Acaba Tarık’ın torununu görmek isteği Gecekonduda ve Banu-Melih cephesinde nelere yol açacaktır? Elif, Yıldız’ın oyunları ve Sarp’ın sıkıştırmaları yüzünden iyice sıkışmış durumdadır. Acaba Elif bu cendereden kurtulmanın yolunu bulabilecek midir? Yıldız Kaan’ı elde etmeye kararlıdır. Kendini de tehlikeye sokacak büyük bir plan yapar. Acaba Yıldız’ın yaptığı plan işe yarayacak mıdır?

Melih’in Gizem’le nişanlanma kararını duyan Tarık gelir. Tarık aynı zamanda torununu da görmek istemektedir. Acaba Tarık’ın torununu görmek isteği Gecekonduda ve Banu-Melih cephesinde nelere yol açacaktır? Elif, Yıldız’ın oyunları ve Sarp’ın sıkıştırmaları yüzünden iyice sıkışmış durumdadır. Acaba Elif bu cendereden kurtulmanın yolunu bulabilecek midir? Yıldız Kaan’ı elde etmeye kararlıdır. Kendini de tehlikeye sokacak büyük bir plan yapar. Acaba Yıldız’ın yaptığı plan işe yarayacak mıdır?


YORUMLAR