Çocuklar Duymasın 31.Bölüm izle, Çocuklar duymasın yeni bölüm izle, Çocuklar Duymasın son bölüm izle, Çocuklar Duymasın 31.Bölüm seyret, Çocuklar Duymasın Fox Tv

Çocuklar Duymasın 31. Bölüm seyret, Çocuklar Duymasın 28. Bölüm full seyret, Çocuklar Duymasın 31. Bölüm full hd seyret.Sürekli didişme halinde olan bir çift...

      Çocuklar Duymasın 25.Bölüm izle -  Emekli olan Taş fırın Haluk, şehrin karmaşasından uzaklaşmak için, banliyöde dubleks bahçeli müstakil bir ev satın alır. Meltem ise kariyerinde yükselmiş ve yine bir şirkette üst düzey yönetici olarak çalışmaya başlamıştır. Dominat teyze Gönül ve Zero Tuna’nın da hayatında büyük değişikler vardır. Dominat Gönül de artık bir kurumda çalışmak yerine kendi işini kurmaya karar vermiştir. Bir süre sonra büyük müstakil evinde boş oturmaktan sıkılan Haluk da çalışmaya karar verir ve Dominant Gönül’le birlikte bir restoran açarlar. Haluk ve ailesini bundan sonra oldukça gerilimli ve hareketli günler beklemektedir...

İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Fenomen karakterler yaratan dizinin başrol oyuncuları, dizinin yapımcısı Birol Güven’le tekrar kararı aldı. Yani şu anda başrol oyuncularında herhangi bir değişiklik olmayacak.

Haluk, dizinin yeni bölümlerinde emekli bir dede oldu. Eski bölümlerinde mühendis olan Haluk, emekli olduktan sonra başka bir işe yöneliyor. “Taş Fırın Cafe” adında bir restoran açıyor. Artık bir restoran sahibi olan Haluk’un, yeni taşındığı evin komşusu ise bir gurme ve taş fırın Haluk’un cafesi hakkında kötü şeyler yazıyor. Sizlerinde tahmin ettiği gibi taş fırın Haluk, komşu gurmeye yapmadığını bırakmayacaktır.

Diziyle ilgili genel değişiklikler bunlar olacak.

“Çocuklar Duymasın” Eylül ayından itibaren FOX TV kanalında.

Çocuklar Duymasın 1. bölüm - Emekli olan Taş fırın Haluk, şehrin karmaşasından uzaklaşmak için, banliyöde dubleks bahçeli müstakil bir ev satın alır. Meltem ise kariyerinde yükselmiş ve yine bir şirkette üst düzey yönetici olarak çalışmaya başlamıştır.Dominat teyze Gönül ve Zero Tuna’nın da hayatında büyük değişikler vardır. Dominat Gönül de artık bir kurumda çalışmak yerine kendi işini kurmaya karar vermiştir. Bir süre sonra büyük müstakil evinde boş oturmaktan sıkılan Haluk da çalışmaya karar verir ve Dominant Gönül’le birlikte bir restoran açmaya karar verirler...Sıkıntıdan kurtulmak için restoran açan Taş fırın Haluk, daha büyük sıkıntıların içine düşer ve öfkesine yenik düşerek büyük bir olaya karışır. 

Yeni Çocuklar Duymasın'da sürpriz! Haluk hapse giriyor.. Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ'un başrollerinde rol aldığı "Çocuklar Duymasın" bir süre ara verdiği ekran yolculuğuna yeni yayın döneminde tekrar başlayacak. FOX TV'de ekrana gelecek olan dizinin yeni bölüm tanıtımlarında Haluk'un eli kelepçeli olarak görülmesi merak uyandırmıştı.

 ABD ONU BÜYÜTMÜŞ

Amerika serüveni ise onu büytmüş. Tatari, 'Amerika serüvenim oldukça keyifliydi. Başka bir ülkede tek başına yaşamayı başarabilmek, herhalde hayatta herkesin bir kere yapması gereken bir şey. Orada bir sürü duvarım yıkıldı, çok fazla kendimle kaldım, büyüdüm' diyor.

çocuklar duymasın yeni bölüm fragmanı,çocuklar duymasın birinci bölüm,çocuklar duymasın ikinci bölüm,çocuklar duymasın son,eylül ayı,tamer karadağlı,pınar altuğ,havuç,havuç kafa,fox tv,izle,seyret,fragman,fragmanlar,tanıtım,yeni fragman

Çocuklar Duymasın dizisinde küçük halleriyle pek bir sevimli olan Furkan Kızılay, kızıl saçlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyordu.Ancak büyüdükçe o güzel saçlarını kaybetmeye başlayan ünlü oyuncu, bu duruma çok üzülüyor.“Çocuklar Duymasın”ın Havuç’u Furkan Kızılay, şöhretinde büyük payı olan kızıl saçlarını erken kaybetti.Genç yaşta dökülmeye başladığı için saçlarını kazıtan oyuncu, kız arkadaşıyla çıktığı Bodrum tatilinde başında bandanayla objektife yansıdı.

 

'Havuç'un Büyük Dramı

 

 


YORUMLAR