Çocuklar Duymasın 15.Bölüm izle, Çocuklar duymasın yeni bölüm izle, Çocuklar Duymasın 25 Eylül Salı günkü bölüm

Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ yeniden başrollerde.. Çocuklar Duymasın 15. Bölüm full seyret, Çocuklar Duymasın 15. Bölüm full hd seyret.. Çocuklar Duymasın Fox Tv

Çocuklar Duymasın 14. bölüm neler yaşandı. Çocuklar Duymasın 15. Bölüm neler yaşanacak? Çocuklar Duymasın 15. bölüm izle. Çocuklar Duymasın yeni sezon Haluk'un komşusu ile başı dertte. Çocuklar Duymasın 15. bölüm

Çocuklar Duymasın 15.Bölüm izle -  Lezzetlerin Efendisi ismiyle gazete köşesinde Haluk’un pideci dükkanını eleştiren Tansel Bey oldukça gergindir. Haluk’un, gerçeği öğrenmesi an meselesidir! Meltem, bütün bu yaşananlar yüzünden son derece gergin olan Haluk’un terapiye gitmesini istese de, Taş Fırın Haluk’u buna ikna etmek çok güç olacaktır. Tansel Beyin, terapist olan eşi İdil Hanım, Meltem’in imdadına yetişir. İdil Hanım ve Meltem, Haluk’a bir oyun oynayarak onu terapi etmenin yollarını ararlar.

 

Fenomen karakterler yaratan dizinin başrol oyuncuları, dizinin yapımcısı Birol Güven’le tekrar kararı aldı. Yani şu anda başrol oyuncularında herhangi bir değişiklik olmayacak.

Haluk, dizinin yeni bölümlerinde emekli bir dede oldu. Eski bölümlerinde mühendis olan Haluk, emekli olduktan sonra başka bir işe yöneliyor. “Taş Fırın Cafe” adında bir restoran açıyor. Artık bir restoran sahibi olan Haluk’un, yeni taşındığı evin komşusu ise bir gurme ve taş fırın Haluk’un cafesi hakkında kötü şeyler yazıyor. Sizlerinde tahmin ettiği gibi taş fırın Haluk, komşu gurmeye yapmadığını bırakmayacaktır.

Diziyle ilgili genel değişiklikler bunlar olacak.

“Çocuklar Duymasın” Eylül ayından itibaren FOX TV kanalında.

Çocuklar Duymasın 1. bölüm - Emekli olan Taş fırın Haluk, şehrin karmaşasından uzaklaşmak için, banliyöde dubleks bahçeli müstakil bir ev satın alır. Meltem ise kariyerinde yükselmiş ve yine bir şirkette üst düzey yönetici olarak çalışmaya başlamıştır.Dominat teyze Gönül ve Zero Tuna’nın da hayatında büyük değişikler vardır. Dominat Gönül de artık bir kurumda çalışmak yerine kendi işini kurmaya karar vermiştir. Bir süre sonra büyük müstakil evinde boş oturmaktan sıkılan Haluk da çalışmaya karar verir ve Dominant Gönül’le birlikte bir restoran açmaya karar verirler...Sıkıntıdan kurtulmak için restoran açan Taş fırın Haluk, daha büyük sıkıntıların içine düşer ve öfkesine yenik düşerek büyük bir olaya karışır. 

Yeni Çocuklar Duymasın'da sürpriz! Haluk hapse giriyor.. Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ'un başrollerinde rol aldığı "Çocuklar Duymasın" bir süre ara verdiği ekran yolculuğuna yeni yayın döneminde tekrar başlayacak. FOX TV'de ekrana gelecek olan dizinin yeni bölüm tanıtımlarında Haluk'un eli kelepçeli olarak görülmesi merak uyandırmıştı.

 ABD ONU BÜYÜTMÜŞ

Amerika serüveni ise onu büytmüş. Tatari, 'Amerika serüvenim oldukça keyifliydi. Başka bir ülkede tek başına yaşamayı başarabilmek, herhalde hayatta herkesin bir kere yapması gereken bir şey. Orada bir sürü duvarım yıkıldı, çok fazla kendimle kaldım, büyüdüm' diyor.

çocuklar duymasın yeni bölüm fragmanı,çocuklar duymasın birinci bölüm,çocuklar duymasın ikinci bölüm,çocuklar duymasın son,eylül ayı,tamer karadağlı,pınar altuğ,havuç,havuç kafa,fox tv,izle,seyret,fragman,fragmanlar,tanıtım,yeni fragman

Çocuklar Duymasın dizisinde küçük halleriyle pek bir sevimli olan Furkan Kızılay, kızıl saçlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyordu.Ancak büyüdükçe o güzel saçlarını kaybetmeye başlayan ünlü oyuncu, bu duruma çok üzülüyor.“Çocuklar Duymasın”ın Havuç’u Furkan Kızılay, şöhretinde büyük payı olan kızıl saçlarını erken kaybetti.Genç yaşta dökülmeye başladığı için saçlarını kazıtan oyuncu, kız arkadaşıyla çıktığı Bodrum tatilinde başında bandanayla objektife yansıdı.

'Havuç'un Büyük Dramı


YORUMLAR