CHP'li başkana yumruklu saldırı!

İstanbul Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, kreş açılışı sırasında bir kişinin yumruklu saldırısına uğradı.

GazeteA24.com » yaşam » CHP'li başkana yumruklu saldırı!

İstanbul Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, kreş açılışı sırasında bir kişinin yumruklu saldırısına uğradı. Saldırı sonrası saldırgan, belediye başkanının çevresindeki kişiler tarafından dövüldü.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun da katıldığı, kreş açılışı sırasında Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz'e bir kişi yumruklu saldırıda bulundu.

Saldırı sonrası saldırgan, belediye başkanının çevresindeki kişiler tarafından dövüldü.

Saldırgan, çocukların gözleri önünde uzun süre yumrukların hedefi oldu.

Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.Kartal Belediyes'nden saldırı açıklaması

Saldırının ardından Selvi Kılıçdaroğlu, CHP İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ve Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz bir kahveye geçerek burada çay içtiler. Öz, belediyede görevli fotoğrafçının çektiği resimlerden kendisine saldıran kişinin kim olduğuna baktı. Ardından gazetecilere açıklama yapan Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, saldırganı tanımadığını belirterek "Fotoğrafta gördüğümüz kadarıyla tanımadığımız bir şahıs, olayın detaylarını arkadaşlarımız daha sonra çıkaracaklar, perde arkasında ne olduğunu bilemiyoruz. Halkın yanımızda olduğu bir yerde vurmada söz konusu olamaz, darbe almamızda söz konusu olamaz. Kartal'da korumayla dolaşan bir insan değilim. Bana zarar verecek insan her zaman her yerde istediği şeyi yapabilir. Bu hareket bu mutlu günümüze gölge düşürmek için yapılmıştır. Bunada kimsenin gücü yoktur." dedi.

 

 


YORUMLAR