Çalıkuşu yayından mı kaldırıldı? Çalıkuşu 23.bölüm fragmanı izle

Çalıkuşu fragmanı izle, Çalıkuşu 23.bölüm fragmanı izle, Çalıkuşu bu hafta neden yayınlanmayacak? Çalıkuşu 23.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çalıkuşu fragman ve özet izle.

 Kanal D’nin niye böyle bir karar aldığına dair şimdilik bir açıklama yapılmadı. Kanal D'de her salı akşamları Küçük Ağa rüzgarıyla ciddi toparlanma içine giren ancak son 2 haftadır düşüşe geçen Çalıkuşu dizisi bu hafta ekrana gelmeyecek. Çalıkuşu 22. Bölüm tamamını haberimizden izleyebilirsiniz. Çalıkuşu 23. Bölüm fragmanı izle. Çalıkuşu 23. Bölüm fragmanı izle (Çalıkuşu izle) Çalıkuşu bu hafta yok.

Çalıkuşu izle Çalıkuşu 23. bölümde Ailesinin yaşadıkları Kamran'ın gücüne gitse de, Feride'yi kaybetmemek için konuşmaz. Gerçekleri gizler. Besime Hanım, bu utanca daha fazla dayanamaz ve evi terk eder.

  Çalıkuşu 23.Bölüm İZLE

 

 Çalıkuşu yeni bölümde Fakat gidecek yeri yoktur. Çalıkuşu 23. bölümde Asım Şekip Kaya Ada adında bir kızı olduğunu öğreniyor fakat çocuğu istemiyor. Çalıkuşu yeni bölümde Mert ise Eylül'ün babasıyla tanışıyor fakat bu tanışma töreni beklendiği gibi gitmiyor.

Çalıkuşu 23. bölümde Feride’nin konağı satıp, kan parasının ödenmesi sonrasında, Kamran özgürlüğüne kavuşuyor. Kamran hapishanede, ailesi evde, zor ve sıkıntılı zamanlar yaşar.. Çalıkuşu Herkesin umutlarının tükendiği bir anda, konağa bir alıcı çıkar. Çalıkuşu 23. bölümde Azelya... Konağı satın alan bu genç kadının, Kamran'la ilgili planlarını henüz kimse bilmez.Selim'in babalığı Levend, zindanda Kamran'ı bıçaklayarak öldürmek ister. Çalıkuşu yeni bölümde Selim'in ölümünden onu sorumlu tutar.Neriman’ın şantajının önüne geçmek için Seyfettin Bey, Neriman'a evlenme teklif eder.

Çalıkuşu yeni bölümde işler karmaşık bir hal aldı. Çalıkuşu 23. bölümde eynep, kıskançlık krizine girer. Kerem'in rahat tavırları onu daha da sinirlendirir. Zeynep, Kerem'i kıskandırmaya karar verir. Aksel, kız kardeşi ile Barış arasındaki ilişkiyi öğrenir. Gördüklerine tepkisiz kalamaz.. Çalıkuşu son bölümde  Kamran ile Feride yakınlaşıyor. Çalıkuşu 23. bölümde tepksini belli ediyor.

 Çalıkuşu 23. bölümüyle 18 Mart Cuma akşamı Star Tv ekranlarında. 

Çalıkuşu 23. bölüm 1. fragmanı HD İZLE

Çalıkuşu  özeti;
Kamran ve Feride’nin nişan mutlulukları, Necmiye ile Selim arasında yaşanan arbedede Selim’in düşmesiyle kabusa dönüşüyor. Kamran ve Feride'nin nişanı nihayet gerçekleşir. Konaktakiler çok mutluyken Seyfettin Bey'in durgunluğuna kimse anlam veremez. Seyfettin Bey, Neriman'ın hain planlarını engellemek için kendini feda eder ve ona bir teklifte bulunur.Polisten kaçarak konağı basan Selim ve Necmiye arasında büyük bir arbede yaşanır ve Selim ağır yaralanır. Necmiye, bu durumu ailesine anlatmak zorunda kalır . Kamran, onu hastaneye götürür. Necmiye tutuklanır. Evi yeniden keder kaplar.Kamran, kardeşinin suçunu üstlenerek hapse atılır. Nişanın sevinci aniden kabusa dönüşür.

En çok reklamı “Çalıkuşu” aldı
Medya Takip Merkezi (MTM)’nin görsel medya üzerinden yaptığı araştırmaya göre, Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan Çalıkuşu, 03-09 Mart haftasında yeni bölümüne 193 adet reklam alarak, en fazla reklam alan diziler sıralamasında zirveye oturdu. Çalıkuşu’i, 170 reklam adedi ile FOX TV’nin yeni dizisi O Hayat Benim takip etti. En çok reklam alan haftalık yerli diziler sıralamasında, Doksanlar ve Karagül dizileri de O Hayat Benim dizisinin hemen ardında yer aldı.

Haftanın En Çok Reklam Alan Haftalık Yerli Dizileri

No

Yerli Dizi

Reklam Adedi

1

Medceizir

193

2

O Hayat Benim

170

3

Doksanlar

138

4

Karagül

127

5

Bugünün Saraylısı

127

6

Umutsuz Ev Kadınları

124

7

Karadayı

124

8

Arka Sokaklar

115

9

Dila Hanım

114

10

Muhteşem Yüzyıl

111

Kaynak: MTM Medya Takip Merkezi (03-09 Mart 2014 tarih aralığı incelenmiştir. Listeleme, toplam reklam süresi üzerinden yapılmıştır. Ölçümlemeye, bu dizilerin prime time diliminde özet ve tekrarları dahil değildir.)


 


YORUMLAR