Çalıkuşu son bölüm, 26 kasım çalıkuşu 9.son bölüm fragmanı çıktı

Çalıkuşu 9. Bölüm Fragmanı: Kovulan Feride Kime Sığınacak?

    Çalıkuşu 8. bölümden küçük Feride ve Kamran'ın "ilan-aşk" sahnesi.. "Seni görünce kalbime erik kaçmış gibi oluyor.." Çalıkuşu canlı izle, Çalıkuşu 8. bölüm Kanal D’den Full HD İzle, Çalıkuşu canlı kanal d izle. Çalıkuşu yeni bölüm yine heyecan dolu,Çalıkuşu 8. bölüm özet,Çalıkuşu 8. bölüm canlı yayın izle.

Birbirlerine cok yakisiyorlar bence de gercekte de beraber olurlar kesin.. boyle bir ask filminde birbirine deli gibi asik iki genci oynarken insan askin sarhosluguna kapilip asik olur. Uzun bi cumle oldu yhaaa..ama cok tatlilar. izledikce ben de kocacigima yeniden yeniden asik oluyorum :)))

Arkadaslar dizinin tutmadigini soyleyenler var cok iyi gidiyor aksine kanal d deki diger dizilere baksaniza bi o dizilerin sayfalari kac begeni almis ve ayrica calikusunu kolay kolay bitirmezler dev bi ekip calisiyor dolayisiyle cok iyi bir dizi.

Çalıkuşu 8. bölüm canlı İzle

Yeni bölüm 22:00’de

Salı akşamı Kanal D ekranlarında canlı olarak yayınlanacak olan Türkiye ve Belarus maçı dolayısıyla, Çalıkuşu’nun yeni bölümü 22:00’de izleyenleriyle buluşacak. 
Çalıkuşu 8. bölümde neler oluyor?

Çalıkuşı yeni bölümde Kamran, Neriman’ı mı Feride’yi mi seçecek?

Kamran, Feride ile Neriman arasında bir seçim aşamasındadır ve sıkıntılıdır. Ya vicdan onu Neriman’a götürecek ya da cesaret Feride’nin aşkını haykıracaktır.
Necmiye ve Selim arasındaki gerginlik konağın tadını tuzunu kaçırır. Başlar öne eğilir. Seyfettin Bey kederli, Besime Hanım perişandır. Utanç yayılır herkese.
Neriman, aşkını kaybetmemek için yeni oyunlar peşindedir. Kamran’ı kaptırmaya hiç niyeti yoktur. Bir akşam karar verilir. Yüzükler takılır sessizce. Besime Hanım’ın gözyaşları sel olur gider. Aynı zamanlarda başka bir evde nikah kıyılmaktadır. Ne gelin gönüllüdür ne de damat oradadır!

Nerimanla münasebetsizlikler namus sayilmiyor, erkek ya. Oysa ki haram erkege de kadina da aynidir. Günah ikisine de günahtir. Bence burada da aynen bu celiskiyi göstermek istemisler. Ben öyle algiladim.

Kamran KARAKTERİ KİMDİR?
25 yaşında. Tıbbiye mezunu. Şair, hekim. Zamanına göre son derece yenilikçi, ukala, çapkın, elit zevkleri olan, estetik ve zerafetten hoşlanan, egosu yüksek, kibirli ve en az Feride kadar inatçı biri Kamran. Kendisinden yaşça hayli büyük olan, başından bir evlilik geçmiş Neriman’a müptela şu günlerde. Bu aşkla besleniyor ve şiirler yazıyor ve yazdığı şiirlerden hiç mi memnun değil. Feride’ye aşık olup çaresizliğe düştüğünde, şiirlerinin kalitesi artacak. 

Kamran, bu hikayeye başladığında hayatın tıpkı yazdığı şiirler gibi incelik ve estetikle örülü olduğunu zannederken, öyle olmadığı gerçeğiyle yüzleşecek. Daha da önemlisi gerçek aşkı ve aşkın sadakat ve emek istediğini öğrenecek. 

ÇALIKUŞU'NUN İLK KEZ GÖRECEĞİNİZ FOTOĞRAFLARI

 


YORUMLAR