Çalıkuşu izle, Çalıkuşu Yeni Bölüm izle, Çalıkuşu 1. Bölüm izle

Çalıkuşu 2.Bölüm fragmanı izle, Çalıkuşu 1.Bölüm Tek Part izle Çalıkuşu 1.Bölüm Tek Parça izle

Çalıkuşu 2. bölüm izle, Çalıkuşu ilk bölüm izle, 1 ekim 2013 Salı

Çalıkuşu 2. bölüm izle, Çalıkuşu ilk bölüm izle, Çalıkuşu yeni bölüm izle, fragmani-18-subat-_8122.html" target="_blank" title="Çalıkuşu son bölüm" style="color:red;">Çalıkuşu son bölüm izle, Çalıkuşu tek parça izle, Çalıkuşu full izle, Çalıkuşu canlı izle, Çalıkuşu kanald izle, Çalıkuşu seyret, Çalıkuşu tam izle, Çalıkuşu 2. bölüm fragmanı izle, Çalıkuşu 2. bölüm fragmanı izle, 1 ekim 2023 Salı izle. Çalıkuşu dizisi izleyenlerle buluşmak için gün sayarken çekimleri de bir yandan devam ediyor. Çalıkuşu 2. bölüm fragmanı daha başlamadan heyecan yarattı. Çalıkuşu’nun ilk bölümünün konusu şöyle;

Beş yaşındayken annesini kaybeden Feride, asker babası Nizamettin Bey’in, hiç zaman kaybetmeden vazife başına dönmek zorunda oluşu yüzünden, yatılı okula verilir. Annesinin ölümünü henüz sindiremeden babası da uzaklaşmıştır hayatından. Bu son vedasıdır babasına, son dokunuştur... Kimsenin bilmediği.

Reşat Nuri Güntekin'in kitabından uyarlama olan Çalıkuşu dizisi bu akşam Kanal D'de başlıyor. Saat 20:00'da başlayacak olan Çalıkuşu dizisini izlemek için tıklayınız. 

Yapımını TIMS Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı’nın üstlendiği, Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz romanından ekrana uyarlanan dizinin başrollerinde Burak Özçivit ve Fahriye Evcen yer alıyor.

2.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Çalıkuşu 1. Bölümde neler olmuştu?

Beş yaşındayken annesini kaybeden Feride, asker babası Nizamettin Bey’in, hiç zaman kaybetmeden vazife başına dönmek zorunda oluşu yüzünden, yatılı okula verilir. Annesinin ölümünü henüz sindiremeden babası da uzaklaşmıştır hayatından. Bu son vedasıdır babasına, son dokunuştur.Kimsenin bilmediği. Herkes acısını başka yaşar: Feride yaramazlıkla, hırçınlıkla ve türlü oyunlarla. 

Türk edebiyatının en çok okunan romanlarından Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eseri “Çalıkuşu” Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’le yeniden hayat buluyor

Başrollerini Fahriye Evcen ve Burak Özçivit‘in paylaştıkları, yapımını Tims Production’ın üstlendiği, yönetmenliğini Çağan Irmak-Doğan Ümit Karaca’nın yaptığı, senaryosunu Sevgi Yılmaz’ın yazdığı “Çalıkuşu”, eylülde Kanal D ekranında seyircisiyle buluşacak.

Dizide kalbi kırılıp yollara düşen küçücük Feride’nin serüveniyle birlikte bir ülkenin tarihine de tanıklık edeceğiz. Yeni bir ülke inşa edilirken, çocuk kadın Feride de kendini küllerinden yeniden inşa edecek. 


YORUMLAR