Çalıkuşu izle, Çalıkuşu 16.Bölüm fragmanı izle, Çalıkuşu 21 Ocak 2014 - SALI

Çalıkuşu 16.Bölüm hd fragman izle, Çalıkuşu 16.son bölümü izle, Çalıkuşu 16.Bölüm indirmeden izle.

Yapımcılığını Timur Savcı'nın yaptığı, başrollerinde Burak Özçivit ve Fahriye Evcan'ın yer aldığı ve yönetmen koltuğunda Çağan Irmak'ın oturduğu Çalıkuşu aşk ve heyecan dolu yeni bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Kanal D ekranlarının fenomen dizilerinden biri olan Çalıkuşu bu hafta yine bomba gibi bir bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Çalıkuşu yine çok heyecanlı ve bomba gibi bir bölüm ile geliyor. Neler yaşanacak Çalıkuşu'nun bu bölümünde. Ne gibi sürprizler bekliyor olacak fragmani-izle_8435.html" target="_blank" title="Çalıkuşu izle" style="color:red;">Çalıkuşu izleyenleri.

ÇALIKUŞU KAMERA ARKASI FOTOĞRAFLARI

ÇALIKUŞU'NUN YAYIN TARİHİ NEDEN DEĞİŞTİ

Cinayet'in başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Engin Altan Düzyatan yer alıyor. Bu yeni diziden çok umutlu olan Kanal D, beklediği reytinge ulaşamadığı Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in başrolündeki Çalıkuşu dizisinin saatini değiştirdi.7 Ocak'ta başlayacak olan Cinayet dizisi salı günleri saat 20:00'de izleyici ile buluşacak. Çalıkuşu dizisi ise saat 22.00'de izleyiciler ile Kanal D'de buluşacak.

Kanal D'nin sevilen dizisi Çalıkuşu haftaya 16. bölümü ile sevenleriyle buluşacak.

ÇALIKUŞU 16. BÖLÜM FRAGMANI

 Çalıkuşunda bu hafta nişan hazırlıkları telaşı herkesi sarmış durumda. Seyfettin bey artık oğlunun bu sıkıntıları çekmesini istemez ve nişan olayının fazla uzamaması için hazırlıkların hızlanmasını ister. Nişan hazırlıkları konakta huzur ve mutluluk rüzgarları estirir. Ancak Feride için herşey böyle değildir.

Kamran'ın Neriman ile görüştüğü dedikoduları Feride'nin içini her geçen gün daha fazla kemirmeye başlar. Artık Feride'nin içine bir ihanet şüphesi düşmüştür. Feride şimdi ne yapacak ?

Çalıkuşu 16. Bölüm 1. Fragmanı yayında! Çalıkuşu 16. Bölüm 1. Fragman. Çalıkuşu izle.

Kanal D Çalıkuşu 16,bölüm fragmanı yayınladı, 21 ocak salı fragmanı sizlerle Çalıkuşu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çalıkuşu 16.bölümde neler olacak? Çalıkuşu yeni bölüm fragmanı, Çalıkuşu 16. Bölüm, 21 Ocak Salı akşamı saat 21:45'da Kanal D ekranlarında !!!

Kanal D Çalıkuşu 16,bölüm fragmanı yayınladı, 21 ocak salı fragmanı sizlerle

Çalıkuşu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çalıkuşu 16.bölümde neler olacak? Çalıkuşu yeni bölüm fragmanı, Çalıkuşu 16. Bölüm, 21 Ocak Salı akşamı saat 21:45'da Kanal D ekranlarında !!!

Güzel oyuncu Fahriye Evcen rol aldığı dizi için şarkı söyledi! Fahriye Evcen'den bir sürpriz daha!

İşte detaylar:

İKİNCİ KEZ!

Güzel oyuncu başrolünü oynadığı 'Çalıkuşu' dizisi için ikinci kez şarkı söyledi. Ba­şa­rı­lı oyun­cu­lu­ğuy­la mil­yon­la­rın gön­lün­de taht ku­ran Fah­ri­ye Ev­cen, rol al­dı­ğı di­zi için stüd­yo­ya gi­rip şar­kı söy­le­di.

''AYNI HEYECANI...''

Oyun­cu­lu­ğu ka­dar gü­zel se­siy­le de dik­kat çe­ken Fahriye Ev­cen; ''Şar­kı söy­le­me­nin man­tı­ğı­nı bil­mi­yo­rum, bu işi pro­fes­yo­nel ola­rak yap­mı­yo­rum ama ka­me­ra önün­de ne his­se­di­yor­sam mik­ro­fon önün­de de o he­ye­ca­nı his­se­di­yo­ru­m'' de­di.

''DAHA RAHATTIM VE...''

Daha önce 'Bahçede Yeşil Çınar' türküsünü seslendiren Evcen, ''Bahçede Yeşil Çınar çok sevdiğim bir türküydü. Türküyü söylerken biraz daha zorlanmıştım ama bunda galiba daha rahattım ve daha fazla eğlendim'' dedi. Ün­lü oyun­cu da­ha ön­ce söy­le­di­ği bir tür­küy­le de il­gi çek­miş­ti.

Daha önce Çalıkuşu için 'Bahçede Yeşil Çınar' türküsünü seslendiren Evcen, bu kez "Benim Gözüm Sende" adlı şarkıyı söyledi. İlk olarak Özcan deniz’le oynadığı ‘Evim Sensin’ filminde güzel sesiyle ön plana çıkan Evcen, müzik yapımcılarından gelen albüm tekliflerini geri çevirmişti.

Çalıkuşu'nun Çınar türküsünü binlerce kişi dinledi

Fahriye Evcen’in söylediği Bahçede yeşil Çınar isimli türküyü 300 bini aşkın kişi dinledi. Fahriye Evcen’in söylediği Bahçede yeşil Çınar isimli türkü ve Çalıkuşu yeni bölümden sahnelerle hazırlanan klip, Çalıkuşu’nun resmi hesaplarından paylaşılmasının ardından hızla yayıldı. Twitter’da binlerce kişi videoyu paylaşırken,Facebook’ta da on bine yakın kişi videoyu beğendi. Youtube’un eğlence bölümünde iki gün boyunca en üstte tavsiye edilen klip, 300 bini aşkın kişi tarafından izlendi.

ÇALIKUŞU GEÇEN BÖLÜM NE OALDU?

Feride, Kamran'ın Neriman'la görüştüğü dedikodularına inanmasa da içine bir kurt düşer, kuşkulanır. Seyfettin Bey, oğlunun sıkıntılarının farkındadır. Nişanlarını bir an önce yapmak ister. Besime Hanım'a hazırlıkları hızlandırmasını söyler. Feride'nin gördüğü küçük bir işaret her şeyi altüst eder. Kamran'ın ihanetine inanır.

 


YORUMLAR