19 Nisan 2014 Cumartesi
   05.11.2013 18:46:04

Çalıkuşu izle - Çalıkuşu son bölüm izle - Çalıkuşu yeni bölüm izle Neriman'ın hain planı ne ?

Çalıkuşu 6.bölüm yayınlandı, Çalıkuşu 6.Bölüm izle, Çalıkuşu fragman seyret, Çalıkuşu son bölüm fragman izle,

Çalıkuşu 05 Kasım 2013 izle, Çalıkuşu 05 Kasım Salı izle, Çalıkuşu 6. Bölüm izle, Çalıkuşu izle, Çalıkuşu son bölüm izle.

Çalıkuşu dizisinin keskin bıçal karakterleri Feride ve Kamran’ı zor bir bölüm bekliyor. Bu akşam saa 20:00’da kanalD’de ekranalrında izleyici ile buluşacak olan Çalukuşu 6. bölüm izleme keyfiyle adından söz ettirecek.

Çalıkuşu yeni bölümünü izleyecek olan seyircilerin bu akşamki en büyük merakı Feride ve kamran aşkının ne yönde evrileceği yönünde zirveye çıkmış durumda. Çalıkusu son bölümde’de birbirlerine olan aşlarını itiraf edip etmeyecekleri dört gözle beklenen Feride ve Kamran içten içe derin bir aşka düşerken; Seyfettin Bey'in de derin kederine yeni dertler eklene durur çünkü; Konaktakiler acılar çekmetedir.

Feride’yi gözüne kestiren Leved; geçmişten intikam alamaya hazırlanıyor. Levend’in baskısı ve Kamran’ın aşkı nedeniyle zor günler geçiren Feride; ne yapacağını şaşırmış durumda.

Adı aşk kadını Neriman’a çıkan karekterimiz ise; kaybetme korkusundan akla hayale gelmedik hain planları devreye sokmaya hazırlanıyor.

Çalıkuşunun bu akşamki bölümünu internetten yapacağınız aramayla; Çalıkuşu 6. Bölüm Tek Parça izle, Çalıkuşu Tek Parça izle, cali qusu son bolum, Calıkusu 5 kasım, Çalıkuşu 6 Bölüm (Tek Parça), çalıkuşu son bölüm izle 5 kasım, onlayin diziizle, son bolum cali kusu şeklinde arattırarak izleyebilirsiniz.

ÇALIKUŞU'NUN İLK KEZ GÖRECEĞİNİZ FOTOĞRAFLARI

YASAL UYARI: 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapan Gazete A24'de yayınlanan haber ve videolar, kaynak göstermek veya ilgili sayfaya link vermek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda her türlü yasal haklarımız saklıdır.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!