Çalıkuşu, Çalıkuşu 11.Bölüm, Kanal D canlı izle

Çalıkuşu 11.Bölüm tek parça, Çalıkuşu 11.Bölüm hd.

Çalıkuşu'nda heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Kanal D'nin yeni dizilerinden Çalıkuşu izleyicileri bu akşam 11.Bölüm ile ekranlara geliyor. Başrollerinde Fahriye Evcan ve Burak Özçivit'in oynadığı dizi de Mehmet Özgür, Elif İskender ve Ebru Helvacıoğlu gibi isimlerde yer alıyor. Yeni başlayanlar için sabır ve umut dersleri konusunu işleyen dizi Kamran ve Feride arasındaki durumu da gözler önüne seriyor.

 

Çalıkuşu, Çalıkuşu hd, Çalıkuşu tek parça, Çalıkuşu full hd, Çalıkuşu full, Çalıkuşu seyret, Çalıkuşu hd seyret, Çalıkuşu tek parça seyret, Çalıkuşu full hd seyret, Çalıkuşu full seyret, Çalıkuşu 11.Bölüm,Çalıkuşu 11.Bölüm hd, Çalıkuşu 11.Bölüm tek parça, Çalıkuşu 11.Bölüm full, Çalıkuşu 11.Bölüm full hd.

Çalıkuşu'nda bu hafta Kamran'dan aşk itirafı geliyor. 11.Bölümü ile ekranlara gelecek olan dizide bu haftada heyecan fırtınası yaşanmaya devam ediyor. Çalıkuşu 11.Bölümde neler yaşanacak? Çalıkuşu 11.Bölümde izleyenleri ne gibi sürprizler bekliyor? Çalıkuşu 11.Bölümü ile bu akşam saat 20:00'da Kanal D ekranlarında yer alacak.

ÇALIKUŞU 11.BÖLÜM

Çalıkuşu dizisinde bu hafta Kamran aşkını itiraf ediyor. Konaktan kovulan Feride, Tekirdağ'da aradığını bulamaz. Teyzeleri Ayşe Hanım’ın Feride ile ilgili planları Kamran’ı çileden çıkarır. Öte yandan Kamran’dan vazgeçmeye niyeti olmayan Neriman da Tekirdağ'a doğru yola çıkar. Necmiye'nin nikah günü gelir çatar. Feride'nin Selim'le nikahlı olduğunu öğrenen Seyfettin Bey huzursuz ve düşüncelidir. Bu durumu düzeltmek için bir çare arar.

Türlü oyunlarla yaşamını sürdüren Selim, bir kez daha kadı ile karşı karşıyadır. Sahte nikahı ortaya çıkınca, yeni bir planla kendini aklamaya çalışır. İzni biten Feride mektebe döner. Onu büyük bir sürpriz beklemektedir.

ÇALIKUŞU 11.BÖLÜM 1.FRAGMANI

ÇALIKUŞU 11.BÖLÜM 2.FRAGMANI

YORUMLAR