Çalıkuşu 9. bölüm izle 10. bölüm fragman izle, Çalıkuşu son bölüm izle

Kanal D Çalıkuşu dizisi 8. bölüm 1.2.fragmanı izle - dizi izle.Kanal D ekranlarında yayınlanan Çalıkuşu dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

  Kanal D nin başrollerini Burak Özçivit ile Fahriye Evcen in paylaştıkları, yapımını TIMS Productions ın, yapımcılığını Timur Savcı nın üstlendiği, yönetmenliğini Çağan Irmak ve Doğan Ümit Karacanın üstlendiği, senaryosunu Sevgi Yılmazın kaleme aldığı, Reşat Nuri Güntekin in ölümsüz romanından ekrana uyarlanan yeni dizisi Çalıkuşu bu akşam (24 Eylül Salı) saat 20.00 de ilk bölümü ile ekrana geliyor.


ÇALIKUŞU'NUN İLK KEZ GÖRECEĞİNİZ FOTOĞRAFLARI

Kanal D Çalıkuşu dizisi 8. bölüm 1.2.fragmanı izle - dizi izle. Kanal D ekranlarında yayınlanan Çalıkuşu dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen Çalıkuşu 8. bölüm fragmanı izle - Kanal D dizi izle'mek için tıklayınız. İşte Çalıkuşu dizisi yeni bölümü ve tüm yaşanacaklar...

Çalıkuşu 8. bölüm fragmanı izle - Kanal D dizi izlemek için tıklayınız

Çalıkuşu 8. bölüm 2. fragmanı izle - Kanal D dizi izlemek için tıklayınız

Çalıkuşu 8. bölümde neler yaşanacak ?

Kamran ve Feride'yi zor günler bekliyor
Kanal D’nin başrollerini Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’in paylaştıkları sevilen dizisi “Çalıkuşu”nun bu bölümünde; Kamran ve Feride’yi zor günler bekliyor.

Feride ve Kamran'ın aşkı ne zaman dile gelir? Biri itiraf etse, diğeri çözülecek belki... Seyfettin Bey'in kederine yeni kederler eklenir. Konaktakiler acı içinde, perişan. Yolculuk görünür birilerine. Zorunlu bir gidiştir bu. Bavullar toplanır aceleyle. Geçmişin intikamını alma zamanı gelmiştir. Levend, Feride'yi gözüne kestirir. Kamran ve Feride'yi zor günler beklemektedir. Aşk kadını Neriman, kaybetme korkusuna kapılınca şeytani fikirler devreye girer. Oyun başlar ! Artık veda zamanıdır. Feride küskün, Kamran üzgün. Her şeyini yavaş yavaş kaybeden Kamran; seçim yapmak zorundadır. Verilecek karar, geleceğe giden yol olacaktır.

Kanal D yeni döneme yeni bir çalıkuşu masaları ile giriş yapıyor ve Türk edebiyat dünyasının klasikleşen eseri Çalıkuşu'nu yeniden diziye uyarlayarak yeniden izleyenler ile buluşturuyor.

ÇALIKUŞU DİZİ YORUMLARI
Bence çok güzel bir dizi. Takip ediyorum. Hatta hiç bir bölümü kaçırmıyorum. Ve onları seyrederken sanki o olayları ben de onlarla birlikte yaşıyorum.Ben Burak Özçivit'i daha önceden de takip ediyordum.Ama bu dizide olduğu kadar hiç bir dizisi de etkilenmemiştim onun.Benim için kendi hayatımın erkek ve erkek oyuncu idolü.En çok istediğim şey Burak Özçivit'i yakından görmek.Ama dizinin çekimleri sırasında görmek istiyorum.Çünkü Kamran rolünün ona çok yakıştığını düşünüyorum.Bu arada oyunculuk hayatında kadın idolümde Fahriye Evcen'ir.İkisininde rollerine çok yakıştığını düşünüyorum.Ve bazen diziyi izlerken keşke gerçekte de bu devirde olsak ve onlar böyle bir çift olsalar diyorum.Dizi yayından kalkarsa diye çok korkuyorum.Çünkü sıkı bir takipçisiyim.Yayından kalkarsa çok üzülürüm.İnşallah yayından kalkmaz ve inşallah bir gün dizinin çekimlerini görmek Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'i o şekilde görmek bana kısmet olur.Bu dizinin devamını, bu dizide emeği geçen herkesin kendi hayatlarındaki başarılarının devamını dilerim. (Bu arada Burak Özçivit gülmek size gerçekten çok yakışıyor.:)).

Arkadaşlar dizi bu şekilde ilerleyemz çnk anlam kargaşı çokkkk o yüzden utmuyor dedim izleyenlere saygı duyuyorum senaristin bazı olayları çözümlemesi gerekiyor belki o zaman düzelirrrr.

Arkadaşlar, lüzumsuz lakırdılar okuyorum. Beğenmeyen izlemez, olur biter. Biz beğenenler çok mutluyuz dizimizle. Lütfen saygılı olalım...
Ayrıca uzun zamandır böyle güzel bir aşk dizisi yapılmamıştı, kalitesi de cabası. Romandan sapmalar olabilir. Ancak lütfen unutmayalım bu bir uyarlama ve dizi formatına sokulmuş bir uyarlama. Bu kadar da olacak, değil mi? Aynı saatte diğer kanallarda iddialı yapımlar var ve bir şekilde dikkatleri çekmek zorunda. Lütfen dizimizi rahat bırakın.

Arkadawlar süper bir wey oldu. 2 fragmani izledim. kamran ferideye seni agacin altinda beklicem dedi. feride buluwmaya gec kalinca kamran hastaneye döndü. Feridenin o sirada selimle konuwmasini duydu. Feride selime necmiyeden ayrilmasini söylüyordu. Kamran bunu duyunca deliye döndü. ben seni orda beklerken sen burda..... Ayyyy cook heyecanli. 2 gün sonra ayyyyy.

dizi gayet mükemmel oyuncular tam yetenekli bir oyun sergilemiş bu dizi reyting kurbanı olursa ben bir daha kanal D yi izlemem kamu oyu araştırması yapın bakalım diziyi lütfen reyting kurbanı yapmayın
aytenim merhaba nasılsın benim işler iyi sağlığım iyi inşallah seninkide iyidir ya ayten ben bu çalıkuşuna bayıldım işte bu bütün roller cuk diye oturmamışmı şahane şahane şahane reytingte 5.olmasına anlam veremedim oysaki etrafımdaki tüm arkadaşlarım bu diziye baktılar benca zamanla yerine oturacak herşey

 


YORUMLAR