Çalıkuşu 8. Bölüm fragmanı 19 Kasım Salı Kanal D 2013 HD tek parça izle

Kanal D - Çalıkuşu 8. Bölüm fragmanı Tek Paça izle.. Çalıkuşu'nun son bölümünde içinFahriye Evcen'in sesinden Bahçede Yeşil Çınar'ı dinledik..

ÇALIKUŞU UENİ BÖLÜMÜ VE İLGİLİ GALERİLER

 Sosyal medya Fahriye Evcen'in söylediği türküyü konuştu.

Yapımını TIMS Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı’nın, yönetmenliğini Çağan Irmak ve Doğan Ümit Karaca’nın yaptığı, Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eseri Çalıkuşu’ndan uyarlama senaryosunu Sevgi Yılmaz’ın yazdığı Çalıkuşu’nun Feride’si Fahriye Evcen’in söylediği “Bahçede Yeşil Çınar” türküsü hafta sonu boyunca sosyal medyanın gündemine oturdu.

İki günde 300 bini aşkın kişi dinledi 

Fahriye Evcen’in söylediği şarkı ve Çalıkuşu yeni bölümden sahnelerle hazırlanan klip, Çalıkuşu’nun resmi hesaplarından paylaşılmasının ardından hızla yayıldı.
Twitter’da binlerce kişi videoyu paylaşırken, Facebook’ta da on bine yakın kişi videoyu beğendi. Youtube’un eğlence bölümünde üç gün boyunca en üstte tavsiye edilen klip, 300 bini aşkın kişi tarafından izlendi.

 sıcak haber

sıcak haber

Beyaz cama yeni "merhaba" diyen dizilerden olan Çalıkuşu'nun ilk bölümü yayınlandı. Yaprak Dökümü dizisinden sonra Reşat Nuri Güntekin'in bu Çalıkuşu kitabı da dizi oldu. Çalıkuşu dizisi 3. yeni bölüm fragmanı izle yayınlandı mı? Kamuran ve Çalıkuşu Feride arasında geçen aşkın anlatıldığı bu Çalıkuşu'nun yeni 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ÇALIKUŞU'NUN İLK KEZ GÖRECEĞİNİZ FOTOĞRAFLARI

Çalıkuşu 8. bölümde Seyfettin Bey'in kederine yenileri eklenir. Konaktakiler acı içinde ve perişandırlar. Yolculuk görünür birilerine. Zorunlu bir gidiştir bu. Bavullar toplanır aceleyle. Geçmişin intikamını alma zamanı gelmiştir. Levend, Feride'yi gözüne kestirir. Kamran ve Feride'yi zor günler beklemektedir. Aşk kadını Neriman, kaybetme korkusuna kapılınca şeytani fikirler devreye girer. Oyun başlar! Artık veda zamanıdır. Feride küskün, Kamran üzgün. Her şeyini yavaş yavaş kaybeden Kamran; seçim yapmak zorundadır. Verilecek karar, geleceğe giden yol olacaktır.

Çalıkuşu 8. Bölüm Fragmanı 19 Kasım Salı:

Çalıkuşu 8. Yeni Bölüm canlı izle. Çalıkuşu 8. Son Bölüm full canlı izle. Çalıkuşu 8. Son Bölüm seyret. Çalıkuşu yeni bölüm canlı izle tıkla dizi canlı izle. Çalıkuşu 8. Son Bölüm canlı izle, Çalıkuşu tek parça canlı izle, Çalıkuşu son bölüm canlı izle, fenomen dizi Çalıkuşu yeni bölümü ile tıkla dizi canlı izle Kanal D dizi canlı izle.

Çalıkuşu 8. Bölüm'de, Kamran ve Feride'yi zor günler bekliyor. Kanal D’nin başrollerini Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’in paylaştıkları sevilen dizisi “Çalıkuşu”nun bu bölümünde; Kamran ve Feride’yi zor günler bekliyor. Çalıkuşu 8. Bölüm'de, Feride ve Kamran'ın aşkı ne zaman dile gelir? Biri itiraf etse, diğeri çözülecek belki.

Çalıkuşu 8. Bölüm'de, Seyfettin Bey'in kederine yeni kederler eklenir. Konaktakiler acı içinde, perişan. Yolculuk görünür birilerine. Zorunlu bir gidiştir bu. Bavullar toplanır aceleyle. Geçmişin intikamını alma zamanı gelmiştir. Çalıkuşu Dizisi 8. Bölüm bu akşam saat 20.00'da Kanal D ekranlarında olacak.

Çalıkuşu 8. Bölüm Fragmanı İzle, Çalıkuşu son Bölüm Fragmanı İzle, Çalıkuşu 8. yeni Bölüm Fragmanı İzle işte detaylar... Kanal D ekranlarının yeni dizisi olan Çalıkuşu bugün yeni bölümü ile sizlerle olacak. "Çalıkuşu" dizisi bu akşam saat 20:00'da başlıyor, Kanal D’nin yeni sezondaki iddialı dizisi “Çalıkuşu” kalplere dokunacak! haberin devamında Çalıkuşu 8. bölüme ait fragmanı izleyebilirsiniz.

Çalıkuşu romanı Reşat Nuri Güntekin tarafından 1922 yılında yazılmış bir romandır. Ağırlıklı olarak Anadolu'da geçen ve arka planda Osmanlı'nın son yıllarını anlatan bir romandır. Kitabın son kısmı hariç, ki bu bölüm dışarıdan bir gözlemcinin anlattıklarıdır, romanın ana kahramanı Feride'nin hatıra defteri şeklinde yazılmıştır.Geçtiğimiz bölümün fragmanı: Reşat Nuri Güntekin, Çalıkuşu'nu önce İstanbul Kızı adıyla dört perdelik bir oyun olarak yazmıştır. Yapıtı, 1922'de Vakit gazetesinde Çalıkuşu adıyla roman olarak yayınlanınca büyük ilgi çekmiştir.


YORUMLAR