Çalıkuşu 4.bölüm fragmanı izle, Çalıkuşu yeni bölüm fragmanı izle, Çalıkuşu son bölüm fragmanı izle, Çalıkuşu 4.bölüm fragmanı burada! 15 Ekim 2013

Çalıkuşu son bölüm neden yayınlanmadı? Çalıkuşu 4.Bölüm fragmanı izle, Kurban bayramı dizileri vurdu

     ÇALIKUŞU 4. BÖLÜM FRAGMANI BURADA TIKLA İZLE-ÇALIKUŞU SON BÖLÜM FRAGMANI... Eski devirlerden günümüze gelen ölümsüz aşk hikayesi Çalıkuşu 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Çalıkuşu 4. bölüm 15 Ekim Salı akşamı ekranlara gelecek. İşte Çalıkuşu 4. bölümde yaşanacaklar... Hayranlarının merakla beklediği Çalıkuşu 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Çalıkuşu dizisi yeni olmasına rağmen Önceki bölümleriyle izleyicisinden tam not aldı ve çok beğenildi. Yakışıklı Burak Özçivit ve güzel oyuncu Fahriye Evcen'in başrollerinde oynadığı Çalıkuşu dizisi her yeni bölmü ile daha da ilgi çekliyor.

Çalıkuşu 4. bölüm fragmanı izle Çalıkuşu 4. bölüm fragmanı, çalıkuşu 4. bölüm fragmanı izle, çalıkuşu yeni bölüm fragmanı izle, çalıkuşu fragman, çalıkuşu 4. bölüm fragmanı hd izle. Kanal D’de yayınlanan Çalıkuşu 4.bölümü fragmanı izle. Çalıkuşu 4.bölümü ile ekranlara geliyor. 15 Ekim Salı akşamı saat 20:00 'da Kanal D'de ekranlara gelecek olan Çalıkuşu yeni bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Çalıkuşu 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı Süper Dizi Çalıkuşu 4. bölüm fragman izle... Ekranlara yeni "merhaba" diyen ve Kanal D'nin mühim dizilerinden olan Çalıkuşu 4. bölüm fragmanı izle. Çalı Kuşu dizisi 4. bölüm full izle. HD kalitesinde takılmadan donmadan... 16 Ekim 2013 Çarşamba günü yayınlanacak olan Çalıkuşu'nda bakalım neler olacak? Seyfettin Bey ortalarda yok! Feride'nin Kamran arasında neler oluyor?

Yakışıklı Burak Özçivit ve güzel oyuncu Fahriye Evcen'in başrollerinde oynadığı Çalıkuşu dizisi her yeni bölmü ile daha da ilgi çekliyor. Uzun süredir ekrnalarda olmamasına rağmen çok sayıda izleyiciye ulaşan Çalıkuşu 4. bölüm fragmanı full izle. Dün 3. bölümü yayınlanan dizide heyecanlı anlar yaşandı. Kamran ve Feride arasında bir anlaşma yapılmıştı. Kamran dul kadın Neriman ile arasında geçen ğilişkinin öğrenilmemesi için Feride ile anlaşma yapıldı. Ayrıntıları sitemizden öğrenebilirsiniz.

Çalıkuşu 4. bölüm fragmanı izle Feride ve Kamra büyük aşk Kamran'ın dul Neriman'la ilişkisini öğrenen Feride, bu sırrı saklama karşılığında Kamran'la bir anlaşma yapar. Ya anlaşmaya uyulacak, ya da Neriman'ı herkes öğrenecektir. Kamran köşeye sıkışır. Feride’nin konuşacağından korkmaktadır. Ona, düzenli aralıklarla hediyeler gönderir ve oyun başlar. Kamran, Feride’ye oyun oynamış, verdiği sözü tutmamış, oyunu bozmuştur. Üstelik tanıkları da vardır. Kamran, Feride'yi üzdüğünün farkındadır. Kötü haber çabuk yayılır. Feride'nin Kamran'ın ihanetine uğradığı dedikoduları Fransız Mektebi'ne de ulaşır.

Bursa'ya kumaş almaya gittiği sanılan Seyfettin Bey hala ortalarda yoktur. Evdekiler oldukça tedirgindir. Kamran, Bursa'ya babasını bulmaya gitmek için hazırlık yapar. Selim'in Feride'ye olan ilgisi günbegün çoğalır. Kamran'dan Feride ile görüşmek için izin ister. Kamran duydukları karşısında şaşkın ve gergindir...

Kamran'ın dul Neriman'la ilişkisini öğrenen Feride, bu sırrı saklama karşılığında Kamran'la bir anlaşma yapar. Ya anlaşmaya uyulacak, ya da Neriman'ı herkes öğrenecektir. Kamran köşeye sıkışır. Feride’nin konuşacağından korkmaktadır. Ona, düzenli aralıklarla hediyeler gönderir ve oyun başlar...

Muhteşem Yüzyılın Vali Bey'i yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in başrollerini paylaştığı uzun zamandır beklenen Çalıkuşu bu akşam başlıyor.

Daha önce Kenan Kalav ve Aydan Şener'den izlediğimiz Çalıkuşu yepyeni versiyonu ile bu akşam ekranlarda olacak. Daha önce 1986 yılında ekranlara gelen Çalıkuşu Reşat Nuri Güntekin'in ölümsüz eserinden uyarlanmış ve büyük bir beğeni kazanmıştı.

Bugün ekranlara gelecek olan Çalıkuşu günümüzde geçmiyor. Haylaz ve uslanmaz bir Çalıkuşu olan Feride büyüyünce kabul etmesede aşkın ne olduğunu anlıyor. Kuzeni Kamuran'a gönlünü kaptıran Feride aşkın büyük yükünü kaldıramayıp kaçıyor.

Kamran, Feride’ye oyun oynamış, verdiği sözü tutmamış, oyunu bozmuştur. Üstelik tanıkları da vardır. Kamran, Feride'yi üzdüğünün farkındadır. Kötü haber çabuk yayılır. Feride'nin Kamran'ın ihanetine uğradığı dedikoduları Fransız Mektebi'ne de ulaşır.


YORUMLAR